Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

wysłałam gnioty na konkurs poetycki :(

Polecane posty

Gość gość

czuję się zażenowana ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahaha, jeszcze się zdziwisz, bo wygrają. Też biorę w takich udział, nie uważam jednak że moje są najlepsze, ale gdy patrzę na zwycięskie prace zadaję sobie często pytanie: jak coś takiego mogło wygrać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to prawda, ja też widziałam nieraz żenujące teksty wygrywające, tak banalne, pretensjonalne, napisane jak w 2 minuty, moje też były wymyślone na poczekaniu, wysłałam bo nagrodą było 500zł, ale teraz myślę,że głupio mi, ktoś to czyta i pewnie jest zażenowany, bo to denne, czasem pisałam wiersze jako młodsza osoba i lepiej mi szło, nagroda ;D teraz jużnie myślę o wygranej a o tym by mnie nikt nie skojarzyl :D jakby w jury był ktoś kto mnie zna to zapadłabym się pod ziemię , poziom moich wierszydeł - pozne gimnazjum :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No właśnie. Z drugiej strony na konkursy nadsyłane są czasami setki prac, a wygrać może tylko kilka osób. Tu się liczy tylko subiektywna ocena jury, ich odbiór. Tak więc nie ma co się martwić na zapas, może wygrasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, zachęcam do pisania wierszy na różne tematy i do wysyłania ich do mnie a z wielką chęcią opublikuje je na youtube w kąciku poetyckim, może akurat ktoś Cię dostrzeże. Najlepiej jakby wiersz zawierał tytuł, podpis autora (nazwa, imię, pseudonim) i może być dopisek: "co autor miał na myśli". Jeżeli jesteś zainteresowany napisz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×