Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Zacząć ćwiczyć...

Polecane posty

Gość gość

Cześć! Pytanie kieruję przede wszystkim do osób aktywnych fizycznie. Słuchajcie mam 16 lat, ważę ok. 60 kg i mam 170 cm wzrostu. Mam tryb siedzący życia, bo przeważnie siedzę przed laptopem lub telewizorem. Chciałabym zrzucić oponkę z brzucha, boczki i ogólnie bardziej się rozruszać. Od czego waszym zdaniem powinnam zacząć? Macie coś do polecenia? Różne linki do stron z ćwiczeniami mile widziane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Taslodkaaa
Hej, ja mam 19 :) tez mam 170 i wazem niestety 65 . wazylam 61 ale prxytylo mi si eostatnio przez mojego chlopaka:< zaczelam cwicczyc i powiem ci ze o wiele lepiej sie czuej i przyjemnie jest miec zakwasy bo wiem przynajmiej ze cos sie dzieje . Polecam ćwiczenia z Ewą Chodakowską skalepl, turbo 5 minutowki. mysle ze bedziesz zadowolona :) Looknij sobie na youtube

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Co to za pytanie , oczywiście , ze zacznij sie ruszać Ja jestem 20 lat :o starsza wazę 45 kg i cwicze Sport to zdrowie Cwiczylam z Jillian Michaels, teraz sama sobie wybieram i cwicze co mi pasuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tym co sie wpieprzają nieproszone z radami urządziłabym ćwiczenia kijem, raz z lewej, raz z prawej i tak ze 20 X aż by oniemiała z tego zaskoczenia i zapomniała języka w mordzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najlepiej zwrócić się po pomoc do trenera personalnego bo samodzielnie to wiadomo że ciężko się dźwignąć z kanapy :) ja sama zrzuciłam pare kilo dzięki zdrowo-chudnij i teraz nie mogę się doczekać lata żeby wskoczyć w bikini :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×