Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakochuję się w KAŻDYM napotkanym facecie ! co robić? :(

Polecane posty

Gość gość

jestem bardzo uczuciowa :) aktualnie jestem od 2 lat zakochana w przyjacielu, od 2 miesięcy w sąsiedzie, od 2 tygodni w nowym znajomym, a do tego przyjaciel pokazał mi na fb pewnego chłopaka i w nim też się zakochałam ale co najgorsze - poznałam 2 właścicieli psów i w nich też się zakochałam, jeden jest miły, malutki i przyjemny taki, a drugi początkowo oschły potem się otworzył, męski, duży , 3 facet jest zbyt opalony i wytatuowany ale też mam na niego ochotę, jeszcze facet z randek intenretowych zaprponował mi seks bez ogródek, ja mu odmówiłam, ale ciągle o nim fantazjuję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie przejmuj sie ja kocham bylego a jestem z innym........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skysky
to nie jest miłość chyba, tylko zauroczenie. a nawet jeśli to ile warta jest taka miłość? raczej nic. polecam pokochać siebie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cieszy mnie to. Mam jedno, jedyne pytanie do Ciebie. Poważnie masz dzieci czy to jakieś urojenia (no offence)?:D Przecież ty wyglądasz na 18-19 lat, a pisałaś ostatnio o 6-letniej córce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja już nie zakochuje się! Sama robię sobie dobrze i mam z tego satysfakcję i fajną kasę na http://wildshow-tv.url.pl jestem studentką,więc zawsze to jakiś grosz dodatkowy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość motm
Marylin Monroee dziś Nie przyjadę Marylin.:) Może kiedyś gdy, lub jeśli, moja internetowa znajomość z kimś innym się zakończy. Czasami mam złe dni i mogłem być trochę niemiły dla Ciebie, przepraszam jeszcze raz. :) I sorry za policje. :P Czekam na taksówkę i znikam. :) Wrócę jeszcze.:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w*********j :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość podbijam bo też tak mam
TRZYMAJCIE SIĘ TEMATU :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×