Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

zakup lodowki

Polecane posty

Gość gość

mam kupic lodowke ale nie wiem jaka wybrac bo w tej dziedzinie zupelnie nie mam pojecia a chce zeby byla ekonomiczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mala bez zamrazalnika :D smiesznie piszesz okresl cokolwiek co chcesz miec w tej lodowce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Obejrzyj kilka modeli i porównaj kilowaty (każda lodówka ma taką metkę). Szukasz z zamrażarką? Jeżeli tak, to najleprza jest taka która ma dwa oddzielne motory (jeden do obsługi lodówki, drugi do obsługi zamrażarki. W ten sposób lodówka będzie używać o wiele mniej prądu bo otwierasz tylko jedne, albo drugie drzwiczki). Zależy też jaka Ci odpowiada? Dwudrzwiowa? Jednodrzwiowa? Porównaj koniecznie też półki w lodówce i te na drzwiach! Często, te na drzwiach są zbyt niskie aby postawić w nich większą butelkę soku, i wtedy ani na półkę się nie zmieści, ani w tę na drzwiach. Jeżeli regularnie coś kupujesz w określonym pojemnieku, weź go ze sobą. Ja tak robiłam i też gdy kupowałam zmywarkę do naczyń. Powodzienia:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem na co najbardziej zwracasz uwagę, sama mam w domu lodówkę LG, mi zależało przede wszystkim żeby była energooszczędna bo to zakup na kilka, kilkanaście lat i sprzęt pracuje 24na dobę więc najwięcej prądu pochłania, więc wybrąłam lodówkę o klasie A++, mam model GBB530NSQPB. Jest nie dość że ładna (mam otwartą kuchnię więc zależalo mi żeby ładnie się prezentowała) to pojemna. Przydatna jest funkcja total no frost,nie trzeba wtedy lodówki rozmrażać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tuituj
jeśli chcesz to mogę podpowiedzieć Ci na co zwrócić uwagę jeśli chodzi o wygląd lodówki i wyszukiwanie wad estetycznych. Czasami dzięki temu można wynegocjować niższa cenę :) Mam w tym sporo doświadczenia bo pracowałam w jednej firmie produkującej taki sprzęt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość samrojka
Moja lodówka od LG chodzi już rok, ale ma silnik liniowy to pracuje cicho i mało pobiera prądu , na tym mi właśnie zawsze zależało i takiej szukałam. Jak dotąd nie miała żadnej awarii, ale ma funkcję smart diagnosis w razie czego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×