Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Laura_1988

zarobaczony szczeniak

Polecane posty

Gość Laura_1988

Hej, nie wiedziałam w jaka kategorie wcisnąć ten temat wiec pisze tutaj. Dostałam wczoraj ok 3-4 tygodniowego szczeniaka który ma dość sporo pchel i robaków w brzuchu. Jednak jest za młody na odrobaczanie u weterynarza czy na szampon na pchly. Znacie jakies domowe sposoby?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idz do weterynarza bo pewnie tez nie jest szczepiony. tam dadza Ci tez odpowiednie srodki na pchly i odroaczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Laura_1988
Psa sie szczepi jak skończy 2 miesiące wiec tez za wczesnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
3-4 tygodniowego szczeniaka należy jak najszybciej odrobaczyć. nie jest za młody na odrobaczenie. na szczepienie tak. szczepienie najwcześniej jak skończy 6 tygodni, ale odrobaczyć go już powinnaś i to kilkakrotnie, skoro ma robale

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pasożyty wewnętrzne - szoruj po tabletki do weterynarza - z psem - bo musi go zważyć pchły możesz wyczesać gęstym grzebieniem - do kupienia w zoologicznym (pchły do miski z wodą stojącej pod ręką) juz nie komentuję, że szczeniaki odbiera sie suce kiedy skończą co najmniej 7 tygodni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
z małymi pieskami od razu trzeba pójść do weterynarza. Ze swoim pieskiem chodzę do http://lecznicachylonia.pl . Tam wiem ze mój piesek jest w dobrych rekach u zaufanych lekarzy. Na początku z małym pieskiem będziesz miała dużo profilaktycznego leczenia, ale co się nie robi, żeby mieć kochanego zwierzaka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×