Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość MLMmmm

znacie jakieś dobre mlmy?

Polecane posty

Gość MLMmmm

Czy ktoś z was funkcjonuje w jakims dobrym MLMie ? Bo zaczęłam się zastanawiać czy nie wziąć się za taką formę zarobkowania.. Tylko nie wiem za jaki mlm się wziąc i czy w ogóle się brać, czy się oplaca itd.. Może ktos z was mi cos podpowie, w jakim funkcjonuje, ile można zarobić.. i td.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Działam w tym od 17 lat. W prawdzie z przerwą, ale jednak. Co do wyboru firmy, to jest to nie takie proste jak się wydaje na pierwszy rzut oka. Po pierwsze, jeśli nie masz wprawy i ochoty do sprzedaży, to lepiej nie wchodź w firmy z drogimi produktami. Po drugie. Skoro nie masz doświadczenia, to nie radziłbym wiązać się z firmami "starymi", czyli takimi co działają na polskim rynku od kilkunastu lat czy dłużej. Po trzecie. Należy poszukać firmę z niewielkim progiem finansowym na starcie. Żeby się nie narażać na ryzyko utraty znaczącej dla ciebie kwoty. Bo MLM to biznes i w określonych okolicznościach, jak każdy inny biznes, może nie wypalić. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mmarmotka
Witam, jak kolega napisal powyzej ja taka mam. Sama dolaczylam choc fanem tego nie bylam. Postanowilam ze znajde jakis fant od srodka jak wejde w to ale jak doatd nie znalazlam. Za to mam wizje jak ta firma sie rozszezry ogromnie. Jest mloda ale szybko sie rozwija, dynamicznie, jest juz w pierwszej setce firm obok tych ktore dzialaja wiele lat na rynku. Dodatkowo jestesmy przezd wielkim momentum bo firma lada chwila ma sie otworzyc w Polsce, a my wiemy juz o tym teraz. Tematyka cudowna i praktycznie kazdego inetersuje. Inwestycja b mala, a teraz przy aktualnej 3 mc promocji praktycznie zadna. Biznes za darmo, wspaniali ludzie i odmiana w zyciu. Jesli tego ci wlasnie potrzeba to bedzie to na pewno dla ciebie. Prezent za ktory kiedys mi podziekujesz. Oczywiscie wybor nalezy do ciebie. Prosze pisac na mmarmotka@yahoo.co.uk

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MLMOlga
Polecam Firmę Vision International People Group. Międzynarodowa firma ze świetnym produktem, co potwierdza to że jako jedyna firma MLM, Vision współpracuje ze Światową Organizacją Zdrowia i posiada wszystkie potrzebne certyfikaty. Na stronie internetowej firmy można zapoznać się z planem marketingowym Vision. Osoby chętne do współpracy z Vision zapraszam do kontaktu kow.olga@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobre MLM-y pojęcie względne .Wszystko na tym świecie opiera się na strukturze . Robotnik na samym dole pracuje na całą rzeszę pań w biurze ,kierowników ,majstrów,dyrektorów itd. Dobrym MLM jest swój własny biznes a od każdego z nas zależy jaką obiezremy w nim strategię . Do tego potrzeba wiedzy i jeszcze raz wiedzy umiejętnej wiedzy i profesjonalnej i zawsze będziesz szanowanym marketerem. Polecam książki Roberta T.Kiyosaki 'Bogaty ojciec biedny ojciec"-aby dobrze zrozumieć i wdrożyc to samemu we własne życie i biznes. od Ciebie tylko zależy jak szybko pojmiesz tą wiedzę .wówczas wybierasz niszę na rynku to taki biznes który chłonie na chwilę obecną rynek /np. wellness,zdrowie -profilaktyka ,/i wiele innych. Musisz kochać to co robisz -tą branżę ,praktykować w niej ,znać profesjonalnie każdy szczegół i promować to czym się zajmujesz .Tak jest to jak widzisz proces zależny od twoich umiejętności i zdobytego doświadczenia .Niechaj Cię to nie przeraża że teraz go jeszcze nie masz.Swój biznes jest tym że nigdy nie pracujesz na swojego szefa a w MLM ie to Ty pracujesz z osobami /swoją/strukturą która to kiedyś stworzy Ci dochód pasywny dla Ciebie ,dlatego będziesz jej pomagał .Odwrotność biznesu tradycyjnego .Zapraszam do lektury i kontaktu ./jolakamizia@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hahhhaaha jak ja kocham takie pier do lenie :D SapientiSat to znany oszust viktor folomeyev a nastepne wypowiedzi są żenujące i nakręcające to całe żebractwo mlm :D "Musisz kochać to co robisz" - hahahhaha wciskanie ludziom kiepskich produktów i ośmieszanie się .... kochajcie to...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak chcesz robic na tych co sa na gorze to powodzenia, kokosow z tego nie ma nie kazdy moze byc liderem jak to probuja wciskac do glowki naiwniakom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu mylisz się
Liderem MOŻE być każdy, ale nie każdy zostanie, bo do tego trzeba co nieco zrobić i parę rzeczy się nauczyć. Ty i tacy jak ty na pewno nie będą ani liderami ani kimkolwiek znaczącym w każdej dziedzinie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Każdy też może jeździć jak Kubica a nawet lepiej. A ilu takich się znajdzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi sie podobalo na poczatku mlm ale za duzo p********ia psychologicznego i nlp w tym :/ polecam film dokumentalny "witajcie w zyciu" o tym jakie mlm jest dziwne. straszne to i nieco smieszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak to jest z zamknietymi umyslowo ludzmi ;) ehh... nic wam nie pomoze ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Heh, żałosny emelemek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gościu mylisz się
@Każdy też może jeździć jak Kubica a nawet lepiej. A ilu takich się znajdzie ?@ Po pierwsze nie każdy może jak Kubica, bo do tego trzeba jeszcze mieć pewne predyspozycje wrodzone. W MLM tego nie wymagają. A po drugie - gdyby nawet, to czy każdy, kto chciałby jak Kubica wykonał pracę taką samą jak on?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do żebrania i skamlania w emelem, też trzeba mieć predyspozycje. Duszę żebraka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mlm to akwizycja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapienti Sat to złodziej i oszust Folmayef

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sapienti Sat to Viktor Folmayef , ostatnio zainteresował sie pedofilią , gnębić skur...ysyna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Folmayef wyznaje islam a tam każdy dzieci dyma

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.pijzarabiaj.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry MLM, to Martwy MLM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dobry hejter to martwy hejter

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry emelemek, to tępy naiwny kretyn :D. Łoś do wydojenia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dobry emelemek to na przyszlosc duzy dochod pasywny i wolnosc finansowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:D :D :D. Żadnego z was łamagi nie stać nawet na haracz dla ZUS a oni bredzą o dochodach pasywnych :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Przeciez nie musze miec dzialalnosci gospodarczej zeby zarabiac w MLM. Co ty masz z tym zusem czlowieku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nooo, nie, ależ skąd :D :D :D. Żeby "zarabiać" kieszonkowe gimnazjalisty, to istotnie, nie trzeba :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zarabiajac np 2000 zl tez nie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
2000 to ty zarobisz ale jak dobrze pójdzie to przez rok biedny emelemku. I będziesz tu dvpę ludziom truł o dochodach pasywnych, ofiaro losu i emelema :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skoro tak twierdzisz. Nic mi do tego. Myslec mozesz co chcesz. I wisi mi czy masz racje czy nie smieszny ludziku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oj nie wiem czy tak ci wisi, jeżeli twoje "dochody" zależą od takiego żebractwa jakie tu uprawiasz biedaku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×