Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość piotrek76

znowu coś na penisie

Polecane posty

Gość piotrek76

wiem że to forum dla pań ale tutaj pisze bo wy się na zdrowiu znacie nie tylko kobiecym. http://img373.imageshack.us/img373/4619/krosty0cr.jpg Męczyło mnie to przez może miesiąc. Smarowałem Clotrimazolum ale nic nie pomagało, w końcu posmarowałem maścią na opryszczkę taką od ust i przeszło po dwóch dniach. Co to za cholerstwo było??? Wstydliwy jestem więc do lekarza się nie pofatygowałem. a swędziało jak diabli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to maiłes opryszczkę...
oj nie dobrze nie dobrze musisz uważac z kim sypiasz bo potem takie paskudztwa sie łapie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to nie opryszczka
tylko kiła :O znikło ale sie czai w ukryciu :O za pare dni ci szczernieje i odpadnie i dobrze ci tak zdradzaczu :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaraziałeś
się od jakiejś panny, i póki tego nie wyleczysz do końca, to bedzie się nawracalo, a ty bedziesz dalej inne zarażał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaa
czy to było coś poważnego zalezy od tego w ktorym miejcu bylo. jezeli nie w okolicy zoledzia i napletka to w porzadku - wystarczy smarowac kremikiem i jak zejdzie to chwala bogu. gorzej jak na zoledziu albo w jego bliskich okolicach. w takim wypadku nawet jak zeszlo tolepiej wybierz sie dojakiegos specjalisy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lidl jest tani
:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość feeeeeeee
jakie swinstwo :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek76
w każdym bądź razie kopiuj skrót i wklej w pole adresu w przeglądarce :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dawniej jaaaaaaaa teraz bleeebleble: Wydaje mi się że jak to było na żołędziu to było to coś poważnego. I POWINIENES CÓŚ Z TYM ZROBIĆ bo normalnie z tym nie ma żartów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek76
Jak się mówi o grzybicy pochwy to można o chorobach penisa też mówić. Przecież, w gruncie rzeczy, jedno z drugim w jakis sposób wiąże się ze sobą :P (od czasu do czasu) ;) Chciałem sie poradzić jak każdy na tym forum :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza natychmiast
!!!Tego nie da sie wyleczyc domowymi metodami!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opafekkk
Nie martw się to pewnie gzrybica, mój mąż czasem ją łapie ode mnie, jak jestem po antybiotykach. Wtedy ja sie smaruje od srodka maściami a on też się leczy :) Lubi powracac, jak raz złapiesz , dobrze działa tez aloes, czosnek, maść micetal rewelacja ale szczypie, jak twardy chłop z ciebie to wytrzymasz :) mi pomaga i ja drobna kobieta wytrzymuję, a mój mąż az jeczy przy leczeniu. do lekarzy nie chodze juz, bo ile mozna jk cholera co pare miechów wraca. Pap

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
do opafekkk powiedz jak sie sprawa ma z tym czosnkiem i maścią ( bez recepty?) mamy ten sam problem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opafekk
i czosnek i masc bez recepty ;) ale szczypia obydwa , w aptece jest duzo masci na grzrybicę. clotrimazolum nie polecam, słabo działa droższe np. micetal i wiele innych pomaga :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość piotrek76
spróbuje z tą maścią... jak mi się znowu trafi coś takiego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość opla
do opafekk dzięki za informacje , ale ten czosnek ....hmmm..naprawdę działa..? tak jakoś ciężko sobie to wyobrazić ;) zapach musi być delikatnie mówiąc nieciekawy :D no cóż , ale to chyba z czasem wietrzeje , prawda :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do do autora
Co ty chcesz od faceta , ma problem to sie pyta , a kogo ma się pyta , may kobiety przeciez zawsze wszystko najlepiej wiemy co nie Piotrek. a jesli to faktycznie grzybek, to niekoniecznie od dziewczyny, możesz go miec w srodku tj w jelitach ale czasem tylko wyłazi na zewnątrz ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek76
dziękuję :) ... niektórym kobietom takie męskie problemy nie są obce. A to, że jest to forum dla kobiet ZAUWAŻYŁEM !!! .. ale napewno nie jest to forum dla kobiet samotnych. :P i nic nie wypominałem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Piotrek76
Chodziło mi że nie jest wyłącznie forum dla kobiet samotnych, takich co nie mają swoich penisków :P Dziękuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aniusieneczka
clotrimazolum jest na stany grzybiczne albo na ranki masc szalwiowa na allegor kupisz od uzytkownika ca-mils

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli to są pęcherzyki, które pękają, swędzą, bolą (ogólnie - ranki w kształcie plamek), może to być opryszczka narządów płciowych, wywoływana wirusem. Taka sama, jaka wyskakuje na ustach i swędzi i paskudnie wygląda. I to niestety musi zobaczyć lekarz. Niedoleczona - powraca. Będziesz zarażał partnerki, a i sam możesz mieć poważne konsekwencje, jeśli to przechodzisz, a nie doleczysz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×