Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gosiaak

Płeć dziecka a wiarygodność usg ?

Polecane posty

Hejka dziewczyny. Kończę 18 tydzień. Wczoraj byłam u gina i powiedział mi że będzie chłopiec bo widzi zarys peniska. Czy opinie lekarzy są wiarygodne? Czy tak wcześnie może być pewien? Czy wam zdarzyły się pomyłki ? czekam na odpowiedzi. Dzięki z góry.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp7
mi lekarz powiedzial na usg genetycznym, ze chlopiec. W 17 tyg.potwierdzila, ale jeszcze nie wiadomo na 100 proc, bo moga to byc jajka albo spuchniete wargi. ale raczej to pierwsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppp7
a pewne bedzie, gdy dziecko przyjdzie na swiat,,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W naszym przypadku nie bylo pomylki. Lekarz powiedzial: o, tu ma siusiaka :-D Potem potwierdzil na nastepnym badaniu. I jest wspanialy synek :-) Ale kolezanka miala miec Maciusia, urodzila sie Natalka, wiec pomylki sie zdarzaja. A co, wolalabys dziewuszke???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marzyłam po cichu że bedzie córeczka bo w rodzinie mojej i męża sami chłopcy są dosłownie. Ale jeśli jest synuś to też bardzo sie cieszę i tak juz go mocno kocham. Oby zdrowiutki sie urodził. Tak tylko pytam bo ciekawa jestem jak to jest z tą wiarygodnością.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja mialam kilka razy robione
usg i za kazdym razem gin mowil ze bedzie cora, jakiez bylo moje zdziwienie gdy okazalo sie urodzilam syna:Dpomylki sie zdarzaja:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hihi no tak pomyłki sie zdarzają, ale chyba częściej mylą w tą strone że mówia dziewczynka a rodzi się chłopiec bo siusiak się może podwinąć, w odwrotną chyba rzadziej ? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam! Ja też miałam w 18 tyg. robione usg i lekarz powiedział że będzie synuś na 99%, byl odwrócony pupom nózki rozchylone było doskonale widać siusiaka i jąderka. Zrobił mi zdjęcie jest po prostu śliczne. Inny przykład, bratowa chodziła do innego gina i mówil ze córcia jak nic, ale przed porodem w szpitalu mój lekarzz robił jej usg i powiedział że tu nie ma dziewczynki tylko wielki chlopak, ona była w takim szoku!!! Masakra( pełno sukieneczek różowych nakupowała). No i mój mial racje bo sie chłopak urodził!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość smart231
Ja tez sie zastanawiam czy lekarze sie nie pomylili. w 22 tyg bylam u jedngo lekarza powiedzial,ze dziewczynka , a tydzien temu bylam u innego i tez powiedzial,ze dziewczynka wiec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kobietki teraz to jest test!! ''różowy czy niebieski" i daje wiarygodność do 98%!!!! to bardzoo duzoo i podaje dokładny test już w 6 tygodniu ciąży!!! to naprawę wielki przełom:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow nie wiedziałam ze jest coś takiego, a to można kupić w aptece ? jak to sie nazywa i jak się robi, z moczu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem czy kupimy już w Polsce ale chyba z moczu..czytałam w gazecie..super sprawa! nazywa się "różowy czy niebieski"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja miałam robione usg 4D w 19 tc i miała być dziewczynka i jest dziewczynka:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja usg 4d będe miała robione 7 kwietnia więc myśle że wtedy już w 100% będe wiedziala. A jakie Wam się podobają imiona dla chłopców? bo ja nie umiem sie zdecydować :) co sądzicie o Michale ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oczywiście, że pomyłki się zdarzają! Sama osobiście byłam przy porodzie u dziewczyny, która miała urodzić córeczkę - 3 różne USG pokazywały, że będzie córka. Miała być Karolinka :) Przy porodzie był tata, jak tylko dziecko wyszło na świat, tata go zobaczył i krzyknął: o, Karol! :) 3 USG a jednak 3 pomyłki - NIGDY nie można być w 100% pewnym ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość guan
dziewczyny ten test "pink or blue" brytyjskiej firmy DNA Worldwide jest sprzedawany przez internet na rynek amerykański a teraz i brytyjski. Ale kosztuje aż 275 euro a jeśli ktoś chce wcześniej znać wynik to płaci 350 euro, więc nie sądzę aby którakolwiek z nas chciała tyle płacić lepiej poczekać na usg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja jestem troche przeciwniczką tych testów-bo co by było na świecie gdybysmy mogli wybierać sobie płeć-bo jeśli w 6tygodniu juz by się wiedziało wielu nie miałoby oporów przed aborcja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kacha31krakow
mnie tez na badaniu usg wyszlo ze bedzie dziewczynka a w 25 tygodniu ciązy robilam usg 4d i tez potwierdzone zostalo ze bedzie dziewuszka-- nawet mnie nie straszcie ze zdarzaja się pomyłki bo ja juz wszystko kupilam dla dziewczynki od sukieneczek po posciel . :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne ze sie zdarzaja, w koncu to tylko usg, ja jestem i tak w szoku jak duzo oni widza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×