Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość taka mała ciekawska

czy orzechy laskowe i pestki z dyni na diecie to dobry pomysł??

Polecane posty

Gość taka mała ciekawska

ja wyżej oczywiście w rozsądnych ilościach'-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w życiu cel
ja uważam że nie... ale to moje zdanie A też jestem na diecie... Jak chcesz coś przekąsic kup sobie chipsy bananowe są na połakch przy płatkach ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoc dla wieloryba
orzechy to bomba kaloryczna dynia nie wiiem nie sprawdzałam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam inaczej
..ale tylko co do orzechow laskowych...mozna smialo jesc je jako przekaske codziennie (tak samo jak migdaly), tluszcz zawarty w nich jest bardzo zdrowy..ale zaznaczam ze w ilosci kolo 20szt..czyli tak naprawde niewiele.. Pestki dyni odradzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała ciekawska
dzięki za informacje, właśnie nie byłam pewna do końca i dalej nie jestem bo informacje są dość zbieżne z jednej strony pestki z dyni i orzechy laskowe mają w sobie te dobre tłuszcze ale chyba przestanę je faktycznie jeść ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w życiu cel
Ale są kaloryczne! A jak jesteś na diecie to nie radze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam inaczej
ja jestem pewna na 100 %, ze orzechy laskowe i migdaly w malych ilosciach moga byc spozywane codziennie, mowil mi to zaprzyjazniony instruktor, za to orzechy nerkowca odpadaja calkowicie, co do Dyni nie jestem pewna :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam inaczej
do mam w zyciu cel --> na 100 g orzechow przypada ponad 500 kcal- to fakt, ale 20-szt to jakies 150 kcal... czyli idealna przekąska ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała ciekawska
ogólnie to jadłam może 10 orzechów i troszkę pestek dyni razem ledwo zakrywały dno malutkiego talerzyka czyli nawet nie połowa garści, jadłam to jako posiłek główny a nie przekąska i po tym co przeczytałam mam wyrzuty sumienia ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam inaczej
a co najwazniejsze zdrowa przekąska :) i ja zasiegalam tej porady wlasnie ze wzgledu na diete :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała ciekawska
---> ja uwazam inaczej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała ciekawska
może znasz jakąś dobrą chudą potrawę??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w styczniu byłam w instytucie żywności i żywienia i tam dowiedziałam sie ze wszystko (nie przetworzone) jest dobre ale trzeba zachować gramaturę dzienną

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwazam inaczej
a jaka potrawe masz na mysli? zalezy co lubisz :) a moze chodzi Ci o cos w stylu orzechow?? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość taka mała ciekawska
nie nie raczej ograniczę orzechy do "raz na miesiąc", chodzi mi o jakąś potrawę prostą, którą można spożywać na diecie, ponieważ nie mam nic ciekawego w moim menu ;(((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość deeper.
Oczywiscie, ze to dobry pomysl, bo maja mnostwo wartosciowych skladnikow, tylko oczywiscie trzeba je jesc z umiarem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a dlaczego nerkowce odpadają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam w życiu cel
No tak zgdzam sie mala przekaska. :) Ale ja jak bym sie dobrlała do tych orzechow to lepiej nie wspominac hehe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Uwielbiam orzechy,a oto jeden z moich ulubionych Felix Koktajl orzechowy W koktajlu orzechowym najwyższej jakości nerkowce, migdały i orzechy laskowe są delikatnie prażone, aby uzyskać jak najdelikatniejszy, naturalny smak. Felix Nerkowce Smakosze doceniają ich ciekawy kształt i subtelny smak. Felix Pistacje Pistacje to zielony skarb w twardej skorupce. Orzechy z drzewa pistacjowego są cenione ze względu na piękny kolor i wyszukany smak. http://www.felixpolska.pl/produkty/orzechy-szlachetne Pychaaa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×