Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Etoile

Zarejestrowani
 • Zawartość

  5546
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  12

Etoile wygrał w ostatnim dniu 17 Maj

Etoile ma najbardziej lubianą zawartość!

Reputacja

4559 Excellent

O Etoile

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Oczywiście, że hamował. Sama na jakimś lajwie wygadała, ze Lew zwracał uwagę co inni powiedzą. Że jej mówił, żeby czegoś nie nagrywała bo inni zobaczą. Jej jak widać od zdawna byłp obojetne co nagra byleby się kasa zgadzała bo znajomych i tak nie miała. On jednak nie chciał wszystkiego nagrywać bo jednak liczył się z opinią innych co siwa na tym lajwie wysmiala. No tylko między nami była taka różnica, że on mial znajomych a ona nie. A może też chciała go tych znajomych pozbawić stąd ta chęć do nagrywania żenujacych scen. No i wywóz na mazury na ile tylko się da.
 2. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Pamiętam jak kiedys w jednym z vlogow przygotowywal deskę serów. Siwa mu ciagle podjadala i brzydko szarpała szynkę która on ze starannością kroił i układł na talerzu. Wkurzał się o to, żeby zaczekała bo jak to będzie wyglądać na talerzu. Więc tak, on zwracal uwage na takie rzeczy. Lubil miec ładnie podane na talerzu i nie kojarzę żeby jadł w łóżku jak siwa.
 3. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Ciekawe czy w tym roku też będzie udawać, że jest tam sama i nie przyzna się że mama ją zawiozła.
 4. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Ale ona tak specjalnie ustawia kamere plus zakłada zbyt małe bluzeczki z wielkim wycieciem jak ta niebieska na ramiaczkach z primarka.
 5. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Mnie zawsze obrzydza jak ona je w łóżku. Lew tego nie robił. To on lubił czystość i porządek, był esteta. Siwa przy nim trochę przejęła jego zwyczajów ale po rozwodzie wróciła do swoich nawyków, prawdziwej osobowości.
 6. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Ona po rozwodzie kiedy miała tak krótko święte włosy, do tego wysoka i chuda przypomina mi Kasię Stankiewicz. No ale to by musiała cały czas o siebie dbać żeby tak wyglądać.
 7. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Właśnie 2 godz temu wrzucił nowe story. Aż tak szczupla siwa to chyba nigdy nie była.
 8. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  Tak co 7. I to by się zgadzało. Bo w tym roku zauważyłam jedna przmiane u niej. Zaczęła iść w aktorstwo. Te ostetnacyjne wywracanie oczami, stękanie, jeczenie. Jeszcze parę lat temu nikt by się tego po niej nie spodziewał ,że nam łódzki zakolak będzie grał tego typu sceny.
 9. Etoile

  Siwa pożeraczka wątków

  A ja zawsze liczyłam ilość zjedzonej czekolady w kostkach. A to trzeba w tabliczkach. Człowiek uczy się jednak cale życie.
 10. Etoile

  Sylwunia

  Kiedyś myśliwcowa też sprzedawala ubrania i twierdziła, że to wloska odziez. A te same ubrania były u mnie na targu i w sklepie chińskim.
 11. Etoile

  Sylwunia

  W sklepie chińskim też na ubraniach są metki MADE IN ITALY.
 12. Napisałam " wiele". A nie każdy człowiek na tej planecie. Już serio nie chce mi się ciągnąć tego wątku i tłumaczyć że swoich słów. Polecam czytac dokładnie a nie wybiórczo co drugie słowo i omijać te kluczowe. Wiele nie znaczy wszyscy.
 13. Etoile

  Malinowa się rozwiodła?

  Wątpię choć ta jej nagła praca podejrzana.
 14. A u mnie tak nikt nie robi o co w związku z tym? Chyba jak sie podaje przykłady to z najblizszego otoczenia a nie zastanawia się jak to robią na drugim końcu świata?
 15. Czyli nagle jednego dnia chodzą do kościoła, śpiewają kolędy i wierzą w Boga po czym na drugi dzień twierdzą że Boga nie ma ? A to Stany czy Japonia to jakiś wyznacznik? Przeważnie tak piszą zakompleksieni Polacy, że w stanach to czy tamto. Bo faktycznie jak w stanach tak robią to znaczy, że robią dobrze i trzeba ich nasladowac. Ja się kieruje własnym rozumem. Jak w coś nie wierze to tego nie świętuje bo po co. Chyba że mówimy luznym spotkaniu się rodziny bo każdy ma wolne a nie o typowym obchodzeniu swoją z tą całą otoczką włącznie z modlitwa, chodzeniem do kościoła itd. Ja pisałam o OBCHODZENIU. A jak ktoś jest hipokryta i mówi jedno a robi drugie ( na codzień nie jest karolikiem ale święta katolickie chętnie obchodzi) to jest jego sprawa. Ale po co normalizować tego typu zakłamanie. Niech sobie robi co chce ale przekrzykiwanie kogos dla kogo jest to dziwne że raz wierzy a raz nie jest chamskie. No ale w STANACH TAK ROBIA( zrobiłaś mi dzień tym zdaniem xd). A mózg mi nie wyparuje, nie martw się. Wiele dziwactw i zaklamania już widziałam.
×