Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Agniesia8787

moja tragedia

Polecane posty

powiesił mi sie jedne z najukochanszych wujków:( NIE CHCE MI SIE ZYC,DLACZEGO SWIAT JEST TKI NIESPRAWIEDLIWY:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość współczuje w zeszłym roku
powiesił się mój 22 letni brat cioteczny..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mój wujek powiesił sie na klamce,ale nie wierze ze to sam zrobił,jak tam weszłam,i zobaczyłam to on miał luzno głowe,nie zacisniet az tak:( jak to mozliwe,jak mozna sie powiesic na klamce,do kurwy jak!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale jak to jest możliwe,czy on to celeowo zrobił a mzoe chciał tylko zobaczyc jak to jest i nie mógł sie juz z tego wycofac:( on powienien zyc:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
współczuję Wam bardzo a wcześniej nic nie dało się przewidzieć, że tak będzie? Mieli jakieś kłopoty czy co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najgorsze jest to ze jak go znlaazlam to siedział normalnie ze skrzyzowanymi nogami tak po turecku rece miał takie cezwałdne poozone obok.jak mozna w ten sposón sie powiesic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał,ale wychodził na prostą,ostanio zaczął szukac pracy,miał w nas oparcie i tak z niczego:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
Agniesia Ty po takim przezyciu sie nadajesz na terapie, ja nie hcce Cie tu straszyć, ale tak jest :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
a co on byl sam? Nie mial rodziny?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie chodzi o widok,tchcoc lezał tam tyfdzien in widok nie był zbyt przyjemny,ale on wyglądłą tak jakby spał,z tym,ze napuchniety i był taka czarny jakby poparzony,ale wytłumaczcie mi jak on mogł sie powiesić,na klamce jak on miał 186 cm zrostu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał mnie moja mamam(swoja )siostre i druga siostre blixniaczke,która go olewała, ale czemu pajac ne powiedział,ze ma jakis problem,dlaczego!!!!!!!!!:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
taki czlowiek ma zawężone myślenie - on w depresji widzi tylko to, co złe i nie widzi nadziei rozumiesz? A moze uznał, że to są takie kłopoty, ze nikt nie pomoże?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miał w nas oparcie,wychodził na prostą..w ostani dzie jak go widziałam,to torche podpity był,to mówił ze kolego go zawiódł,ze tye dla niego zrobił a on okazal sie skurwysynem..takie były słowa:( poozniej cały tydzien sie nie pokazaywał. i wczoraj go znalezlismy,on powinien zyć,powinien :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
wiesz, człowiek ma do kogoś takiego ogromny żal, pewnie masz żal do niego, ze tak zrobił. Czy on byl na cos chory albo był w podeszłym wieku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
on miał 35 lat,nie był na nic chory:( maił problem z alkoholem,ale chodził na terapuie,szukał pracy:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
taki mlody facet??? A na terapii nikt go nie wspieral? Przeciez te grupy AlAnon to sa wspólnoty i tam ludzie znajdują wsparcie jakieś? Może nie zawsze, ale niektórym się udaje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale on jeszcze tydzie temu sie smiał,przychodził do nas na mecze.bawił sie z oim synkie a tu nagle cos takiego:( ja w ogóle nie wierze ze sam sie powiesił,nie wierze,on miał 186 cm wzrostu,jak on mogł to zrobic:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
to czy sam to zrobil o sprawdza juz pewnie prokurator. Agniesia a on faktycznie byl w takiej zlej sytuacji?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie był az tak w złej,pomagalismy my mu,nie głodował bo do nas chodzil, a co do proluratora to sprawdzic nie wiadomo czy sprawdzą,ponieważ tydzien tam leżał, ale mi tocos nie pasue,bo jak przyjechał zakład pogrzebowy,i go wz\\ieli to on podbno lezął w kałuzy krwi:( a skąd u wisielca krew?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
Agniesia ja sie nie znam na wisielcach.Moze on mial jakies dlugi albo co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaa dziewczynaa
Współczuję... w zeszłym roku powiesiła sie moja ciocia (siostra mamy). Traumatyczne zdarzenie dla całej rodziny, niestety zrobić nie można już nic i nie ma sensu nikogo obwiniać. Fakt, że była też masa problemów z prokuraturą, bo ciocia zostawiła list pożegnalny... niestety przeczytał go tylko jej syn, a my żyjemy w niewiedzy i zadajemy sobie pytanie: "dlaczego?"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dentystka opowiadała ze jej kolega powiesił się na kaloryferze bo sie zakochał w dziewczynie a ona go nie chciała a był bardzo przystojny i mógł se wybierać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ciekawaa dziewczynaa
Dodam jeszcze tylko, że nie miałam odwagi podejść do trumny, aby się pożegnać... Wiem, że ciocia wyglądała strasznie... sina, byle jak pozszywana (po sekcji zwłok)... wolałam ją zapamiętać wesołą, uśmiechniętą... Tobie też radzę nie oglądać..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyt
Można powiesić się na leżąco, na siedząco, na stojąco - naprawdę, choć wydaje Ci się, że to niemożliwe! Dla chcącego nic trudnego ... miałam zajęcia z medycyny sądowej i lekarze sądowi potwierdzają, że wieszanie sie na siedząco należy do najczęstszych. On po prostu CHCIAŁ się powiesić. A był czarny, bo po tygodniu miał plamy opadowe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to w koncu wisal na klamce
czy lezal we krwi bo sie troche pogubilas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tytytyt
Na bank miał głęboką deprechę i nie widział wyjscia z problemów. Nie obwiniajcie się, nic nie mogliście zrobić. Jak ktoś chce się zabić, to to w końcu zrobi, nawet pilnowany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nuńkaa
to w koncu wisal na klamce--czytaj uwaznie analfabeto funkcjonalny i z niej zejdz, ok? 😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×