Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość rhgerjh

ile trwa i kosztuje przerobka zdjecia na zdjecie kolorowe?

Polecane posty

Gość rhgerjh
no nie w takiej bordowej poswiacie, chce normlane naturalne kolory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odejmij sobie w gimpie
kolor czerwony i będzie git.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhgerjh
noo o taki efekt mi chodzilo :D problem jest w tym ze nie mam tej fotki :D a przed chwila wymyslilam sobie ze dam na prezent ramke z fotka tylko wlasnie w takim naturalnym kolorze :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhgerjh
po prostu myslalam ze to wymaga wiecej roboty dlatego pytam a niebardzo znalazlam o tym info w necie :D dzieki wielkie za pomoc 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhgerjh
ale ja nie mam tej fotki, najpierw musze ja zdobyc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ja ją mam bo wystarczy kliknąć na linka, zapisać na dysku, przerobić i ci podesłać dasz w końcu tego meila, czy mam sobie iść... jezuuu człowiek chce pomóc a tu taka akcja!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rhgerjh ---- czekammmm jestem grafikiem i mam 8 lat doświadczenia pomóc chciałam i czeka na ciebie to zdjęcie zrobione, tylko mi daj jakiś kontakt, gdzie mogłabym ci to zdjęcie wrzucić po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhgerjh
ale to nie jest to zdjecie! dalam tylko przyklad kolorow tej fotki bo nie potrafilam opisac o co mi chodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grenadina
:D:D:D big LOL :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to na darmo się narobiłam... bywa ! a tego nie chcesz? bo jak już jest to może jednak? czy to jakieś obce, przykładowe było całkiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhgerjh
co niezle?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhm... jarzę... a swoją drogą moim zdaniem takie stare foty też mają swój urok. mam dokładnie takie same z przedszkola. wszystkie z "czerwonką" :) ale nie takie rzeczy się robiło :D czasem też się przerabiało czarno-białe na kolorowe :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rhgerjh
ja wiem ze maja ale moja mama wszystkie zdjecia ma w naturalnym kolorze wiec chce tez to kolejne zrobic zeby pasowalo do reszty ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
distrubia a czy ja moglabym na maila do ciebie napsiac z pytankiem odnosnie zdjecia?? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ups teraz zauwazylam ze nia masz podanego maila wiec podałabym ci moj a chodzi o to ze mam wlasnie zeskanowane takie stare zdjecie ale jest ono zniszczone wyglada to tak jakby bylo wytarte badz odlamane kawlałek...czy jest mozliwosc by to skorygowac?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×