Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość kasztanowa35

12 letni chlopak i bol glowy , pomocie!!!!

Polecane posty

Gość kasztanowa35

Mojego 12 letniego synka czesto boli na srodku glowa.Na poczatku myslalam ze jest zmeczony,w domu i w szkole ciagly ****** wrzask( mamy malutkie dzieci).W dodatku syn jest calkowitym niejadkiem i to od samego poczatku mam problem z jego zywieniem,nie je wedlin ,sera,wybrzydza ,nie ma dnia zeby nie marudzil..Je za to kurczaki ,czase gulasz,owoce i warzywa , i te paskudne slodycze,na ktore chce mi sie juz wymiotowac .Gotuje czasem kilka dan,ale tu sie nie zale czy cos. to jest moj syn i go bardzo kocham . tylko teraz ten bol glowy. Jakie badania zrobi lekarz? Moze ktos wie jak to jest w UK?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kasztanowa 35
napisalam halas i mi wyskoczyly gwiazdki......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnienia behawioralne
jedno pytanie bardzo ważne ile czasu siedzi przed kompem i tv ? Mojego 14 latka od kompa bolała głowa. Podstawowe badania to tomografia i rezonans magnetyczny i eeg ,w uk chyba daje na to skierowanie pediatra ,omijasz neurologa. Warto zrobić te badania dla pewności i spokoju. Pozdrawiam Was :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U nas na cale szczescie popsul sie ich komp,jeszcze sie nie spiesz z kupnem nowego ,ale siedza na exboxie troche czasu(moj blad),troche przed tv,ale tez duzo graja w pilke i ogolnie na swiezym powietrzu. W domu tez jak pisalam mamy halas, mamy 2 letnie blizniaki.... Musze w tym tyg skontaktowac sie z lekarzem , dzieki za info:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja mam 16 lat i właściwie od dziecka boli mnie głowa. Od dziecka nie jem żadnego innego mięsa niż kurczak no i sporo słodyczy. Jeździłam do neurologa, miałam wiele badań (już dokładnie nie pamiętam wszystkich, pamiętam tomografię, dno oka, rezonans magnetyczny) i żadne nic nie wykazało. To migrena. Najczęściej ze stresu i od słońca, ale czasem przychodzi sama z siebie. Żadne tabletki przeciwbólowe nie pomagają. Muszę soę położyć. Gdy zwymiotuję czuję się lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość uzależnienia behawioralne
u mnie kochana "popsuł " się dysk , celowo go zamieniłam na zepsuty,x boxa nie ma a za tv nie przepada. Głowa nie boli , śpi jak zabity po całym dniu ganiania za piłką czy pływania :) Był na granicy uzależnienia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja borykam się z bólami głowy od dziecka (przed kompem mało kto wtedy siedział) a u mnie w domu tv nie oglądało się dużo, byłam niejadkiem, potem jadłam normalnie - nadal żyję z tymi bólami. Moja mama wspomina jak bardzo bolała mnie głowa gdy miałam około 4 lat, trzęsłam się, wymiotowałam, przeszkadzało mi światło - to była moja pierwsza migrena, do dziś na nią choruję

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×