Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

14 cm to mniej niż średni rozmiar? pytam bo się nie znam

Polecane posty

Gość gość

Czy penis o rozmiarze 14 cm dł i 12 obw. to mniej niż średni. Dla was dziewczyny to mały? Pytam bo się nie znam, a właśnie mnie zaintrygował ten temat. Śmiało piszcie prawdę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chyba nie lubicie takich tematów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ostatnio mialam chlopaka ktory mial 18 cm dlugosci i 13cm w obwodzie,a obecny ma prawie takiego samego i jestem zadowolona i zawsze zaspokojona, Z takim maly jeszcze sie nie spotkalam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czyli mały?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dla mnie stanowczo maly nawet jak robie loda to lubie cos czuc w buzi, a z ta dlugoscia to niema mowy o glebokim gardle

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a jak mierzył? Od kości łonowej, czy skóry?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W sam raz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to seksuolodzy kłamią 14 nie jest średnim rozmiarem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziękuje gościu 20:44. mam nadzieje, że jesteś kobietą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam 15,5 dl i 12 obwodu i przyznaje ze jest malutki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak se dajesz rade masz dziewczynę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Z takim maluchem dziewczyne? Zartujesz chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
czemu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie ma mowy o glebokim gardle to zapraszam mam 14 cm i zapewniam ze do migdalków siegnie a to wiaze sie z odruchem wymiotnym

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ma gruby portfel i wypasiona bryke to tymi 14-ma cm na chwile dziewczyne zadowoli bo ona po tym spotkaniu idzie do takiego co ma pozadnego i ja przeorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:54 jesteś kobietą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Taa, z Bankoku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To ja pisałam, że w sam raz, powyżej 15 cm dla mnie to już duży. Nie wszystkie kobietki są takie pojemne, że pragną 20 centymetrowych penisów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ile masz lat autorze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
za każdym razem jak napisze ile mam lat to temat się urywa, nie lubicie 21 latków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ile masz na koncie i jaka bryka jezdzisz, a dlugosc przyrodzenia juz nie pytam bo to to lubie sama sprawdzac jestem pare miesiecy mlodsza od ciebie autorze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może i 14 cm to średnia ale większość moich kumpli, o których krążą plotki, że mają takie mniej więcej albo ciut większe wymiary albo którzy sami się do tego przyznają ma problemy w relacjach z kobietami. Jedne ich po krótkim czasie rzucają, inne już po jednej nocy nie wykazują żadnego zainteresowania. Nie wiem czy chodzi o sam rozmiar czy bardziej o to, że ich zachowanie już jakby mówi że za dużo to w spodniach nie mają. ;) Wielu z nich jak byli młodsi miało nawet powodzenie, ale teraz około 30-tki ich rówieśniczki i młode dziewczyny kręcą się bardziej wokół innych lepiej obdarzonych. To chyba kobieca intuicja i to że taki facet z większym jest bardziej pewny siebie a czasem to i gołym okiem widać że ma się czym pochwalić jak mu się odznacza w spodniach. ;) No i te dziewczyny mają już jakieś porównanie jeśli miały wcześniej kilku partnerów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Aha, i nie jest prawdą że ten z małym nadrobi coś techniką. Wielu tych z mniejszymi tak się stara że aż za bardzo. ;) Kompleksy wyłażą potem na każdym kroku i taki ktoś przedłuża potem grę wstępną w nieskończoność, a dziewczyna sobie myśli wsadź go wreszcie a za chwilę ,,no niestety właśnie go''. ;) Jak się ma pecha i urodziło się z małym to trzeba próbować rozkochać kobietę innymi sposobami i trafić jeszcze na tę właściwą. Seks jako sport jest zarezerwowany dla tych z penisami powyżej średniej. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
14 cm to normalny fiut. 90% chłopa w Polsce ma fiuta miedzy 13-16 cm. Zamiast się pytać o pierdoły idź bzykać laski, a nie szukasz odpowiedzi w necie, gdzie są sami bajkopisarze i imbecyle, którzy mierzą c***a razem z kręgosłupem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@ gość dziś ,,90% chłopa w Polsce ma fiuta miedzy 13-16 cm'' No ale nawet między 13, a 16 już jest zasadnicza różnica. Nie wspominając o 17. ;) Do tego obwód u autora znacznie poniżej średniej a ten liczy się bardziej. Widać od razu że pisał to facet z małym pindolkiem. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To jaką odpowiedź znajdziesz w necie zależy od tego gdzie szukasz. Na portalach za pośrednictwem których ludzie umawiają się na seks a nie na romantyczne spotkanie przy świecach rzadko kiedy spotkasz kogoś poniżej 16 cm. Ogólna średnia jest znacznie niższa ale tam przynajmniej nikt nie porywa się z motyką na słońce. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Większość osób jest w fffchhhuuuj pusta, albo takich udajecie, każdy ma penisa takiego jak natura dała i nie można na podstawie tego oceniać że się przegrało życie. Sam mam 15 cm i czuję się z tym dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
@gość wczoraj Większość osób jest w fffchhhuuuj pusta, albo takich udajecie, każdy ma penisa takiego jak natura dała i nie można na podstawie tego oceniać że się przegrało życie. Sam mam 15 cm i czuję się z tym dobrze. x Gdybyś czuł się z tym dobrze to nie pisałbyś równie emocjonalnego posta na babskim forum przed północą. ;) Nikt ci zresztą nie mówi, że przegrałeś życie albo, że nie czujesz się ze swoim dobrze. Mówimy tylko, że masz raczej małego. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×