Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość pytająca123456789

2 mies związek, facet nie inicjuje zbliżeń

Polecane posty

Gość pytająca123456789

przenoszę pyt. z erotycznego: pyt. do panów 30 lat i więcej. Dwumiesięczny związek, intensywny jeśli chodzi o wspólnie spędzony czas, ale jedynie co inicjuje facet to chęć przytulania i buziaki (żadziej namiętne pocałunki). Facet jest po 30-e. Proszę o wypowiedź panów, którzy skończyli 30 lat, czy takie zachowanie można uznać za normalne czy jednak świadczy o tym, że coś jest nie tak..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem nienormlane, choć jestem kobietą, ale mam sporo związków za sobą. Facet chyba jest kryptogejem, ewentualnie jakiś naprawdę fanatycznie wierzący, albo z kompletnie zerowym libido. Każde wyjście moim zdaniem tragiczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
dzięki za odp., nie mogę przez to zasnąć, właśnie obstawiam te dwie opcje, które napisałaś - krypto gej albo zerowe libido.., obie niestety na podst. zachowania są prawdopodobne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
a wierzący nie bardzo, więc ta opcja na pewno odpada..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo myślę że nawet gdyby był jakiś super nieśmiały albo jakoś wybitnie szanujący kobiety, to i tak by się czasami zapominał dając Ci buziaki i całowałby Cię inaczej, bo pożądanie byłoby w nim tak silne, w końcu to nie jest wasz pierwszy kontakt, skoro mijają 2 miesiące. Istnieje teoretycznie jeszcze czwarte wyjście: nie podobasz mu się, ale ja bym to wykluczała, bo wtedy w ogóle by Cię nie przytulał i nie dawał całusów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
no właśnie nie dostrzegam w nim tego pożądania, tego spojrzenia.., oboje mamy swoje mieszkania, mieszkamy sami więc okazji jest wiele, no i nie mamy już po 20 lat. Porozmawiam z nim, bo mnie to męczy i jako kobieta źle się czuję.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Porozmawiaj, choć sądze że jego wytłumaczenie będzie jakieś durne. W stylu "bo nie wiedziałem czy ty chcesz", lub "nie chciałem sie spieszyć". Uwierz w swoją intuicję i w znaki które odbierasz jako kobieta. Skoro czujesz, że mu się nie podobasz, to tak właśnie jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tzn. nie mam na myśli tego, że mu nie podobasz się wizualnie. Ale nie podobasz z jakichś innych względów, czyli np. jest gejem lub ma zerowy popęd i nie odbiera Cie seksualnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
niestety, ale wydaje mi się że może być gejem. Masakra, nie sądziłam że taki przpadek mnie spotka.. Obraca się on w typowo męskim środowisku i jako gej byłby tam spalony, a wiem że to środowisko to ważna część jego życia. Może też mieć zerowe libido. Wiem też że jak z nim porozmawiam, usłyszę prawdopodonie, to co gość wyżej napisał "nie wiedziałem, że chcesz..". Delikatnie zasugerowałam mu już, że coś jest nie tak i po tym przez krótki czas było ok., starał się w tym temacie. A teraz totalne zero.. tylko to przytulanie, w którym nie widzę ertyzmu i które też kojarzy mi się z gejostwem... Obawiam się, że po takiej rozmowie, jeśli faktycznie jest gejem a z jakichś powodów szuka kobieta, zacznie się starać i spełniać moje oczekiwania, ale to będzie dla mnie a nie dlatego że on będzie miał ochotę..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
"Uwierz w swoją intuicję i w znaki które odbierasz jako kobieta." - dzięki, mądra rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
zaczynam dochodzić do wniosku, że chyba to przerwę. Boję się o siebie, że się zaangażuje i później znacznie trudniej będzie mi sobie z tym poradzić, a jak okaże się że naprawdę jest gejem to zostanie mi po tym trauma..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym pogadała, dla spokoju sumienia, ale masz rację, on pewnie będzie potem GRAŁ że Cie pożąda. Ale to będzie UDAWANE, bo jaka jest prawda - widzisz teraz. Nie wiem jak Ty, ja wolałabym być z facetem który mnie pragnie i szaleje na moim punkcie. Który rąk ode mnie nie może oderwać i który traktuje mnie (poza względami romantycznymi) także erotycznie. Taki związek jak teraz nie tylko nie da Ci fizycznych przyjemności, ale przede wszystkim systematycznie będzie dobierał wiarę w siebie. Bo każda kobieta chce się czuć piękna, seksowna i pożądana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
dzięki gościu za rozmowę :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
myślę, że taki związek będzie przede wszystkim powodował we mnie frustrację, bo mimo że to dopiero krotki okres to już to czuje. Jeśli chodzi o komplementy typu że jestem ślicza, że ślicznie wyglądam, ślicznie pachnę itd.. to tego akurat z jego str. mi nie brakuje, ale to tylko słowa.. mówić można wszystko, a pożądanie jest albo go nie ma.. Masz rację, dla spojonego sumienia porozmawiam.. wiadomo, że chcę faceta, który pod względem erotycznym będzie szalał na moim punkcie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być jeszcze druga strona medalu, facet może mieć kogoś do seksu a w tobie widzie dobry "materiał" na kogoś do związku ale go nie pociągasz, w każdym bądź razie seks na pewno ma ale nie z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi by się nie chciało z kimś takim gadać, kto nie widziałby we mnie kobiety

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytająca123456789
To poniżej na 100% nie. O kilku miesiecy na pewno nie uprawia on żadnego seksu. Ale ta odp. poniżej tylko mnie przekonuje że tym bardziej jest to nienormalne że nie ma w nim ochoty na seks, skoro tego seksu nie ma gość dziś Może być jeszcze druga strona medalu, facet może mieć kogoś do seksu a w tobie widzie dobry "materiał" na kogoś do związku ale go nie pociągasz, w każdym bądź razie seks na pewno ma ale nie z tobą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hehe, a ciekawe jak by zareagował gdybyś rzuciła się na niego, ostro całowała i zaczęła mu robić loda. :D Pewnie zacząłby piszczeć i odsuwac Cię. :D A tak na serio - wyczułaś u niego chociaż erekcję gdy sie przytulaliście?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to spotkałaś jakiegoś aseksualnego faceta, widocznie taki już jest a ten twój facet po 30-tce to kawaler?? nie ma dzieci? eks żony?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×