Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

21 dni od stosunku, test wiarygodnosc, lekarstwa

Polecane posty

Gość gość

Witam, 21 dni od stosunku zrobilam test ciazowy, wyszedl negatywny. 3 dzien spoznia mi sie okres. Jestem bardzo przeziebiona i z racji, ze nie chcialam zaszkodzic ewentualnie ciazy wsytzymywalam sie z lekarstwami, ale dzis juz nie alam rady, jutro musze isc do pracy i zawierzylam testowi. Obecnie sie martwie na ile mogl byc on wiarygodny. Pink test ponoc wykrywa ciaze po 2 tygodniach os stosunku, ale dalej sie martwie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dodam, ze ostatnio zmienilam styl zycia, wiecej cwicze, mialam tez duzo stresow w zwiakzu ze zmiana rpacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mi tez sie spoznia, chociaż nigdy nie mialam regularnych też ostatnio sie więcej ruszam i mam sporo stresu ale przypuszczam ze to kwestia tych upałów i coś się poprzestawiało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Fakt, nie pomyslalm o upalach, w sumie ja mam raczej regularne, co najwyzej kilka dni odstepu (ok 3 dni). Niestety stosunek bez zabezpieczenia w dni plodne stad moja ostroznosc co do lekarstw i unikania alkoholu. Maz stwierdzil ze dzis moge juz brac te tabletki, w koncu test powinien byc wiarygodny, wzielam je ale teraz se zastanawiam tylko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
martwie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JESTEŚ W CIĄŻY
JESTEŚ W CIĄŻY

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×