Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

30 lat temu ludzie zyli spokojniej, a dzisiaj sie w d****h poprzewracalo

Polecane posty

Gość gość

30 lat temu ludzie zyli spokojniej, a dzisiaj sie w d****h poprzewracalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
malo kogo juz interesuje zycie typu praca, a w domu telewizor, ksiazka lub partyjka brydza ze znajomymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo panuje po.ebana zasada ,,Zastaw się, a postaw się''. Ten kto żyje skromnie i nie chce żyć ponad stan, na kredytach jest uważany przez otoczenie jako dziwak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bo co to za życie-praca i telewizor?? To wegetacja, a nie życie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w prl ludzie tak zyli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Teraz jest pogoń za kasą.Ludzie żyją dla innych, nie dla siebie..wszystko robią na pokaz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja tam żyję dla siebie i mam się dobrze, choć pewnie zaraz zostanę okrzyknięty nieudacznikiem :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak dostają za darmo kupę pieniędzy w tym 500+, więcej jak za pracę, to po wuj mają pracować, obecnie to tylko idioci pracują. Wystarczy naklepać dzieci i już sie żyje jak lord, mieszkanie za darmo, 500+ na każde dziecko, rodzinne, wyprawka do szkoły, wyprawka na zimę, wyprawka na wiosnę, wyprawka na lato, wakacje dla dzieci, ferie dla dzieci, obiady w szkole i nie trzeba gotować w domu - z 500+ zostają pieniądze na wódkę, piwo, fajki, itp. pomoc od księdza, bo mówię, że jestem katoliczką , pieprzę sie bez kondona bo tyle najebałam dzieci i jest makaron, konserwy itp. sucha żywność na sobotę i niedzielę jak dzieci nie żrą obiadów w szkole, to muszę im coś do pyska włożyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Poprzewracalo? Jak nie bylo komputerow, ogladali tv, nie bylo tv, sluchali radia, nie bylo radia, czytali , ksiazki, nie bylo druku, skakali przy ognisku, jak nie było ognia, siedzieli na drzewach. Mozesz wrócic, drzewa jeszce są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×