Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Zaloguj się, aby obserwować  
Gość Kropka stop

35tc stop samotna mama stop jak dac rade stop bardzo sie boje stop

Polecane posty

Gość Kropka stop

Jestem w 35tc jeszcze miesiąc i moja córcia bedzie na świecie z tata dziecka nie dogadujemy sie totalnie dziecko miało cos zmienic a mieszkamy osobno on ciagle mowię ze pomoże mi finansowo czy razem bedziemy czy nie jestesmy niby razem ale co to za bycie razem po 4latach ja mieszkam u siebie w mieszkaniu to tu mam łóżeczko i wszystko małej nie moge powiedzieć finansowo tak pomaga mi na dziecko czy porod ale ja jestem inna osoba mi brakuje wspólnie cieszenia sie tym zeby sie mna interesował a on nic ciezko mi juz nosic zakupy nie zapyta czy pójść ze mna do sklepu teraz jestem chora cały dzien potrafi nie zapytac nic jest mi tak cholernie ciezko ciagle płacze jestem ciagle sama zero wsparcia a on sie pyta w czym on mnie Nie nie wspierać to mi rece opadają co ja mam robic a on mowi ze jest taki bo ja nie chce sie Kochac i nie jestem taka jak wczesniej :( ja wiem ze sa kobiety co lubią ja nie jestem mała i drobna duzo nie przytyłam ale z rozmiaru na 34 musze założyć duzo większe i jakos sie nie czuje nie potrafię nie potrafi mnie zrozumieć nie przytula nic bo ja mu "nie daje " to takie smutne :( poradzie cos ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować  

×