Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ona50tka

50latka, co ubrac na randke?

Polecane posty

Gość ona50tka

Witajcie, mam 49lat i straszny problem, jestem rozwodka od 5 lat i do tej pory nie umawialam sie z zadnym mezczyzna, AZ wkoncu poznalam mlodego i przystojnego chopaka. Pare razy sie spotkalismy jednak teraz zaprosil mnie na kolacje i jak przypuszczam wyladujemy w lozku poniewaz on jest strasznie seksowny! Ale mianowicie potrzebuje pomocy, poradzcie mi co ubrac zeby mu sie spodobac? Jaki Stroj na kolacje czy sukienke czy jak? i jaka bielizne? chce byc dla niego piekna i seksowna??? jestem sredniego wzrostu oraz raczej nie szczupla...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wazne czy młodszy czy starszy, nie przekombinuj po prostu. Uniwersalna jest czarna bielizna i wyższe obcasy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Włóż suknie do kolan obcisła na tylku i biodrach koniecznie cieliste ponczochy plus paski wszystko w jednym kolorze. Buty nie wyższe niż 5 cm wypachnij się delikatnie ogól cipke nawilż się balsamem nie przesadz z makijażem. Pozwól mu na anal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona50tka
czarna bielizne uwielbiam a cipke gole regularnie wnocu higiena To podstawa! Jednak dlaczego anal?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
50 lat? ty się już księżą stodołą zainteresuj, a nie randkami, stara głupia babo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja bym ubrala sukienke z duzym dekoldem moze przykrywac kolana, a to dlatego ze bym majtek nie ubierala, to napewno jak by sie zorjentowal to by mocniej sie podniecil poniecajaco bym sie nasmarowala i na reakcje bym czekala. Zycze powodzenia i zadowolenia oby ta randa zostawila w tobie mile wspomnienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trumne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dekoldem :O koorva, dlaczego tu siedzi taka banda niedouczonych idiotów? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Za to twoje "koorva" swiadczy,ze matura dopiero przed toba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona50tka
dlaczego tyle krytyki? Skoro ktos ma Problem z tym ze to ja znalazlam odrobine szczescia a nie ty to po prostu nie odpisuj na moj temat!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie zwracaj uwagi na idiotow. Baw sie dobrze jego peniskiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona50tka
I taki mam zamiar, biorę tabletki więc z antykoncepcja nie ma problemu. I wiecie co ubiore czarną sukienkę do tego pończochy i szpileczki. Oczywiście bez majteczek. A potem w domu pozwole mu zrobić co tylko bedzie chciał. Oddam mu swoje ciało, całą noc będzie mógł dochodzic i sie bawić. A wy dalej krytykujcie bo pewnie nawet nie uprawiacie seksu! Ja nie uprawiałam seksu od 4 lat i wiem jak to jest! I dzisiaj sie wyżyję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mika999
Powodzenia:-)nie przejmuj się tymi frustratmi tutaj. Nikomu nie robisz krzywdy:-)masz prawo żyć normalnie... Ale majteczki bym założyła...:-). Może dlatego ,ze uwielbiam być rozbierana...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona 50tka zycze ci milej zabawy i zebys tego spotkania nigdy nie zapomiala, a przytym zebys jak najwiecej rozkoszy z nim miala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To bedzie Twoja pierwsza randka z tym facetem czy juz kiedys z nim sie kochalas, albo cos innego razem robiliscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu ,myślenie cie boli,czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem? Przeciez wszystko napisała..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ona50tka, jestem kobietą znacznie młodszą od ciebie i nie będę cię hejtować, a właśnie życzę ci, abyś miała świetną randkę, abyś bawiła się przednią i abyś w końcu mogła się odfrustrowująco wybzyczyć :D Tego ci życzę :) i olej hejtów :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
też jestem 50latką. Majtki bym ubrała.Poza tym baw się dobrze na tej randce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podziel sie pozniej wrazeniami jak sie udal wieczor :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako kobieta w twoim wieku radze ci zebys sobie nie zapomiala o olejku intymnym to zaraz wloz do torebki, zycze ci zeby cie wybzykal tak zebys nie umiala na nogach sie utrzymac Powodzenia daj znac jak bylo czy bedzie nastepna randka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojasam
Hj :) a ja chetnie poznam taka fajna 50-tke :) ja 37 z malopolski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Malapolska--nie jest taka znow mala a konkretnie to z kad jestes??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Załóż zgrzebny worek. :P Na oko widać że takie pierdoły wypisują, dziewczynki :O , które chociaż posiadają dowód osobisty, to nikt nie chce ich rżnąć. Lub stulej, który na wiejskich dyskotekach podtrzymywał ściany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Myslalalm Nowy,ze masz trochę klasy,a z ciebie chamidlo wychodzi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jatojasam!!!!! Ty analfabecie!!!!!! z Malopolski ty mi mozez wylizac jak sie dobrze umyjesz to troche papieru zaoszczedze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojasam
No cóż,nie zadaje się z chamkami,nie masz u mnie szans,wtórna analfabetko. Wiem,ze odrzucenie boli,ale nie prezentujesz odpowiedniego poziomu,przykre,ale prawdziwe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty analfabecie!!!!!! xx Czy wy naprawdę nie umiecie napisać poprawnie kilku podstawowych słów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak było opowiadaj...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jatojasam
To ja ten prawdziwy od posta... Hmm...ale mnie powiezli... "Ty analfabecie" ... nie wiadomo czy sie smiac czy plakac... A dla zainteresowanej skad jestem to z Krakowa :) Pozdro...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jatojasam---ty krakowski PEDALE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×