Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nowy w mieście

Zarejestrowani
 • Zawartość

  2182
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

164 Excellent

O Nowy w mieście

 • Urodziny 07.01.1975

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nowy w mieście

  Włosy łonowe

  Proszę Cię,, rozwiń wątek o estetyce i czuciu piękna.
 2. Nowy w mieście

  Włosy łonowe

  Myślałem że to będzie typowe pytanie o włosy łonowe a tu trochę inne. Na pytanie odpowiadam NIE, guzik mnie obchodzą jakieś przypadkowe osoby, chyba że zdarzy się wypadek, lub inne okoliczności gdzie osoby zupełnie mi obce będą potrzebowały pomocy.
 3. Nowy w mieście

  Facet spotykał się z innymi po rozstaniu

  Alkoholik, czy pracoholik, po dwóch latach to widać. Kto zerwał? Niema słowa o tym w tym poście. Rok czasu a Ty nadal o nim myślisz. Wiesz jakie miał "epizody". Trudno nie odnieść wrażenia, że to Ty jesteś za odbudowaniem tej relacji, ale jak pisałem do czasu kiedy nie napiszesz kto zerwał, to nic więcej nie jestem w stanie napisać. Nie byliście razem, więc mógł sobie sypiać z kim chce i o to nie miej do niego pretensji.
 4. Nowy w mieście

  Czy ten sex był zdradą?

  Zupełnie nie ma znaczenia. Ciekawe dlaczego ludzie wymyślają te wszystkie "rubinowe", "złote:" i jakieś tam. Nie znam się, ale coś dla mnie coś znaczy. Fajnie jest poznać dziewczynę , która nie będzie tylko na pół roku. Wycofuję się z tego tematu, chciałem zabłysnąć, ale ne widzę tu sensu. Zmieniacie partnerów jak majtki. Kobiety codziennie a faceci jak zacznie im śmierdzieć. ,
 5. Nowy w mieście

  Czy ten sex był zdradą?

  Teraz jak ktoś ze sobą wytrzyma więcej niż rok. to dostaje order. I uznaje się za parę roku. Tej "ktosobcy123", udało się więcej. Do czasu, kiedy się skończyło. Dla mnie jest to po prostu śmieszne, bo miałem i mam dziwne przygody. Bez obrazy ale to dla mnie dziecinada. Nie kupuję takich tekstów.
 6. Nowy w mieście

  Koleżankę

  Dlaczego, "won do zakonu", niech głosi słowo Boże. Ja bym Ci napisał, do "piekła", Co mi odpiszesz?
 7. Nowy w mieście

  Chłopak czy ojciec

  Ojciec mnie totalnie zawiódł, moja Mama, dała radę, może nie do końca skoro tu piszę. Nie mam zielonego pojęcia co Kobieta ma w głowie rodząc dziecko. To nie tylko ból ale i ogromne. By się nie rozpisywać do głowy by mi nie przyszłoby by w mojej partnerce, ( to nie to słowo, zawsze było coś więcej) Krótko, to jest tak odklejone, że raczej nie da się tego na dłużej podbić.
 8. Nowy w mieście

  Szukam romansu w warszawie

  Bez obrazy, ale na pierwszy rzut oka, Twój awatar wyglądał jak duupa pawiana. Dopiero później zobaczyłem szczegóły.
 9. Nowy w mieście

  Szukam romansu w warszawie

  W Warszawie Gosiama, tak napisało pismo. Języka polskiego, jakiego? Dlatego mogłem sobie tak napisać, ale Ty nie chcesz być podrywana, Ty potrzebujesz pomocy. Masz 175
 10. Nowy w mieście

  Szukam romansu w warszawie

  Nie jestem stołeczny. Wręcz przeciwnie. Mam drobne zatargi ze "słoikami". Nieważne . Ważne jest to Gosiama się odezwała, odezwał, by nie było jak z tym z sercem. Poczuł się urażony.
 11. Nowy w mieście

  Szukam dziewczyny

  To forum przeznaczone dla kobiet, jest ICH mnóstwo,nic tylko zrywać, jak jabłko w Edenie. PiotrMT, a jak Ci powiem, że One nas tu nie chcą i do tego na nas polują. Dziwne zachowanie, Pisces zareagowała i nawet nie zapytałeś co u Niej. Ma 175, tylko czego wzrostu, czy inteligencji. Przez Ciebie się tego nie dowiemy.
 12. Nowy w mieście

  Szukam romansu w warszawie

  Tomek, jesteś w związku, poważna sprawa, jesteś w "Chrystusowym" wieku i marzy Ci się związek, romans z kobietą a w temacie nie potrafiłeś napisać z dużej litery miasta stołecznego. A pierwsze wrażenie jest najważniejsze, dlatego może nie pędzą do Ciebie, jak ćmy do światła.
 13. Nowy w mieście

  Żona wyjechała - pomocy

  Jak stare czasy, to tym bardziej to uszanuj. Nie drąż, niech Petro chłopiec w końcu dorośnie w spokoju. I tak dużo sprzedał ze swojego nikomu niepotrzebnego życia osobistego.Zapomniał się że jestem przecież Jego adwersarzem i teraz mogę tym manipulować.
 14. Nowy w mieście

  Żona wyjechała - pomocy

  Już się nie popisuj. Samochodziarz, ale na karatach się nie znasz.
 15. Nowy w mieście

  Żona wyjechała - pomocy

  Ja aż tak bardzo bym się nie kolegował. Wiesz co Petro myślałem że z Ciebie solidniejszy wróg. To nieważne. Coraz bliżej? Oby wszystko potoczyło się po Waszej myśli. To na razie Twój pierd. Ona wie że Jesteś stulerzazem z Kafe ? Chyba że sama jest stąd, to będzie skandal. i co to znaczy, "raczej mnie to nie ominie" ? Idziesz jak na skazanie. Takie rzeczy się nie dzieją jak ludzie się kochają. Tak się nie myśli.
×