Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nowy w mieście

Zarejestrowani
 • Zawartość

  473
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

18 Good

O Nowy w mieście

 • Urodziny 07.01.1975

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nowy w mieście

  Uwaga!Otulona snem spamuje na ero

  Pewnie że mają. Ale tu się spotykają by się trochę rozerwać. I tak pierdoło jesteś świadkiem przedziwnych sytuacji. Chyba głupcze nie zamierzasz tego naprawiać. Bo od czego zaczniesz?
 2. Nowy w mieście

  Uwaga!Otulona snem spamuje na ero

  I co blokuje? Chyba sobie coś wyobrażasz Otulotna musi się nauczyć wiązać buty, by tu komuś zaszkodzić. Chyba że tobie przewrażliwiona stulejo.
 3. Nowy w mieście

  Żmiju jadę Ci...

  Czysto sentymentalnie otworzyłem ten front , No jest Płock. Tylko kto zacznie? Nie wiem dlaczego Żmija i Płocka wrzucam do jednego worka.
 4. Nowy w mieście

  Żmiju jadę Ci...

  No nie może być. Chyba nie jesteś Chłopcu Petro modełłe. To żarty. Na oko widać że przegrałeś życie. Tak naprawdę chcę nad Tobą zapłakać. Naprawdę fantastyczne uczucie .Pamiętają
 5. Nowy w mieście

  Gorzów Wielkopolski Lizanie Tyłka kobiecie

  Ale jak ty chcesz to zrobić? Jak ma to wyglądać?
 6. Nowy w mieście

  Żmiju jadę Ci...

  Tak, tak podbijam temat, chociaż nie wiem o czym tam był ale jest tu Petro Chłopiec, którego warto podpalać. Oczywiście o ile wciąż nadaje.
 7. Co ty piszesz. Aż nie mogę uwierzyć że nie wiesz co to obrzezanie. Mężczyźni tracą napletek zanim z dziecka staną się chłopcami. Jakoś trudno by w tym czasie jakoś oszukiwali kobiety. Z ludzkiej ciekawości warto się edukować, chociaż by dla tego by nie mylić Słowację ze Słowenią.
 8. Nowy w mieście

  Miał być tylko seks

  A krócej ? Tu dyskusja i w ogóle, (właśnie do tego momentu to doczytałem) i to mi wystarczy by włączyć się do dyskusji. Bolka już nie lubię i tyle z tego tematu.
 9. Nowy w mieście

  Sztuczny członek domowej roboty?

  Naprawę kobiety są niesamowite. Nie wiem nawet jak sobie to wyobrazić. Czekan na przepis z płatków owsianych Może to pobudzi moją wyobraźnię.
 10. Nowy w mieście

  10000 pytań do Ani

  Dlaczego pewnego dnia przyszłaś, przynosiłaś rzeczy, które zostawiłem u ciebie. DLACZEGO ?!!!!
 11. Nowy w mieście

  PETYCJA

  To tu jeszcze dają bany? Naprawdę nie wiem co tu trzeba zrobić by dostać bana. Chyba tylko o niego poprosić. Ja tylko z ciekawości "Ban" ? Czy to słowo jeszcze tu obowiązuje? Pytanie retoryczne. Coś bym tu jeszcze dopisał ale mi się zwyczajnie nie chce.
 12. Nowy w mieście

  Żmiju jadę Ci...

  Zanim zacznę o co mi talk naprawdę chodzi, to wrócę do tego "Kubka". Ja naprawdę nie chcę by Żmiju czuł się w jakiś sposób urażony, ani podważać Twojego autorytetu, ale jak się tu pojawisz to będziesz kUbEk, (...owo się czyta, prawda). Oczywiście za zgodą, jak myślę pomysłodawczyni, na którą jak myślę mocno wpłynąłeś swoją energią. Oczywiście Twoja zgoda jest też również potrzebna. Czułbym się naprawdę nieswojo, obrażając Cię bez twojej aprobaty.
 13. Nowy w mieście

  Żmiju jadę Ci...

  Dzień dobry. Właściwie to nie tak chciałem zacząć, tylko wyśmiać ostatni wpisany tu post. "Kubek" i gorący buziak, (swoją drogą jedna z bardziej udanych tu emotek, czy jak to się to nazywa). Tylko co mi to da. Podejrzewam że po tym dwumeczu, czy to "Kubek", czy Płock, mają podobne humory i nie ma czego tak naprawdę psuć. Właściwie to Oni,mogli by odreagować i napisać, że będzie mi jeszcze smutniej.
 14. Nowy w mieście

  Żmiju jadę Ci...

  Karuzelą kręciły laski, znaczy się kobiety. Nie byle jakie Każda chciała dać coś od siebie . To został zniszczone (I już zapominałem) co mam napisać
 15. Nowy w mieście

  Żmiju jadę Ci...

  Przecież nie zasłabł. Przez moją pomyłkę znowu został wywołany do tablicy. Mój błąd. Stary niedźwiedź niech mocno śpi Coś chciałem napisać , ale jak przytaiłem o tym, że Słońce zajdzie o dziewiętnastej z minutami, to mi ręce opadły
×