Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nowy w mieście

Zarejestrowani
 • Zawartość

  1655
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

126 Excellent

O Nowy w mieście

 • Urodziny 07.01.1975

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Dyskretnym a to nie nieśmiałość.
 2. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Oczywiście mi. Nie ma słowa by skupiła się, żebym nie igrał z rozpalonym ogniem bo to koleś, którego należy traktować poważnie i lepiej z Nim nie zadzierać. Nie, płytko, "bo mi nie pomoże..." . Dziewczyno co Ty masz w głowie. Ja mam swoje lata i doskonale wiem co a czego nie mogę. To nie są moi koledzy i mocno się zdziwią że to już nie te czasy. Ale to już ich problem. Ja tam się cieszę że żyją i nadal nadają A jak będziemy siebie opluwać, to czas pokarze.
 3. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Jak Go podpalisz. Na razie skupia się na tym by urwać mi głowę a ja próbuję mu wytłumaczyć że to nie ma sensu. Mało z niego zostało i nie wiem czy będzie w stanie Cię adorować.
 4. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Ja tam chciałem być Indianinem i zostałem, biały kuutas mówi mi jak mam żyć. Się rozpędziłem w mojej głowie to lepiej wyglądało, ale są problemy z przelaniem tego na papier. Tak czy siak kosa jest. No gdzie ja tam będę teraz szukał nowych adwersarzy. Nie wymiękaj.
 5. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Nie mi to oceniać. Dajesz radę i z niczego potrafisz zrobić coś. Nie każdemu się to udaje. Niczym się nie przejmuj pisz i rób swoje.
 6. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  I co teraz zrobisz? Jak wyrzuciłeś wszystko z siebie , to coś z Ciebie zostało? Chyba nie zajmujesz się tylko zwyzywaniem ludzi. Ja się tam nie znam ale nie wyglądasz mi na złego człowieka. Nie chcę psuć Ci projektu, jako "złego chłopca", ale się Ciebie nie boję i mam nadzieję wzajemnie.
 7. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Oczywiście że w nic nie gramy, ja sobie tylko pogrywam a Ty dyskutujesz z Ironią. To widać gołym okiem, bo jesteście na publicznym forum.
 8. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  To grany w "statki"? Nie wiedziałem. Hipochondrykiem, ale nie jesteś i rwiesz na "kawę, czy herbatę". Mocno oryginalne, ale jak widać się sprawdza. U mnie się nie sprawdza. Zaraz czytam, "wypierrdalaj nudziarzu".
 9. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Witaj, dzień dobry acordeon, jaki dziś humorek?
 10. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  To, Ty jesteś normalny, znaczy się pospolity, przeciętny a miałem Cię za koza.
 11. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Tak widzę a nie czytam że tu bajera idzie. Spokojnie, przywitać się tylko chciałem. Nie przerywajcie sobie. I tak że temat nie poleciał. Maryś będzie miała się czym pochwalić.
 12. Nowy w mieście

  Dobry wieczor ERO

  Się rano dzieje a nie wieczorami. W nocy to łatwiej można dostać wpierrdol niż kawę na wynos. Jak się okazuję pora dnia ma znaczenie. Dzień dobry (łapka)
 13. Się śpi. A Ty co Maryś masz nocną zmianę czy co. Tak napisałem, bo wydawało mi się że Żmij coś napisał a ja nie mogłem tego przeczytać i nie przeczytam co nie jest zaraz tragedią ale lubię co ten człowiek ma do napisania. Dzisiaj to nie był Jego dzień. Stać Go na więcej. Za Ty Maryś, która to już Twoja wersja? Teraz jak czytam to v2 z trzema "y". Się rozwijasz, czym to jest spowodowane?
 14. Nowy w mieście

  Dlaczego tak jest? To smutne

  Nie zapominajmy że Twoją miarą są "szesnastki", które a Ty nie. O jakich Ty miarach piszesz? O własnej dysfunkcyjnyości i zakompleksieniu.
×