Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nowy w mieście

Zarejestrowani
 • Zawartość

  331
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

11 Good

O Nowy w mieście

 • Urodziny 07.01.1975

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Nowy w mieście

  Wisosna. Co na to JBSG ?

  Tak to znowu ja. Wszelkie maści prowokatorów widać nie mają tu miejsca. Napisał bym, ... wam w dupę, ale to by podpaliło tylko sytuację. Napisałem, stało się. Ale wygrali. I to prawda wielokrotnie powtarzane kłamstwo staje się dla wielu prawdą. Naprawdę ta nagonka na moją osobę kogoś zmusiła do pisania w taki a nie inny sposób. Żal mi takich ludzi. To są świnie na rzeź. Bez własnego zdania, bez pomysłu, tylko ktoś napisze i po takim praniu mózgu, wita się ze mną, "cześć ty pedofilu". Bez własnego zdania, tylko przepisują. Na szczęście są ludzie, którzy wiedzą jak naprawdę mnie przetyrać, ale i podnieść na duchu, zapuścić dobrą muzę, czy zaparzyć dobrą kawę jak ro miał w zwyczaju robić Grzesław, swojego czasu. To było mniej ...ane że lubi chodzić sobie w ...enkach niż sranie na całe forume takiej nieprawdy.
 2. Nowy w mieście

  Wisosna. Co na to JBSG ?

  Chyba przez zimę nie zadrzewił i z pewnością sobie poradzi. Jak wiem jedno, jeśli dożyję do północy, to zaliczę swoją czterdziestą czwartą wiosnę. Jestem ze stycznia, czyli, któregoś razu mogę nie dać rady by "zaliczyć". Jakby ktoś pytał, to lata nie czekam. Mniejsza o moje wywody, ale jakoś mało tu wspomnianego w temacie Jbsa. Obraził się, skoczył. przetyralo Go coś? Wydawał się być niezniszczalna. Serio czekam na na Jego projekty, bo to naprawdę ciekawy facet. Zadaje się z wszystkimi i nie traci głowy, bo robi swoje. Czekam na WIOSNĘ w Jego wykonaniu. Miejmy nadzieję że się dobrze przygotował. Ludzie z zimowym przesileniem na Niego liczą.
 3. Nowy w mieście

  Seks z pustą laską

  Żartobliwa specjalnie na twoje życzenie , przeczytałem to jeszcze raz i nic się nie zmieniło. Mam poważne kłopoty z czytaniem ze zrozumieniem Też zapierdalałem no może nie 200 km ale z Łodzi do Warszawy, to mniej, ale miałem cel. fantastyczna kobieta, ja nie wiem jak mogłem to zmarnować. Wystarczył błahy powód. Mezalians był za bardzo widoczny Nieważne. Jak sobie pomyślę z iloma kobietami mógłbym bym być a nie jestem, to zal mi duupę ściska... trochę odleciałem, ale to miłe wspomnienia.
 4. Nowy w mieście

  Seks z pustą laską

  Bolek, może i sobie zwiedził, ale tak tego nie doceni. Wyzywa innych od "pustaków" a sam... Cóż nic ciekawego nie wniósł. Teraz musi z tym żyć. Ale spokojnie jest z GG. Niech spróbuje tych swoich zagrywek z z tutaj piszącymi kobietami.
 5. Nowy w mieście

  Masturbacja to homoseksualizm

  Jest w tym trochę prawdy. Faktycznie waląc sobie konia jestem pedałem. Na to wygląda. Już bardziej podoba katolicki pogląd o samogwałcie.. Tam zraz zwyzywają od pedała a a tu już można kombinować. Wystąpił gwałt. Zgwałciłem sam siebie z kim można o tym porozmawiać. Jezus chodził po wodzie a ty nie potrafisz sobie z tym poradzić. To się dzieje nie ma czego się wstydzić. Czego jeszcze nie można robić jeśli jesteś katolikiem.
 6. Nowy w mieście

  Seks z pustą laską

  No historia jak z wiejskiej remizy, nie obrażając tu ludzi ze wsi, czy mniejszych miejscowość, którzy w swoich fantazjach potrafią wykazać się większą fantazją. Jedziesz do kobiety, która jest dla ciebie pustakiem 200 kilometrów. Coś mi się tu nie dodaje. Coś mi się wydaje że od ciebie wieje tępym drewnem a piszesz o innych. Wystarczyło grzecznie podziękować, ale wtedy nie byłoby tego tekstu. Przyznaję się się od takich tekstów ślepnę je czytając. To jest ślepa uliczka cywilizacji.
 7. Nowy w mieście

  Co nam w duszy gra

  Ja zawszę staram się spadać jak kot na cztery łapy, ale jako koza, to nogę złamię, ale wszystko odkręcę, by było po mojej myśli. Tu byłbyś [śpioch] ale są te inne gówna.
 8. Nowy w mieście

  Co nam w duszy gra

  Niiisia25, naprawdę chcesz wejść między wrony? To nie b będzie gra w słowa. Warto pomyśleć o własnym temacie. Jak masz ochotę na oklaski. Spróbuj, tu grają tylko muzę a Ty chcesz sobie popisać, jak myślę.
 9. Nowy w mieście

  Co nam w duszy gra

  Jak nie istotne Nowy Dzień! Zagrałaś swoje i o to w tym temacie chodzi. Ja za chwilę zagram swoje i tyle będzie w temacie. Jak oczywiście zapodam prawidłowo link, bo ci na wypasach. Dojebać to każdy potrafi, ale nauczyć dziada, jak to się robi, to każdy woli w Słońce patrzeć niż pomóc.
 10. Nowy w mieście

  Co nam w duszy gra

  Niegrzeczna, trafiła w słaby punt. Widać lubi kopać po jajach, żartuję. Ale mam przeogromny sentyment do tego utworu. No jak go słyszę, to zaraz przed oczami mam Miami, która zaraziła mnie niejako Tiesto i otworzyła nową drogę. Co się działo z tym kawałkiem w tle, to bym się jeszcze bardziej rozpisał, ale mi przypomniałaś Niegrzeczna. Aż się zatraciłem w sentymentach. Zdajesz jednak sobie sprawę że nie wystarczy tylko napisać sobie że jest się "niegrzecznym", trzeba to udowodnić. Nie chcę być niegrzeczny ale w Twoim wykonaniu to tylko Twój nick ma jak na razie wielki potencjał i nie wiem czy ma straszyć, czy zachęcać potencjalnych adoratorów. Mnie jakoś swoją "niegrzecznością" nie przekonałaś. Jak możesz udowodnić to że jesteś naprawdę "niegrzeczna", to udowodnij to, jak potrafisz.
 11. Nowy w mieście

  Co nam w duszy gra

  Brawo Nowy Dzień. To Ci w duszy gra? Do tego mocno musiałbym się dostroić. Ale to jest temat, "co komu w duszy gra" I zagrało, ktoś z pewnością czuje to co Ty, tylko nie napiszę by Tobie było raźniej. Do nie nie trafiło, nie czuję tego co Ty, nie ta chemia. Spokojnie, na pewno komuś się spodobało.
 12. Nowy w mieście

  Co nam w duszy gra

  Kuszełłe, teraz Andrzej w końcu wie, dlaczego ciągle Go pytają o imię. Przecież już tak głośno o Nim. A jednak jacyś maruderzy pytają, ze mną na czele, Nie wspomnę o Kuszełłe, która jest totalnie zdezorientowana. Wypadało by się przedstawić w końcu nie pyta byle kto. W końcu nauczyła się nie celować w ludzi z pistoletu. Pistoletu?!! To był chyba rewolwer kalibru 44. (Kaliber zagram później, tak samo zrobię z Prodigy, bo jakoś nie przepadam za samobójcami, ale sobie na razie odpuszczę) Ale do wątku, teraz ma cudowny avatar. Zdecydowanie bliżej Jej do femme fatale, niż z laską, która celuje do ciebie z procy. Obecny Jej wizerunek w avatarze oddaje wszystko i stał się moim ulubionym. Bo o ile... o Boże, przez naprawdę chwilę się, ( zapomniałem jaki miała, ma nick Gromowładna, bo nie pisze i nie ma kogo przezywać) . A przezywałem Ją od Kriss de Valnor. Nie bez kozery sobie taki wybrała. Takie rzeczy nie dzieją się przypadkowo. Ściana tekstu co? Dobra na spam a i ja się trochę wypisałem.
 13. Gwałt to GWAŁT!!! Nawdychałeś się filmów, które sugerują że to kobietom może się poda. Tak lubią być brane bez pytania o zgodę, jak to mawiał nasz, może już teraz nie wszystkich, Wilk. Pan i władca, pokoi na piętrach. Doprowadzał do takich sytuacji, że skóry, bacówka, dzicz, że rodzą się w kobietach dziwne fantazje. To nie jest zabronione, ale gwałt na kobiecie w tym kraju podlega karze więzienia. A w więzieniu sam się przekonasz, jak to wygląda naprawdę. I będziesz znał odpowiedź. Za dużo filmów.
 14. Nowy w mieście

  Kobieta bez majtek

  Napisano sześć godzin temu a temat jest z 2015 roku. Tylko trzy strony? Wygląda że musicie mieć naprawdę dobry rok, bo cokolwiek napisać. Żartuję, bynajmniej nie z tego że podbito tego suchara. Widocznie ktoś miał ku temu powody. Ktoś tu ostro tęskni za dobrymi czasami. Zestarzał się i nie nadąża. Temat to taki suchy kotlet, że nie można go nawet odgrzać, ale tylko zostało po forume. Efekt dobrej zmiany. Nieważne, bawcie się dobrze. :) [łapka] - wiem że nie zadziała, ale stare przyzwyczajenie. ;)
 15. Nowy w mieście

  DK w tym roku odwołany

  Płock. Mam nadzieję że zdajesz sobie z tego sprawę że nie będą Ci matkowała Niestała. Wchodzisz między wilki.
×