Skocz do zawartości
Szukaj w
 • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Nowy w mieście

Zarejestrowani
 • Zawartość

  363
 • Rejestracja

 • Ostatnio

Reputacja

12 Good

O Nowy w mieście

 • Urodziny 07.01.1975

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. Femdom, beneficjentka. Sporo nowych słów można się tu nauczyć. Kafeteria jak zwykle uczy i bawi. Ja też się cieszę widząc Cię w tak dobrej formie.
 2. To znalazła. Program 500+ Dokładasz się do tego.
 3. Że Kuszełłe modliszka? Wolne żarty. Chyba nie chcecie napisać że ona siedzi w tym całym "femdonie". Mam nadzieje że dobrze napisałem.
 4. Nowy w mieście

  czy zakonnice się masturbują?

  Smof, Ty masz jakąś tendencję do pouczania, ale czego Ty właściwie uczysz?
 5. Ja tylko na chwilę, by złożyć spóźnione życzenia imieninowe wszystkim piszącym tu Grażynką. Tak zdaję sobie z tego sprawę, że to imię jest opluwane. Tak czy siak Grażyna rządzi. Mickiewicz wygrał a o Słowackimi zapomniano. Wszystkim Grażyną wszystkiego najlepszego. Spóźnione ale szczere życzenia. Jakby ktoś pytał jestem za Mickiewiczem....
 6. Co wysiadają z tego autobusu jak zobaczą tego trzydziestolatka. Nie tego, tylko tego autora tematu, który zadał przecież proste pytanie. Co ma zrobić, jak swędzą go jaja.
 7. Nowy w mieście

  Jak namowic dziewczyne na seks analny ?

  Nie mam zielonego pojęcia. Jakoś przez głowę mi nawet to nie przeszło. No byłem z kobietami, no naprawdę ogień. Pamiętajmy też że to było na początku nowego wieku ...nie bo to byłaby cała przygoda. Krótko, Jesteście razem, można wszystko.
 8. W takiej sytuacji, bardziej myślałem że ci stanął i próbujesz to ukryć, ale jak tylko swędzą cię jaja, to dyskretnie się po nich podrap. Nie jesteś na dworze królowej angielskiej by zachowywać odpowiednią etykietę, tylko w komunikacji publicznej a tam rozumieją że kogoś jaja swędzą.Pisałem o dyskrecji, ale zawsze ktoś zauważy, ale zrozumie. Swędzą mu jaja.
 9. Nowy w mieście

  Z kim uprawiacie seks i jak czesto

  Już naprawdę nie ma innych kobiet na świecie. Mam nadzieję że obydwoje jesteście pełnoletni i wiecie co robicie Sami w domu hymm ?! Jak rodziców nie ma w domu to posuwasz własną siostrę, tak mam to rozumieć. To jest dla ciebie normalne. Twoja siostra też tu napisze że rucha się z bratem, czy dzieje się to w jedną stronę, co?
 10. Nowy w mieście

  Kredek

  O ten tramwaj, co już nie chodzi.
 11. Nowy w mieście

  Kredek

  Zobaczcie co tu się dzieje. Nie przypominasz o sobie to momentalnie znikasz z anteny i już nikt nie chce cię nawet tyrać, bo słabo nadajesz i pewne pierdoły o tym wiedzą. Na szczęście pewne postaci są zapamiętywane, jak Kredosław z tematu. Miło dla mnie a jeszcze milej dla Niego, że jeszcze ktoś o Nim pamięta. Taki bardzo spokojny facet. Taka ostoja "normalności" A zapamiętany. Chyba przez swoje łzawe tematy. Jak widać zapadły w pamięć i ktoś sobie o nich przypomniał. Swoją drogą chyba nie wieje tu aż taką nudą, że sięgacie po Kredka.
 12. Nowy w mieście

  Czy Sparrow to wcześniejszy Darjuż?

  Z tą modlitwą to przesadziłem. Ale pomyśle o Tobie 19 kwietnia. Pewnie masz jakieś imię ale chyba nie po to piszesz z gościa by je ujawniać, dlatego tylko nie pytam. No tak mi to przedstawiła ,że przez chwilę tam byłem. Czas wrócić do rzeczywistości, cieszę się że byliście. 19 kwietnia
 13. Nowy w mieście

  Czy Sparrow to wcześniejszy Darjuż?

  Bezpośredni? To chyba jestem tylko tutaj.. Nie mam żadnych hamulców by sobie gaworzyć z gośćmi. Co innego jak jesteś zalogowany/a. Inna bajka. Trzeba już cedzić słowa. Na moje szczęście obracam się w takim środowisku, że na moje głupoty przymykają oko. O co mam ogromny żal do Żmija i Gwiazdorka. Mogli mnie zniszczyć, ale olali sprawę.
 14. Nowy w mieście

  Czy Sparrow to wcześniejszy Darjuż?

  Choćby w temacie pisali sami idioci, bez obrazy, to zawsze znajdzie się ktoś, kto kontroluje całą sytuację. W tym temacie z czasem się nie pogubimy. Jak przepowie kiedy będzie pełnia Księżyca, zacznę do niej modlić.
 15. Nowy w mieście

  Czy Sparrow to wcześniejszy Darjuż?

  A nie loguj się. Twoja sprawa. Ja tam nie mam z tym problemu. I nie jestem żadnym nadętym balonem a dupie i tzytzkach wręcz powinno się tu pisać. To erotyczny chyba nieeee. ( To ostanie zdanie proszę sobie wyobrazić, jakby mówił do Was typowy Seba z boiska )
×