Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

6latka w szpitalu co jej kupic

Polecane posty

Gość gość

Jadr do 6letniego dziecka do szpitala,dziewczynki. Wiem.od jej mamy ze musi lezec nie moze wstawac i strasznie sie nudzi. Co jej przywiesc czym sie zajmie dluzej? Czym sie teraz bawua 6letnie dzieci? Wiem ze ma puzle i klocki i przybory do rysowania i jakies swoje zabawki. Nie wiem sama co jej przywiesc,pomozcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może jakąś książeczkę z zadaniami, kolorowankę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co malej jest??? może kolorowanki jej przywieź, karty do gry? jakąs ksiązeczke o zwierzętach??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A te gumki takie bransolerki to juz da rade zaplatac?czy to trudne?widzialam ze nosil taka.moj chrzesniak ale.on ma 8lat a ona 6

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Albo może jakąś gę która nie zajmuje dużo miejsca np.UNO, DOBBLE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gumki da rade spokojnie, moja 6latka zaplata.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Opuchly jej nogi i wylewy podskorne dostala na nogach, stawy ja bola. to jakas choroba co lekarze nie wuedza od czego ani nie ma na to typowo lekarstwa. Samo sie wchlonie przy odpoczynku lub moze.ten zaatakkwac narzady wewn ,jest pod.obserwacja. pekaja naczynia krwionosne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czy to schoenleina-henocha???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość autorkaa tematuy
A gdzie na szybko kupie te gumki,wydaje mi sie ze jesli da rade to zajmie sie tym na chwile i zapomni o chorobie choc.na jakis czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W smyku albo empiku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja widziałam wszędzie w hipermarketach, zwykle na dziale zabawek ale i przy kasie gdzieś wystawione czasem były, jak najbardziej prezent ok, najlepiej taki który angażuje dziecko i daje zapomnieć o przykrościach. I w tej sytuacji polecałabym też gry elektroniczne, pewnie jest do kupienia jeszcze coś typu game-boy, w sam raz na nudę, leżenie, strach i ból, człowiek się skupia na grze i nie myśli o niczym innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
kolorowanki, jesli umie juz czytac to jakies gazetki jest duzo takich co dziewczynki w jej wieku lubia takie czytac i ogladac, sa takie fajne ksiazki z narysowanymi lalkami barbie i trzeba dorysowywac stroje - dla malej praktykantki mody czy jakos tak to u nas kiedys sie nazywalo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jak bylam w jej wieku i leżałam w szpitalu to marzylam zeby dostac piórnik. Taki wypasiony z wyposażeniem. Ale to bylo ponad 20 lat temu :-P Teraz pewnie kazde dziecko ma pare takich zestawow. Pamietam ze w tym szpitalu bylo duzo ksiazeczek ktore ogladalysmy. Wyklejalysmy kartonowe ludziki kawalkami materialu tworzac im ubranka i wlosy z muliny. Naklejalysmy to na patyki i odgrywalysmy teatrzyk. Teraz sa pewnie do tego specjalne zestawy. Jeszcze mi przychodzi do glowy jakis zestaw do robienia bizuterii. :-) Lubilam tez kolorowanki wodne. Trzeba do nich tylko pedzelek i kubek wody i mozna malowac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
te gumki nawet z atestem sa szkodliwe!! nie kupuj jej tego syfu bo moze pogorszyc stan jej zdrowia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Czemu szkodliwe?ze.na.co.szkodza konkretnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tableta jej kup a nie jakieś gumki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×