Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Alkoholizm vs. narkomania

Polecane posty

Gość gość

Hej, z takim pytaniem do Was piszę - co Waszym zdaniem jest gorsze spośród tych dwóch strasznych nałogów?? Moim zdaniem, to jednak chyba alkoholizm, bo tylko w przypadku tego nałogu mamy do czynienia z czymś takim jak delirium. Nie ma chyba innego nałogu, gdzie nagłe odstawienie uzależniacza grozi śmiercią. Z drugiej strony, narkomania zdaje się bardziej trzymać całego człowieka w szponach... narkotyki dają o wiele większą gratyfikację (zwłaszcza opioidy). Jakie jest Wasze zdanie z autopsji (lub nie)?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do delirium w alkoholizmie długa droga. Jesteś ćpunem i próbujesz to zracjonalizować?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
to zalezy od rodzaju narkotyków Alkoholizm jest gorszy od przyjmowania marihuany ale uzaleznienie od kokainy jest gorsze od picia wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
kokaina , heroina są gorsza od wódki Marihuana jest mniej grozna od wódki .. Od przedawkowania marihuany nikt nie umarł Wiec zależy co porównujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
okaina , heroina są gorsze od wódki Marihuana jest mniej grozna od wódki .. Od przedawkowania marihuany nikt nie umarł Wiec zależy co porównujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jesteś ćpunem i próbujesz to zracjonalizować? xxxx Próbuję... chciałabym umieć pomóc innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiec zależy co porównujesz xxxx Morfinę z alkoholem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każdy heroinista zaczynał od marihuany. W tym sensie jest ona bardzo groźna, że mało komu udaje się na niej poprzestać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałbyś pomóc innym jako kto? Terapeuta, dobry kolega czy towarzysz niedoli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz , mi się wydaje ze narkotyki są dla idiotów .. Mogą zniszczyć ci umysł .. Dlaczego bierzesz Morfinę ? LSD chyba jest lepszy i trudniej się uzależnić ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prawictwo pospolite 143
marihuana uzależnia mniej niz alkohol czy papierosy . najgorzniejsza jest heroina

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Wyleczona23
Ja byłam w ośrodku Dezyderata na odwyku alkoholowym. Wspaniali ludzie ale bez nich nie dałanbym radę. Nie wiem jak jest z narkomanią, ale alkohol to ciche złe. Pijesz bo wszyscy pija tylko nie zauważasz, że nagle pijesz za dużo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×