Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość1234

baaaardzo gesty okres i gluty

Polecane posty

Gość gość1234

Witam, mam 18 lat i duzy problem.. mianowicie biore tabletki antykoncepcyjne Tenia, kocham sie z partnerem czesto, raz konczy we mnie, raz nie - mielismy kilka razy sytuacje ze sperma potem ze mnie ciekla przez caly dzien ( po dokladnym podmyciu). Piguly biore 21 dni a potem 7 dni przerwy, polknelam juz 4opak - o ile dobrze pamietam. Nie mam takich okresow jak przed anty, sa przede wszystkim dluzsze (ok 8dni ) z tym ze sa bardzo "skromne", czasem brazowe uplawy jak po okresie bez pigul. Teraz mam pierwszy dzien okresu ( jak moge to tak nazwac) czyli pierwszy dzien przerwy a okres jest baaaardzo gesty, ciemno brazowy smar i oprocz tego bardzo geste gluty ktore raczej siedza we mnie ( przy kapieli wsadzilam tam palca i bylo sporo glutow, gdy sie kapalam czesc wyleciala, ale mala czesc) niewiem o co chodzi a bardzo sie martwie.. martwie sie ze moglabym byc w ciazy ( nikle szanse, ale sa ) i nie to ze jestem niedojrzala tylko ze zaszkodzi to ewentualnej dzidzi.. a jesli ciaza jest wykluczona czy to moze mi zaszkodzic?? Bardzo prosze o pomoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Skonsultuj się z lekarzem to będziesz wiedziała na pewno Darmowa wizyta u lekarza NFZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Chodze prywatnie, a akurat teraz brak funduszy, a za 7 dni i tak 40zl na piguly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zle to widze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1234
Jak to zle???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×