Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bardzo proszę o pomoc kogoś kto zna się na biologii i hormonach...

Polecane posty

Gość gość

Moja sytuacja jest taka... Jestem facetem trochę po dwudziestce i mam bardzo silny popęd seksualny, który ledwie jestem w stanie kontrolować. Mam dziewczynę, ale ona mieszka daleko i widzimy się rzadko( niedługo będzie częściej, mam nadzieję). Nawet nie ma mowy o tym, żebym ją zdradził, bo mi na niej zależy. Co mogę zrobić, żeby obniżyć ten bardzo silny pociąg seksualny przez tryb życia i produkty spożywcze? Tylko tutaj pojawia się pewien problem. Moją największą pasją są treningi na siłowni i boję się, że obniżenie poziomu jakichś tam androgenów, czy innych hormonów odpowiedzialnych za popęd spowoduje pogorszenie się formy. Czy da się jakoś pogodzić jedno z drugim? Temat to nie prowokacja, proszę potraktować poważnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sklepuj se groche

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeżeli masz nieatrakcyjną teściową - myśl o niej intensywnie. Albo najlepiej o teściu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wiesz kto się zna na biologii i hormonach? lekarz wiesz co jest potrzebne by okreslić poziomy hormonów itd diagnostyka czy lekarz siedzi na kafe? o dziwo nie czy można tu oddać krew? po raz drugi, o dziwo nie xxx wiec skoro jesteś dorosły smigaj do lekarza a nie dyrdymały na forum wypisujesz. podpowiadam androlog taie lekarz się nazywa, ewntualnie zwykły endokrynolog też Cie przebada i skieruje gdzie trzeba. bo jedzenie czy inne wymysly nie zlikwiduje guzów które mogę stać za zwiekszonym wydzielaniem męskich hormonów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nawet jeśli mam jakieś guzy to zanim doczekam się w kolejkach do lekarzy to już z jąder będą przerzuty do mózgu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to ja autor, nie mogę klepać siusiaka bo to nie po katolicku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"nawet jeśli mam jakieś guzy to zanim doczekam się w kolejkach do lekarzy to już z jąder będą przerzuty do mózgu." :D wiec ynteligencie lecz się sam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×