Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość tralalilalila

Bieda w ubraniach

Polecane posty

Gość tralalilalila

Czy któraś z was też ma obserwacje, że strasznie ciężko jest kupić w PL ubranie ładne i dobrej jakości, jeśli nie jest się bogaczką? Te wszystkie sieciówki z galerii handlowych dobijają mnie - gdzie nie wejdę, tam ten sam s**t, 0 jakości, bylejakość, słabe materiały, ubrania jakby ktoś projektował na kolanie na czas. Bylejakość, mierność, masa tego naokoło, a nie ma na czym oka zawiesić... Zarabiam za mało żeby ubierać się z wyższych półek, ale mam zbyt dobry smak, żeby brać to gów/no co jest w sklepach... Ma ktoś podobnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
A w takich Włoszech - mnóstwo małych prywatnych butików, naturalne materiały, ciekawe fasony, ceny w sam raz, obsługa od serca a nie z wyszkolenia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zgadzam się w 100%

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mistrzyni tanich zakupów
sieciówki nowe kolekcje robią byle jak i z byle czego jeśli coś czasem warto tam kupować to z basic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jeśli ktoś potrafi sam szyć to może ten problem łatwo rozwiązać...a jak nie to warto poszukać może w używanych ubraniach np. na świstaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A ubrania polskich marek? Jest ich trochę, szyjących u nas, i z dobrych materiałów, tylko trzeba znać bo popularne nie są.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tralalilalila
Gdzie moge dostac polskie marki? Pamietam Trolla i Reserved.. :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość Marta 1978
Dzewczyny, pisałam już w którymś poście, zobaczcie na PlanetAP. Tam sa polskie marki - choć często nazwy na to nie wskazują i na prawde mozna wyszperać cos fajnego. Obsługa odpowie na pytania, poradzi - ja korzystam i całkiem fajnie na tym wychodze:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
reserved i cropp to polskie marki ale szyja w bangladeszu nawet byly (są?) bojkotowane z tego powodu, bo szyli w tej zawalonej fabryce gdzie zginelo ponad tysiac osob i nie chcieli jak inni producenci wyplacac odszkodowan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×