Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bielizna na prezent

Polecane posty

Gość gość

Cześć, chcę kupić swojej dziewczynie na prezent jakąś elegancką/seksowną bieliznę tak do 100 zł znalazłem coś takiego, ale nie wiem czy to odpowiednie, nigdy wcześniej jej nie kupowałem bielizny i czy to odpowiedni prezent jeżeli jesteśmy ze sobą dopiero rok, w sumie bardzo dobrze się dogadujemy, nie mamy tematów tabu itd. http://www.ulubionabielizna.pl/data/gfx/pictures/large/3/9/17093_1.jpg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
NIGDY nie kupuje się stanika w prezencie! Biustonosz trzeba zawsze przymierzyć. Pomijam już fakt, że to na zdjęciu to jakiś koszmarek pod względem dopasowania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
aha, do 100 zł to nawet przyzwoity biustonosz ciężko kupić, o całym komplecie nawet nie ma co mówić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no to nie wiem w jakim świecie żyjesz... dla mnie 100 zł to dużo, majtki sobie kupuje po 5-6 zł...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W normalnym. Dobre biustonosze w normalnym wyborze rozmiarów kosztują od 80 zł w górę, majty do kompletu nieraz i połowę tego (fakt, można kupić w sieciówce za 5 zł, ale tu mowa o KOMPLECIE).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeżeli dobrze znasz wymiary swojej dziewczyny kup jej bieliznę. Inaczej średnio, niedopasowany stanik nawet ładny nie będzie dobrym prezentem niestety :) Fajne komplety są w sklepie Alles.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bardzo tanio można kupić fajną bieliznę i mówię to jako kobieta! Zajrzyj na alinside.pl - tam jest dużo ładnych staników etc. Nie ma sensu przepłacać nie wiadomo jak dużo za jakiś komplet... Osobiście sama cieszyłabym się z bielizny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×