

Barnaba 234
Zarejestrowani-
Zawartość
170 -
Rejestracja
-
Ostatnio
Reputacja
2 NeutralOstatnio na profilu byli
Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.
-
Nie pojmują bo sami się wyprowadzili i dla nich jest to dziwne , dziś nie jeden 19 latek rozwala rozwojowo np 32 latka . Ja mam tyle i nie potrafię podstawowych rzeczy , chłopak o de mnie 7 lat młodszy powiedział Ty jesteś po 30 , a nie umiesz tego , tego , co on dawno potrafi , ja nawet grilla rozpalić .
-
Właśnie to jest nadopiekuńczość , czyli niszczenie dziecka emocjonalnie , rozwojowo .
-
Nw czy ja nie mam takiej sytuacji z matką , to jest niszczenie człowieka rozwojowo , emocjonalnie , tak się mnie wydaje . A samotność niszczy .
-
Normą jest po tym biegunka , po wycięciu woreczka żółciowego?.
-
Rocznik 2012 do 2000 zł , bez żadnego wkładu finansowego . Najlepiej jakby wyglądał jak z salonu .
-
Że ludzie brzydcy tworzą patologię. Wśród ładnych takich nr nie widziałem.
-
No właśnie, mi tylko chodziło czy nie dyskwalifikują za słabszy wzrok .Wiadomo psychotesty itd jeszcze.
-
Bo co to jest na rok 21 , czy 26 dni , po prostu to kpina . Lepiej od czasu do czasu iść na L 4 .
-
To jest wrodzona wada , na prawe słabiej widzę.
-
Mam szansę jeździć na kategori zawodowej ?. Czy nawet nie podejmę szkolenia , bo lekarz nie dopuści?.
-
Zacznę jutro w niego rzucać mydłami i dostanę zimne wiadro na głowę niech się myje.
-
Wiecie jak ustawić żeby nie każdy widział twoje komentarze na Facebooku ?.
-
Mam 32 lata , a nawet nie umiem zrobić prania , nic ugotować . Nie nadaję się do związku , zostałem wychodowany a nie wychowany .
-
Ja nie , życzę ludziom jak najlepiej, oby jak najlepiej z fartem . Ale znudziło mnie się wiecznie cieszyć z czyjegoś szczęścia, czy korzyści . Tego czego sam nie mam .
-
Lali się trochę ludzie w waszych mieścinach, bo mnie wydaje że to już się trochę skończyło. Jak się leją to nie to co kiedyś , mnie się wydaje że się to już zaczeło kończyć ok 2007 roku .