Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

fithotbabe

Body revolution zmieniamy sie na lepsze

Polecane posty

Czesc Kochane! - Postanowilam zalozyc ten temat, aby znalezc duza grupe dziewczyn, z ktorymi bedzie sie fajnie cwiczyc. Pisze pod grupa inna,ale nikt do nas nie dolacza od dlugiego czasu wiec czas rozszerzysz dzialanosc:) --- Cos o mnie: Mam na imie Eliza, 27 lat, obecnie 59 kg /167cm, rok temu 82kg. Zmienilam cialo dzieki zdrowej diecie, zadnych glodowkach, plus cwiczenia. Teraz jestem na zaawansowanym kursie trenera i w lutym bede miala uprawnienia do cwiczen z innymi. ------Kazdy niech sie dolaczy, razem razniej. Napiszcie cos o sobie, od kiedy sie probujecie "odchudzac", ile wazycie, co chcecie zmienic. ---- Razem razniej, lepiej, szybciej i fajnie poznac nowe osoby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zasady sa bardzo proste: - Zdrowe odzywianie, ja jestem na diecie 1620kcal. Zadnych glodowek nie akceptujemy - Bialka, wegle, tluszcze- zbalansowana dieta - gimnastyka, jaka chcesz, moge podsylac linki na maila, ale wszystkie treningi, ktore ja teraz robie sa na gryzoniu. - Woda, herbatki - DOBRE POZYTYWNE PODEJSCIE - WYTRWALOSC :) zmiana nie nastapi w 1 dzien. --- proponuje z czasem utworzyc grupe na FB, gdzie bedziemy razem - codziennie piszemy co zjadlysmy i co cwiczylysmy -- tylko zmotywowane dziewczyny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a cos slodkiego od czasu do \czasu mozna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fithotbabe
Jasne, ze mozna! Bedziemy same tworzyc przepisy na slodkie Raz na jakis czas nie zaszkodzi! Zapraszam wszystkie chetne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok, moj dzien dzisiaj Dieta: 120 gram proteiny, 150 wegle, 60 tluszcz owoce, kanapka z indykiem 3 jajka z indykiem kurczak z makaronem i mango- pychota Trening: 40 min na plecy i brzuch.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja kcal nie liczę, staram się tylko jeść węgle około treningowo, a te proste rano, i w ciągu roku zeszłam tylko 11 kg na wadze, ale z tłuszczu w ciele z 29 na 18%. Ćwiczenia na siłowni: 3 razy w tygodniu ciężkie siłowe (obecnie wyciskam na ławce 58 kg ważąc 61 kg, w przysiadzie daję radę 86 kg), raz interwały, raz aeroby, w sobotę albo biegania albo rower (ok. 30 km), albo basen. Rozmiar ubrań o 2 mniejszy :) Celem są jeszcze uda, już wiem mam typowy problem estrogenowy, i dlatego fałdy tłuszczowe na udach trzymają się uparcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wow SUpEr I GratULuJe. Ja od jutra zaczynam nowy plan BODY BEAST, 90 dni. Nie wiem czy Aga sie dolacza. Musze koniecznie wyrzezbic cialo. Nie ma tragedii ale to nieto jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No ja się dołączam :-D Aga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest na trzy na Body beast. Ktos jeszcze chcialby dolaczyc? Przyznam szczerze ze boje sie efektu bo wiem ze bedzie piorunujacy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
ja jestem sceptycznie nastawiona te wszystkie metamorfozy trzeba dzielić na pół przynajmniej w moim przypadku :-( Jestem już po muszę dokupić hantle :-P Nie wiem w którym topiku pisać napisałam i tu i tu hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Kochana nieee nie te progi na Twój program hehehehe a tak poważnie to ja będę meczyc insanity dopóki tłuszczu nie spale a później będę dokladac silowe może przy tych 67 kg:p na razie musze dojść do siebie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Veruna
Nieeee bo jeszcze mnie trzyma choroba wlasnie przed chwila byl szef:/ dusialam sie k***a dalam taki koncert ze masakra:o cala czerwona lezki leca:/ masakra....:/ dlatego chce na spokojnie dopoki nie dojde do siebie caly czas sie waham czy zrobic dzis focus t25 czy cassey ale chyba podejme decyzje w domu jak obczaje filmiki Casey w sumie focusa bym musiala sciagnac a czasem net mi wolno chodzi:/ i nie chce mi sie czekac chyba zrobie jednak Cassey:p musze do swiat dac rade bo slina mi kapie na pierniki hahahha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozpoczelam z Cassey:/:/:/ brak slow jestem tak oslabiona ze masakra po paru powtorzeniach lecialo ze mnie:/:/:/ zrobilam 1,5 filmiku wiecej nie bylo sensu sprobuje w srode moze bedzie lepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co to jest to Casey? Veruna a na co jestes chora, bo chyba mnie cos ominelo? Jezeli zle sie czujesz, to nie cwicz tylko bardzo uwaznie pilnuj diety. Moze jakies pilates. Ja juz trening zrobilam, rece mnie bola. Uwazam ze jest ciezki. zobaczymy jak jutro nogi. Lajtowo, robilas? Wiem, ze Agus juz ma za soba. Ja sie jeszcze poucze i do spania. Sprobuje zrobic trening przed praca.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćagazgaga
ja już po mam mega zakwasy po wczoraj a jutro pewnie mega zakwasy na nogach po tygodniu nie będę mogła chodzić hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wyczytalam Cassey ma treningi jako dynamiczna joge:p cwiczylam na posladki byly fajne jej cwiczenia, ja poki co nie cwicze nawet jogi nie dam rady:/ tak Elizka jestem chora od zeszlego tygodnia mnie trzyma, ogolnie juz dobrze sie czuje ale czuje ze cos nie tak nie mam sil:/ taka jakas oglupiala jestem:/ w nocy strasznie sie pocilam moze i dobrze ale jeszcze odpuszcze cwiczenia zobacze jak jutro bede sie czula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A bedziecie ze mna cwiczyc jak zaczne projketowac swoje treningi, jak juz bede miala dyplom? Plis:))) Ja wlasnie wrocilam z pracy, ale dopiero trening na nogi zrobie wieczorem, i to poznym. Za chwile pocinam na kurs trenera, dzisiaj kolejna lekcja z Anatomii:) Jak dieta? Veruna wracaj kochana do cwiczen w takim razie, po kazdy dzien odkladany to pozniej trudniej wrocic , cos o tym wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Agus pytalas sie mnie co jesc po treningu, otoz napisali w mojej biblii: PRZED TRENINGIEM: niskie GI wegle np. makaron z pomidorami, salata, owsianka, ryz z kurczakiem PO- do 2 godzin: shake,. swiezy jogurt z mlekiem, sport batonik, kanapka z tuna bardzo wazne jest aby posilek byl polaczony wegle z bialkiem po treningu do 2 godzin po zakonczonym treningu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ELlizka pewnie ze bedziemy cwiczyc z Toba:) nie wiem jak mi sie spodobaja takie treningi bo ja lubie puscic sobie filmik i cwiczyc z tym kims heheh:D chyba ze mi sie nagrasz:D ale od czasu do czasu pocwicze razem z Toba:) dzis jeszcze odpuszcze jutro odpale skalpel jak pojdzie dobrze na kolejny dzien sprobuje focusa, wiem co to znaczy zrobic sobie przerwe:p kurcze dzis mecz:/ najlepiej chipsy by sie przydaly ale bede twarda:/:/:/:/ Co do jedzenia przed treningiem i po Elizka powiedz jak to jest kolacje mam o 20 o 20.30 ide cwiczyc i co teraz? Po treningu cos zjesc czy odpuscic? Bo robilam i tak i tak;) jak jadlam to albo jablko albo mleko wypilam albo troche sera bialego skublam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
o matko boję się jutra ja już ledwo chodze własnie dopadły mnie zakwasy na d***e i nogach ooo jak boli dawno tak nie miałam . Lajtowo super że ci się podobało bedziesz robić wg rozpiski? Eli jak ci się podobał dzisiejszy trening? Eli ja tez chce ja też :-D Veruna jak masz chęć na coś do tv to od chipsów lepsze będą orzechy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
Eli ja myślałam o cardio już wcześniej żeby dodawać tak jak to robiłam na siłowni tyle że mogętorobić tylko jak mam wolne albo ranki w tym tygodniu mam same 2 zmiany więc nie dam rady bo sie nie wyrabiam z niczym dziś musiałam wstać same widzicie o której bo musze trochę posprzątać :-(Oczy na zapałkach :-( Mi brakowało ciężąrów w poniedziałek wczoraj było ok ponieważ na mnie siady i przysiady i inne masakry działają nawet bez obciążenia także było ok . Myślałam nawet żeby niektóre treningi robić na siłowni żeby mieć więcej możliwości :-) do niektórych pozakładam dodatkowe obciązenia na kostki (do tych w domu) także jest ok. Eliza ty nie miałaś żadnej przerwy w ćwiczeniach twoja kondycja wzrosła ja miałam i to sporą więc całą kondycję szlag trafił i teraz zaczynam od nowa. Mi nie brakuje treningów z S.T ani z chodakiem ani z JM ostatnio nie sprawiały mi żadnej radości w trakcie miałam ochotę przerwać a po żałowałam że wogóle robiłam dopiero przy siłowych odżyłam :-P widocznie brak mi było siłowni.Ja te treningi zamierzam robić przez dwa tygodnie jeżeli nie zobaczę efektów zrezygnuję i zapiszę się na trening obwodowy + cardio w siłowni jeżeli efekty będą zrobię go w całości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja od dzis ruszam z Insanity:) jak zle sie bede czula najwyzej bede robic dluzsze przerwy:) Elizka jak jem rybe albo kuraka przed treningiem to po co mam jesc? Bo jestem najedzona po treningu np. Plaster sera bialego wystarczy? A moze lepiej kupie se bialko co? Co radzisz?:D Aga taki wycisk w tych treningach? Ja tylko rzucilam okiem na te treningi ale tam chba duzo sprzetu jest potrzebne. W sobote bede miala wiec czasu to z dokladnoscia obczaje:) ale on chyba glownie opiera sie na sile nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agazgaga
hej ja juz jestem po treningu na plecy i biceps mam za słabe ciężary :-( cos będzie trzeba z tym zrobić. A jak wam idzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×