Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Boga nie ma jest wyrafinowane gwałcące duchowieństwo żyjące ponad stan !

Polecane posty

Gość gość

nie dajcie sie uwieść ,Spowiadacie sie frajerom :D idioci ! Nie róbcie tego ,bo kpią z was i wyśmiewają wsród swojego zakłamanego nieudolnego środowiska. Zauwazcie na kolędach jacy potrafią być niebywale mili :D:D kościoły kipia od blasku złota ! Czyżby bog był az takim materialista jak biskupi i kler ? Zdziwicie sie jak sie okaze że bogiem jest allah !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Żadnego boga nie ma. Nawet latający potwór spaghetti nie istnieje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Religie wymyslili po to żeby biedni ludzie z**********i i nie myśleli o tym jakie mają żałosne życie tylko o tym że niby jak już zdechną będzie lepiej. Smutne ,że średniowiecze dawno się skończyło ale mentalność wielu niestety się nie zmieniła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest Bóg istnieje :( zobaczymy czy będziesz taka cwana na sądzie ostatecznym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ahoj katolicki obłudny klerze ,masturbująca sie stonko , pedofilska mafio ,ograbiająca z grosika naród. Dla boga nie liczy sie kasa ,jak nie dasz kasy to czarny ksiąze w sukieneczce zrobi tobie na złość mam to w d***e

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
haha. Ty niestety nie zobaczysz. Umrzesz i twoje truchło zjedzą robale. KONIEC

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dowody ludzie, udowodnijcie ze Boga nie ma.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty wyzej z wulgaryzmami: a w przetlumaczeniu na polski to chcesz powiedziec, ze?.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebus Chytrus
Buk jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ok udowodnie. Nie widziałam go ani żadna osoba którą znam też nie A teraz twoje dowody świadczące o tym że istnieje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
oczywiście że Bóg istnieje, tylko mali ludzie go nie widzą, są ograniczeni. Ja widzę Boga, i rozmawiam z nim często, i dzięki rozmowie i wierze odróżniam się od innych zwierząt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
boga nie ma jest obrabiajacy kler ,Czy potraficie przytoczyć choć jedno zdanie z pisma św które jest zgodne z żyjacymi panami w sukniach ? Wszystko przeczy :D:D:D:D baayy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście ,że jest. Dziś z nim rozmawiałem a potem zrobiłem mu pałkę. Powiedział ,że będę miał za to vip miejsce w niebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moim bogiem jest mój umysł. Ludzie prości i głupi wymyślili bogów aby czymś zastąpić brak w rozumie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ksiądz *****cz
ja tez ****** butelki plastikowe i bog daje mi kase

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Jebus Chytrus
Nie kłam!!!! To nie prawda!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszystko przeczy :-D :-D baayyy Jaki baaayyy? A co do tego ma jakas zatoka? :-D Oh, mialo byc: byyyyeee. :-D Se powtorz inglisz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja w przeciwieństwie do nie wierzących nie używam epitetów, co też odróżnia mnie od ateistycznej hołoty, to wystarczający dowód :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Boga nie ma i waszego raju też

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak zwykle: wulgarne pustoslowie. Poda ktos JEDEN dowod na nieistnienie Boga?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedacy łażą w obdartych szatach jak jezus ,na bosaka :D i na osiołku :D bidaki ,kler =plebs do 2 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To podaj debilku jeden powód na istnienie :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A wiesz co to epitet? Nieodłączny element języka polskiego. Przelenstwo to co innego chociaż naturalnie może przyjąć postać epitetu. Ja nie wierze w boga, wyżej podałam argument dlaczego. Jakoś jestem kulturalna Więc już tak nie pochlebiaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdyby bóg istniał p********y kler potrafiłby sie powstrzymać od śmiertelnych i cieżkich grzechów ,a to frajerstwo gwałci dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Gościu z 19:40 już raz podałam Ci dowód tam wyżej. Ale napisze jeszcze raz bo masz problemy ze wzrokiem lub czytaniem Nigdy boga nie widziałam ani żadna osoba którą znam też nie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Alez to nie mi zalezy, zeby kogos przekonac o Jego istnieniu. Ale na sile wpycha sie tutaj czytelnikom poglad: Boga nie ma. Zatem czekam na niezbity dowod. Przynajmniej jeden.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiara Boga opiera sie głownie na utrzymywaniu całej niudolnej hieny ich pałacyków ,spojrzcie gdzie żyją mieszkaja belzebuby z wielkimi o***tami :D biskupi , w pałacach pełnych złota i świecidełek , czym jeżdzą czym sie chca dowartościować poprzez swoje cieżkie grzeszki , ano lepszymi samochodzikami ,myślą że wzbudzą w ludziach respekt ! :D to błędne myślenie , paradoks <> bóg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Podałam już taki dowód

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
frajerzy w sukieneczkach sie udzielają i pochlebiaja sobie :D podła pusta skorupko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×