Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość bojącasięmama

Boję się o wszystko...

Polecane posty

Gość bojącasięmama

Jestem w końcówce ciąży. Właściwie przez cały czas z mniejszym lub większym natężeniem martwię się o swoje dziecko. Czasami mam głupie myśli, np. że nie zasługuję żeby moje dziecko urodziło się zdrowe, żywe, że to niemożliwe żebym miała dziecko jak tysiące innych kobiet. Wiem, że takie myślenie jest totalnie głupie i jak sobie to uświadamiam, to zastanawiam się skąd one mogą się brać. Może podświadomie mam jakieś lęki dotyczące przyszłości...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
każda ciężarna tak ma i zamartwia sie czy urodzi zdrowe dziecko, więc nie odbiegasz od normy :) Ale już to "zasłużenie" to sobie odpuść, bo to bez sensu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dzięki za pocieszenie :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jakbym slyszala siebie :) , dwie ciaze i te same glupoty mi przychodzily do glowy. Nie martw sie, wszystko bedzie dobrze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trochę mi ułożyło, że nie jestem jedyna z takim myśleniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
* ulżyło :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sie zamartwiam juz jestem przy koncu 7 miesiaca i boje sie ze umre przy porodzie i zostawie 2 dzieci w tym 4 latka,czasami jak sobie wyobraze jak on dał by sobie rade beze mnie i jak by cierpiał,tesknił bo bamy nie ma a on nie wie dokładnie dlaczego:(to płakac mi sie chce:( takie głupie obawy przychodza mi do głowy ale to chyba hormony tak działaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×