Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Ból pleców i drętwienie nóg

Polecane posty

Gość gość

Witam. W sobotę przez własną głupotę i nieuwagę wieszałam pranie na suszarce podsufitowej w łazience nad wanna. Jedną nogą stałam na taborecie a drugą opierałam się na wannie. Aż mi taboret odjechał i runełam na podłogę (kafelki) plackiem na plecy. Od tamtej pory strasznie mnie boli kregoslup w okolicy ledzwiowej. Dzis rano zaczely mi dretwiec nogi i zastanawiam sie czy to ma cos wspolnego z upadkiem. Nie dalam rady rady pojsc dzisiaj do pracy tak mnie bolalo. Nie tylko boli mnie gdy sie schylam ale nawet przy chodzeniu. Ogladam sobie plecy w lustrze ale nie mam zadnych siniakow, zaczerwien ani nic. Pojde chyba jutro z tym do lekarza. Ale zastanawiam sie czy mowic mu o tym dretwieniu. I czy mowic mu ze sie przewrocilam na plecy czy powiedziec tylko ze mnie bola? Bo nie mam zadnych sladow po upadku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oczywiście, że ma. Mógł ci wyskoczyć dysk, albo tylko po prostu się potłukłaś i opuchnięte mięśnie uciskają na nerwy. Koniecznie do lekarza i na rehablilitację.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ALe ja nie mam nic na tych plecach. Nawet nie widac zadnej opuchlizny. W takim razie pojde jutro do lekarza i powiem mu prawde. Moze cos mi na to zaradzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie musi być widać. Dysk mógł się przesunąć minimalnie, ale to wystarcza, żeby robił kuku, kto ma dyskopatię ten wie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziekuje za odpowiedz. jutro pojade do lekarza. isc normalnie do rodzinnego czy jakis ortopeda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biololololololo
Nie idź do lekarza, bo Twoja rodzina może zostać posądzona o znęcanie się nad Tobą. Sama przeżyłam podobną sytuację, nie polecam. Mimo, że wszystko się wyjaśniło, to i tak poszła plotka i wszyscy sąsiedzi nadal myślą, że mój mąż mnie bije...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Do ogólnego, on skieruje dalej jeśli będzie trzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biololololololo, ty się na głowę lecz... :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość wczoraj A dlaczego biololololololo ma sie leczyc na głowe skoro to twoja głowa jest bardzo chora???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sunno
KOnieczny ortopeda. Mialam cos podobnego i treaz lecze sie u jednego z lepszych polskich specjalistow dr Wiecka (mieszkam w Kraku, a skad Ty jestes?) no ale moje wygladalo troche powazniej. Na pewno nie bagatlizuj! IDdz do lekarza!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biedny dr Wiecek, czy jak mu tam, chyba sam cierpi - na brak klienteli... przed chwila przeczytalam w innym watku, jak to on rzekomo ma byc remedium na czyjs bolacy nadgarstek. ..:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kazdy jest remedium i to nie tylko na bolacy nadgarstek ale i na cały organizm

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie musisz mieć opuchlizny na plecach. skoro drętwieją kończyny to jasne, że przyczyną jest kręgosłup.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×