Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość ewamamam syna

bóle głowy u dziecka

Polecane posty

Gość ewamamam syna

syn niedługo skończy 7 lat . od roku pojawiały sie bóle głowy ale sporadyczne ale ostatnie miesiące się nasiliło . syn skarzył sie przynajmniej raz na tydz. na uporczywe bóle w okolicach czoła 4 razy z wymiotami.ostatnio podeszłam syna by ujawnił mi dokładny ból i miejsce bo ważne do leczenia dopiero powiedział jak jest. także dowiedziałam się ze boli go góra czoła i w tym czuje pukanie w głowie , a gdy ma mdłości i wymioty to go boi u góry na góry głowy. nie wiem co sądzić szczerze jestem przerażona bo syn ma też problemy z wymową pisaniem i czytaniem i z równowagą a ogólnie inteligentny potwierdzono pedagogiem. mamy neurologa na 5 marca. proszę wypowiedzcie sie i doradźcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie chce cie straszyc ale do neurologa I to juz!!!!! To naprawde moze byc cos powaznego I na rezonans tez sie przygotuj ,ale moze on to ma na tle nerwowym?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tez nie chce straszyc ale to moze byc powazne, zwłaszcza jesli wymioty sa z rana, ja bym biegiem leciała prywatnie do lekarza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wiesz troszke to dziwne ze z takimi objawami jak napisalas Ty jeszcze u neurologa z synem nie bylas na co Ty czekasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
objawy przerazajace, idz prywatnie bo dziecku jest potrzebna pilna pomoc, nie chce Cie straszyc ale to wyglada na guza w głowie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
wiecie od dłuższego czasu walczę z synem by mi coś powidział. dziś był przełom w sumie dość dziwny i przykry bo jak na noc przytulam i całumę dzieci a syn wybuchł i zaczął płakać że go boli oko po go niby uderzyłam po długiej reprymedzie przyznał się że nic go nie boli i nie iwe czemu tak powiedział i wtedy zaczęłam rozmowę ta temat głowy bo coś mi nie grało takim nagłym wymysłom. nie chce się bać ale boję się bi to mój syn mam neurologa na 5 marca. już zapisanego w styczniu.ale objawy są dziwne i strasznie niepokojące mnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba jestes szalona jesli chcesz czekac do 5 marca, potem bedziesz czekac miesiace na badania a potem moze sie okazac ze za pozno na leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
to nie jest jak piszecie bo dopiero dziś mi syn powiedział jak jest przeważnie mówił i się skarżył na ból głowy w okolicy czoła miał zawsze przy tym temp. od 35.00-35.5 lekarzv mówił mi że czekać nie mierzyć i nie martwić ale dziś mi syn powiedział dokłądnie co i jak tłumacząc że chciał byc u koleżanki i być na dworze. dlatego nic nie mówił . on potrafił nie mówić nawet o bólu głowy by tylko gdzieś iść kończyło się wymiotami. lekazr określił ze moze to być migernowe. dodam ze syn jest pod opieką laryngologa, endokrynologa, i ortopedy/ więc proszę mnie nie brać jako matkę która nic nie robi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a zrobiłas mu chocby badania krwi???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
mie będę czekać bo jeżeli nic nie każą zbadać to pójdę prywatnie polecił mi pracodawca dobrego 70 zł za wizytę ale robi co ma tzreba więc nie będę czekać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To moze byc migrena , nie denerwuj sie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
badania krwi zależy na co miał robione w wieku 4 lat podstawy i atk cały cza p[obyt w szpitalu też zaliczony przez duszności i wymioty. nigdy nie miał badanego ciśnienia. za to ma przyspieszone tętno ok 110. i zwiększone sylwetkę serca. ale bez odchyleń niektóe na górnej granicy. ale widomo był w szpitalu na dusznośći krew miał badaną zawsze ogólna więc co do specjalizacji nie miał badań dodam ze syn ma problemy z wzrostem ma 6 lat i 4miesięce ma 110cm przybiera od pewnego czasu słabo na wzroście pomimo apetytu średnio 4-5cm rocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
nie oceniajcie mnie syn jest tak obciążony lekarzami że ....... w połowie kwietnia trafia do szpitala na badania ...nasze wyjazdy z nim ograniczają się do lekarza ...płakać mi się chcę i mama nadzieję że te bóle głowy są przypadkowe...choć to co ma i jego przypadłościami nie klarują dobrze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
dziś gdy syn mi powiedział gdzie go boli i w jakich przypadkach ... normalnie się przy nim popłakałam udając że nic mi nie jest..przeraziłam się ..bo bóle u góry głowy i wyioty poprostumnie przeraziły do południa byłam uświadomiona w tym ze syna boli tylko czoło..a tu nagle takie coś///

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
podd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witaj. Jestem na świeżo w tym temacie ponieważ przedwczoraj mój syn miał rezonans właśnie z powodu bólu głowy. Na szczęście wszystko w porządku i pewnie tak jak mówiła pani neurolog są to bóle migrenowe. Nikt w Twojej rodzinie nie cierpi na taką przypadłość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorko to trzeba koniecznie sprawdzic do tego wymioty to zle wyglada. Nie mysl w takich sytuacjach o pieniedzach bo zadne nie sa warte sdrowia I zycia syna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
powiem tak nikt w rodzinie nie cierpi na przewlekłe bóle. ja mam często bóle głowy czasem 3 dni z rzędu . i na jakis czas spokój. moja mama i ja my niskie cisnienie krwi mój próg sięga od 88-110 do 57-75

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ewo wybacz, ale morfologię robi sie dziecku kontrolnie raz w roku. Jutro bierz zwolnienie z pracy i jedź z synem do neurologa prywatnego, dobrego, nieważne są pieniądze. To są niedobre objawy. Nie myśl o pieniądzach, pożycz jeśli nie masz inie czekaj ani dnia dłużej. Jutro rano do lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
nie myślę o pieniądzach ale mamy jeszcze 2 syna i prywatne wizyty 5 specjalistów nasz kosztują....chcę poczekać jeżeli nic nie zrobią to pójdę na własną kieszeń i wydam ale na własne dziecko ale zal tej służby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kobieto, czy ty jesteś umysłowo ograniczona? Tu może być ważny czas! Siedzisz i stukasz na forum internetowym a z takimi objawami chcesz czekać? Co ma do tego twoje ciśnienie i cisnienie babki dziecka? To małe dziecko!!! Ja bym wsiadła w auto i jechała z takimi objawami na SOR do szpitala, błagając z płaczem lekarza, by jak najszybciej sprawdzili mi dziecko neurologicznie. Przepraszam, że tak piszę, ale należy ci się potężny kopniak na rozpęd, bo brak ci chyba inteligencji. I wiedzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
ale jak byłam w szpitalu zignorowali nas z jego bólami bo niby na tle stresowym ale czy w domu czy wszkole czy gdziekolwiek są bóle . więc powiedziałam sobie jak nie zrobią nic na nfz to idę prywatnie i nie piszczcie mi załuję na dziecku zdrowiu bo kilka badań robiłam prywatne ..sama wizyta i badania u endokrynologa kosztowała dużo i w porównaniu z tymi badaniami mogę wydać pieniądze...tylko że wy dopiero uświadomiliście mnie o zagrożeniu bo lekarze bez badań twierdzili albo migrena albo na tle nauki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mimi2204
Nie chce mi sie. Zytac wszystkiego ale idz do szybkomdomlaryngologa zeby wyklucYc zapalenie zatok a jak bedzie ok t natychmiast do neurologa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biegiem neurolog- objawy mogą wskazywać na guza mózgu więc nie ma na co czekac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zignorowali, bo pewnie nie opisałas tak szczegółowo objawów jak tutaj. I nie wiedzieli pewnie o wymiotach. Sa badania i badania. Endokrynolog może poczekać, ortopeda raczej też w porównaniu z tym, o czy piszesz. Z tym natychmiast jedź albo do szpitala, albo do prywatnego gabinetu. Przepraszam, że straszę, ale lepiej sto razy spanikować i się pomylić niż zaniedbać cos ważnego u dziecka. W przypadku dziecka reaguj natychmiast. Kiedyś wzywałam pogotowie do dziecka. Dyspozytorka cos tam mąciła i nie chciala wysłać karetki. Od razu ją opierniczyłam, zażądałam podania nazwiska i zapytałam, czy w razie czego będzie odpowiadać za konsekwencje. Karetka była w ciągu 7 minut. Pędź z małym do lekarza i daj później znać co i jak. Życzę Ci, by wszystko było w porządku. Ale nie czekaj ani dnia dłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
i jestem umysłowo zdrowa jak tu ktoś napisał. piszę jeszcze raz dziś się dowiedziałam od syna prawdziwych bóli a wy traktujecie mnie jak wyrodną matkę nie znając wszystkiego. a potrzebuje waszej opini waszego zdania z autopsji i wsparcia a nie ubliżania i to ze skreślam dziecka z zdrowia bo nie wiecie ile daliśmy z mężem aby dziecko mogło zdrowiej żyć ..pięniądze to jedno ale podajcie mi pomysł aby dziecko się szpitala nie bało a badań..moje się przed tym leka maiło ich wiele...i co to że się boi to złymi rodzicami jesteśmy. i jeszcze raz nie jestem nienormalna. matki co mają kilka wizyt u specjalistów i ciągłe badania i nękki dziecka widzią o czym piszę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
sorry, ale pisz może po polsku, bo trudno cie zrozumieć. jednak jestes ciężko kapująca. to mało ważne, że dziecko sie boi lekarza i szpitala - te objawy wskazują na konieczność szybkiej wizyty u fachowca, specjalisty, badania usg, może rezonansu, by wykluczyc np. guza w głowie. liczy się czas !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
endokrynolog jest na kwiecień już ostatecznie znowu szpital ortopeda nie musi poczekać bo dziecko strasznie krzywi stopy jak dałam jasno do zrozumienia lekarzowi co jest synowi , ból głowy wymioty mdłości .i niska temperatura lekarz powiedział tak nie mierzyć temp. i nie martwić się zmieniałam lekarza teraz na 5 mam.i nie poddam wymuszę badania bo to ich obowiązek już jestem tak wściekłą na lekarzy że tak tego nie zostawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewamamam syna
to że piszę nieskładnie moze oznaczać tylko moją nerwowość. syn tydz temu był zapisany do innego neurologa. dziś się dowiedziałam od syna gdzie i co dokładnie go boli. pod laryngologa jesteśmy od 1,5 roku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bóle głowy raczej rano czy wieczorem? Nie będę się bawić w diagnostykę przez internet, ale to wbrew pozorom wiele mówi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×