Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

bóle głowy zaburzenia widzenia

Polecane posty

Gość gość

Witam jakiś czas temu miałam silne bóle głowy zaraz po przebudzeniu i po jakimś czasie doszły zaburzenia widzenia czy ktoś to miał ? i czy jest to groźne czekam na rezonans rok... ale zbieram pieniądze na prywatne badanie bo przecież nie będe tyle czekać bo zwariuje, czy jest możliwe że stres powoduje takie rzeczy ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może być migrena. Ale tez dużo innych rzeczy, bardziej niebezpiecznych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bolała mnie prawa strona czoła i źle mi się widziało i tyle miałam tak 2 lata temu i pół roku temu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mozliwe, ze peklo naczynko krwionosne, ktore dostarcza pozywienie, czyli krew do nerwu wzrokowego. byc moze z powodu nadcisnienia, czym predzej do okulisty...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale ja mam wzrok idealny więc po co mam iść do okulisty zaburzenia widzenia miałam przez jakieś 2 godziny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ale czy gdyby to był wylew do siatkówki oka nie powinnam mieć stale zaburzen widzenia? mi tro minęło po 2 godzinach ardziej podejrzewam początki migreny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie lekceważ tego. To, że przeszło - nic nie oznacza. Mógł to być epizod. Może się powtórzyć. Równie dobrze może to być objaw SM. Nie straszę Cię. Idź do okulisty. Wskazany RM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
własnie czekam na rezonans mam 30 pazdziernika io boje sie cholernie dlatego pisze mam dopiero 22 lata :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nieldugo tylko musze zaplacic 600 zl... bo nie bede przeciez czekac roku na rezonans to jest smieszne normalnie... a 2 lata temu nic sobie jakos z tego nie zrobilam a jechalam wtedy autobusem i nie bylam w stanie przeczytac rejestracji samochodow przejezdzajacych nie widzialam liter i swiat mi falowal ale jakos sie nie przerazilam tylko ostatnio i dopiero zaczelam szukac pomocy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To może być tez jaskra. Idz koniecznie do okulisty. Na karte luxmed (poczytaj o niej) masz wszystkich specjalistów od reki. Ja na rezonans czekałam z tydzień rejestrując się na ta karte wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×