Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Budowa oczka wodnego

Polecane posty

Gość gość

Witajcie, czy ktoś z was ma w ogrodzie oczko wodne4 i mógłby podzielić się radami, opiniami? Jak je zrobić, jaka folę wybrać, dekoracje, itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Najlepiej nasrać do środka🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
budowa oczka wodnego to fajna sprawa. Można oddać się wodzy fantazji i podsadzić wokół oczka różne fajne rośliny, wpuścić do wody rybki, żabki, a nawet kaczki. Jak robiłam oczko wodne to korzystałam z pomocy firmy http://www.phu-adviser.pl/ Oni mają odpowiednią folię która nieprzesiana i która się wykłada spód jeziorka. Ważne też jest aby zainstalować w oczku filtr wodny, aby woda się nie muliła, nie zanieczyszczała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
róznie bywa, u nas fajnie sie udało zaaranżować oczko wodne, ale mam wrażenie że nie do każdego ogrodu pasuje. U nas zajęła się tym firma www.aloesogrody.pl tego lata i póki co wszystko gra :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na przykład, choć u mnie we wrocławiu projektowanie ogrodów i opiekę nad nimi dośc pomysłowo ta firma prowadzi - www.ogrodycorylus.pl myślę,że z oczkiem nie mieli by problemów, jak ktos z okolic to można śmiało uderzać, zadzwonić dopytać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jesli amsz male dzieci nie rob oczka wodnego,znam takich co milie staw i sie utopilo ich dziecko!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×