Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość szczęście12

Budowanie szczęścia na czyjejś krzywdzie.

Polecane posty

Gość szczęście12

Miałam chłopaka K , byliśmy razem dwa lata , poznał inną dziewczynę D. Dziewczyna D też miała ok 2 lat chłopaka M. Dziewczyna D zostawiła chłopaka M dla chłopaka K , A chłopak K porzucił mnie w tym samym czasie. Teraz cierpię i ja i chłopak M. Myślicie że uda im się zbudować trwały związek na cudzym nieszczęściu. Cierpią dwie osoby naraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
k***a a wyglądam ci na wróżkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myślę, że tak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Odpowiedz: Chłopak i dziewczyna maja razem 34 lata. Nie wiem czy dobrze policzyłem, zawsze byłem tępy w zadaniach z niewiadomymi ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co mieli zrobić? siedzieć dalej z wami moze was już nie kochają :D?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Komicznie ci wyszedł ten opis i rzeczywiście wygląda jak zadanie z matmy:D Śmieszy mnie takie dramatyzowanie i egzaltacja, gdy facet rzuci babę i jakieś głoszenie górnolotnych banałów o cierpieniu i budowaniu szczęścia na nieszczęściu:D Nikt ci nic nie zrobił dziewczyno, facet cie kopnął w tylek nie pierwszy i nie ostatni, wielkie mi halo i dramat na miarę tragedii Szekspira:D To czy twój ex będzie szczęśliwy czy nie nie ma nic wspólnego z twoją wielką "krzywdą", nad jego losem nie ciązy żadne fatum i będzie miał takie życie jak sobie urządzi. Nawet jakby cię oskubał z kasy, wybił zęby, połamał nogi, a potem sprzedał do tureckiego burdelu, czyli rzeczywiscie wyrządził straszną krzywdę, to mógłby sie przez resztę zycia dobrze bawić i mieć w zyciu duzo funu:D Kapujesz teraz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w karmę i sprawiedliwość losy chcą wierzyć ofiary losu i Ci poszkodowani jednak życie pokazuje że kanaliom i psychopatom zawsze wiedzie się najlepiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×