Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Cygan36

Była żona vs.obecna przyjaciółka

Polecane posty

Gość Cygan36

Witam ponownie.Od mojego rozwodu minęło już kilka miesięcy i pojawia się problem bo dostałem zaproszenie (z osobą towarzyszącą) na wesele na którym prawdopodobnie będzie moja była żona.Od swojego informatora dowiedziałem się że zapowiada że "zrobi porządek z tą blond lalunią" czyli moją przyjaciółką a "pióra będą latały" pozatym była żona ma przyjść ze swoim partnerem więc może być ciekawie.Miasto jest małe (15.000 ludzi) i strasznie rozplotkowane więc trochę wiadomości do mnie dociera tu i tam :-) Z jednej strony nie chce mi się iść na to wesele a z drugiej to będzie tam kilku moich kumpli z którymi zawsze dobrze się bawiłem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to idź sam. po co szukasz powodu do awantury. Pchanie się z nową przyjaciółką na imprezę gdzie wiesz, że będzie Twoja eks, to chory pomysł. Tym bardziej, że sprawa jest świeża a wy nie macie jeszcze pookładanych relacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź z przyjaciółką. Co to za wesele na którym nikt nie dostał po ryju. Po paru kielonka pióra zaczną latać.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego żona taka agresywna? Nie chciała rozwodu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jezeli to jacys dalsi znajomi, nie idz. Pokrzyzujesz jej plany :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idź i dobrze się bawcie. Twoja kobieta niech się wylaszczy i olejcie exiarę. A jak Twoja ex będzie robiła zadymę, sama sobie wystawi świadectwo, zwłaszcza, że zapowiedziała się ze swoim facetem. Sądzę, że z jej strony to takie zagranie żebyś Ty poszedł sam i żeby było, że ona sobie poukładała życie i jest taka z******ta, a Ty sam jak palec ewentualnie z kimś, kogo się wstydzisz ludziom pokazać. Jeśli uważasz swoją obecną partnerkę za osobę zasługującą na szacunek idź z nią. Na pewno najgorsze co możesz zrobić to pójść samemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hm...nie piszesz, z jakiego powodu sie rozwiedliscie. Bo jezeli powodem waszego rozwodu byl romans z blondynka, to wcale bym sie nie zdziwila, gdyby wszyscy, nie tylko ex, potraktowali ja jak dziwke i olewali totalnie. W takim wypadku lepiej nie idz na to wesele.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan36
Ludzie przecież wam napisałem że ja chcę iść na to wesele tylko kwestia tego czy mam iść sam czy z moją towarzyszką a znając swoją byłą żonkę i jej wredny charakter to może rzeczywiście zbesztać lub nawet pobić moją przyjaciółkę a sam to nie chce iść bo trochę głupio iść samemu na wesele i siedzieć jak stary kawaler.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan36
Rozwód był z powodu "rozkładu pożycia małżeńskiego na tle uczuciowo-fizyczno-gospodarczym" bez orzekania o winie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Cygan36
Ludzie idę na to wesele ze swoją lalunią !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
idź z cudzą! będzie jeszcze ciekawiej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A dlaczego ona może iść z jakimś facetem a ty masz iść sam? Jakaś lepsza jest czy co? Idź z przyjaciółką i baw się dobre a byłą miej głęboko gdzieś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×