Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Bylam szczupla i ladna...

Polecane posty

Gość gość

kobiety schodzily mi z drogi,unikaly mnie.Zapuscilam sie,bardzo przytylam,zaczely byc mile,nawet do mnie podchodza,usmiechaja sie itd. Czy to mozliwe,ze to bylo przez zazdrosc ? Bo juz zglupialam :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chuuj wie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miala ktoras z was podobnie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja jestem szczupła i ładna cały czas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
miałam faceta , który mnie zapraszał do fast foodów , prosił bym przytyła bo go to kręci... a jak przytyłam to odbił bo stwierdził , że jednak brzydko mi z brzuchem i dużą pupą

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kobiety.. Nie możemy sie tak zapuszczać..Wiem też że łatwo mówic, ale w ten sposób to tylko same sobie rozbimy na złość. Każdy facet jest tylko facetem, także Wasz wybranek. Nie pozwólcie aby "Ich widok codzienny " był zły..nieatrakcyjny. Spinamy dupki i ćwiczymy...dbamy o siebie, nawet niewielkim nakładem finansowym można wiele zdziałać...no i zadowolenie na twarzy mężczyzny- bezcenne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Powiem Ci jako facet z doświadczenia i obserwacji przeważnie te wystrojone od malowane z kilogramem tynku na twarzy dziewczyny są tak puste jak półki w sklepie spożywczy za komuny .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
do prepa....a ch mnie obchodzi co faceci o mnie mysla. Nic nigdy nie bede robic dla faceta, co najwyzej dla siebie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mozliwe,ze nie stanowie juz dla nich konkurencji i dlatego zrobily sie mile ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na pewno nie z tego powodu .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może zmądrzałaś trochę i da się z tobą porozmawiać normalnie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Na pewno nie z tego powodu . x Jak nie z tego powodu to z jakiego ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Prepa dziś Faceci też powinni o siebie dbać chodzić na siłownię, do kosmetyczki, ubierac się jak na rewie mody i stawiać włosy na gumie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
już nigdy dla żadnego faceta nie utyje. a dziewczyny stały się miłe dla mnie bo stanowie dla nich tło , dzięki któremu one stają się atrakcyjniejsze. przestałam być konkurencją

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj jakbyś była ładna to nawet w otyłości miałabyś powodzenie pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 19:25 jak byś posłuchała co mówią albo wiedziała co myślą faceci o nas jak przechodzi taka koło nich to byś się dwadzieścia razy potem zastanowiła .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tak sobie wmawiaj pustaki, że byłaś ładna buhahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Motylem bylas ale utylas.. nie chce mi sie wierzyc ze raptem z dnia na dzien zaczelas tyc,musialas miec tendencje od zawsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Tak sobie wmawiaj jakbyś była ładna to nawet w otyłości miałabyś powodzenie pustaku. x Czy niektorzy nie potrafia czegos napisac bez ublizania innym ? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
grube ale ładne zawsze mają powodzenie więc coś ściemniasz, że byłaś ładna hahaha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Bo to prawda jakbyś była ładna z buzi to zawsze byś miała powodzenie niezależnie od tuszy tylko sobie wmawiasz, że byłaś ładna pustaku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
up

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Schodziły z drogi i Cię unikały bo było im wstyd się wtedy z tobą pokazywać .Teraz wyglądasz jak człowiek i zmieniły zdanie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Schodziły z drogi i Cię unikały bo było im wstyd się wtedy z tobą pokazywać .Teraz wyglądasz jak człowiek i zmieniły zdanie . x Ha ha poprawilas mi humor :D Jak bylam szczupla i zgrabna,zadbana to sie wstydzily ze mna pokazywac.A potem roztylam sie jak swinia i zaniedbalam i nagle zaczelam wygladac jak czlowiek,haha ;) Wymysl cos jeszcze :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szkoda klawiatury na takie coś jak ty boli jak ludzie prawde piszą po wpisach widać że większość tak myśli i pewnie tak jest w realu. Nara szkoda czasu na ciebie .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Szkoda klawiatury na takie coś jak ty boli jak ludzie prawde piszą po wpisach widać że większość tak myśli i pewnie tak jest w realu. Nara szkoda czasu na ciebie . x Na takie cos jak Ty tez ;) Jestes jedyna osoba,ktora tu wypisuje bzdury i sie jeszcze rzuca.Nawet nie umiesz bez ublizania nic napisac,wiec przestan sie kompromitowac i sobie idz ;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość 20:39 też tak pomyślałam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Autorki tematu moja rada idź do psychologa na jakaś terapie bo masz coś nie halo i weź od razu ze sobą tą co cie pojechała że klawiatury jej szkoda .Chodź trochę racji ma .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Dlaczego wypowiadasz sie jako rozne osoby ? Myslisz,ze tego nie widac ? :) Skoro szkoda ci tak bardzo twojego czasu i energii,to po co znowu tu przylazlas kretynko ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
To na pewno przez zazdrość, kobiety już takie są

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×