Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cała prawda o wyborze Tuska

Polecane posty

Gość gość

Sprawa jest prosta. Merkelowa, Tusk i Putin ustalili jak odwrócić uwagę od tego co się dzieje na Ukrainie i przykryc medialnie wojnę. Postanowili wybrać Tuska, żeby tym się zainteresował motłoch i przestał interesowac się sprawami Ukrainy. Konieczne to było tez w sprawie szalejącego samobójcy bo w sprawie zamachu pod Smoleńskiem wychodza nowe fakty. Jak widac udało się to bandzie trojga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to było planowane już od 7 lat że wybiorą Tuska jak zniszczy Polską gospodarkę . W zamian za to dostanie posadkę w RE . I zrobił to co do niego należało . A teraz lemingi na Fanpage PO składają mu gratulacje . Ja niewiem jak to można mieć tak zamydlone oczy ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wszyscy macie nasrane w głowach łącznie ze zwolennikami Tuska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wg mnie to było planowane już od 7 lat że wybiorą Tuska jak zniszczy Polską gospodarkę . W zamian za to dostanie posadkę w RE . I zrobił to co do niego należało xxCzyli wynika z tego, że polska gospodarka jest już zniszczona?Możesz podać dane gospodarcze obrazujące ten stan gospodarki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja niewiem jak to można mieć tak zamydlone oczy ...xxJak nie wiesz skoro masz sam "zamydlone oczy" i nie potrafisz podać danych wg których Polska ma zniszczoną gospodarkę....????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś - masz rację, zniszczył kraj na ich życzenie a teraz go wzięli do siebie, jednym słowem tusk spieprzył i za to będzie miał godne wynagrodzenie, nie będziemy już musieli kupować sukienki tuskowej, bo z moich 1200 zł jeszcze brali na jej sukienkę,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kretyn znowu swoje :) Nie każdy siedzi tu 24/7 jak ty, daj mu/jej czas :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ty znowu swoje? No może.Co do niej.jego.Jak ktoś wchodzi na forum dyskusyjne i pisze post tzn że ma ochotę dyskutowac a więc jest przygotowana.ny na pytania o argumenty merytoryczne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wyprzedał pół polski a terqz s*******a

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tuska wybrali bo się w nim zakochała przewodnicząca unii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
najważniejsze wydarzenie w dziejach Polski !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie każdy siedzi tu 24/7 jak ty, daj mu/jej czasxxCzy 45 minut to wystarczający czas na odpowiedź?:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy czereśniak
shatyn. Dupku czy tobie trzeba przedstawiać fakty odnośnie rozpierduchy w gospodarce? Ślepy jesteś. Pieniądze z ofe przeżarte, zus upada, dług rośnie, a my co mamy? Czy stan gospodarki odzwierciedla wysokość komuszej emerytury? Ty akurat stary komuchu powinieneś się wstydzić wogóle odzywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
:DWłąsnie mija godzina od zadania przez mnie pytania na które osoba do której się zwróciłem, nie potrafiła odpowiedzieć.Zamiast tego pojawiło się "cóś" które zamiast faktów zastosowało inwektywy.Dodam tylko że pieniędzy z OFE nigdy nie było bo to tylko papiery dłużne które zostały umorzone, ZUS istnieje i będzie istniał bo jego finanse są oparte na budżecie państwa, zadłużenie jest poniżej średniej unijnej.No i może coś najbardziej podstawowego.Nigdy nie byłem komuchem i nim nie jestem. Bido intelektualna....:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn lubi to robić z facetami ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szeregowy czereśniak
shatyn. Kasa z ofe, nieważne czy to były papiery, czy inne papiery. Faktem jest to, że te papiere miały zmniejszyć dług. O ile zmniejszyły? Poza tym, tusk i jego banda odebrała mi moje zgromadzone fundusze. Odebrała, bo początkowe zasady ofe były zupełnie inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kasa z OFE to były papiery dłużne czyli to co miało państwo dać i zamiast w gotówce dało w papierach. A więc ich skasowanie powoduje ze panstwo nie musi ich wykupić czyli tych pieniędzy fizycznie nigdy nie było.I zmienieszyły dług własnie z tego powodu.I nikt ci funduszy nie ukradł bo one są na twoim koncie w zusie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn żałosny człowieczku a nie wystarczy ci to, że 2 mln ludzi wyjechalo za granicę bo w Polsce nie ma pracy albo jest za smiesznie niskie pieniadze typu 5zl/h?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie. Nie wystarczy. Bo wyjechali tam gdzie jest lepiej tzn do krajów lepiej rozwiniętych gospodarczo niż Polska.To nie sprawa Tuska czy Jarosława K.To sprawa rozwoju gospodarczego a na to potrzeba wielu lat.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn żałosny człowieczkuxxDlaczego żałosny?Bo wiem na czym polegają mechanizmy gospodarcze i jakie są wskaźniki naszej gospodarki a ty tego nie wiesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn to rozsądny , mądry Czlowiek, ciekawe , że chce mu się tu udzielać zadawać z debilami tego forum.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Trzeba nieść kaganek oświaty w ciemny prawicowy i oszołomiony lud...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
Shatyn dziś shatyn żałosny człowieczku x x Dlaczego żałosny? Bo wiem na czym polegają mechanizmy gospodarcze i jakie są wskaźniki naszej gospodarki a ty tego nie wiesz? x klepiesz propagandowe bąki z wyborczej które każdy może znaleźć w mediach. Ale cyferek się nie oszuka - ponad bilion zl długu, najniższa na świecie kwota wolna od podatku, zarobki nizsze niż w większości krajów postkomunistycznych a w niektórych branżach niższe dwukrotnie, wysokie bezrobocie oficjalne i ukryte (zatrudnieni na etatach po znajomości i zatrudnieni "na zmywaku"), ustawowa korupcja w działalności gospodarczej (bez znajomości na urzędzie można zbankrutować po 3 miesiącach). Praktycznie, we wszystkich dziedzinach bijemy się o ostatnie miejsce w Europie z Bułgarią, krajem rządzonym przez mafię. A więc, twoja wiedza o gospodarce albo jest żadna albo (co bardziej prawdopodobne) uprawiasz tu partyjną propagandę:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
shatyn jest bi ? czy homo ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ten pajac shatym zaczyna sam siebie wychwalać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Długu nie ma biliona licząc metodą unijną.Za to owe cyferki mówią o rozwijającej się polskiej gospodarce od wielu lat, mimo kryzysu, recesji itp na świecie.Popatrz na średni polski zarobek i porównaj. Jak widac chyba tego nie robiłas nigdy...:DBezrobocie niższe niż w wielu krajach unijnych ale fakt. Wysokie jeszcze. Za to stabilne i niezmienne, mimo, że w ielu krajach znaczaco się podniosło.Praktycznie się bijemy o ostanie miejsce? W ważnych wskaźnikach takich jak PKB też?:DJak widzisz moja wiedza jest duża i nie ma nic wspólnego z partiami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ustawowa korupcja w działalności gospodarczej (bez znajomości na urzędzie można zbankrutować po 3 miesiącach)xxMożna i ze znajomościami zbankrutować w dwa tygodnie jeśli się nie umie robić interesów.Poza tym co do tego mają urzedy? Może jakieś konkrety... Zobaczymy jaką masz wiedzę...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Polska jest przed Słowacją, Rosją, Łotwą, Węgrami, Litwą i jeszcze wieloma krajami postkomunistycznymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×