Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

cała prawda o wyborze Tuska

Polecane posty

Gość gość
Stopa bezrobocia, po dostosowaniu sezonowym, w lutym 2014 roku według metodologii Eurostatu wyniosła w Polsce 9,7 proc. wobec 9,8 proc. w styczniu. Najwyższa w UE była w Hiszpanii: 25,6 proc., najniższa w Austrii: 4,8 proc.xxZa nami jest Hiszpania, Portugalia, Bułgaria, Włochy, Irlandia itp...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tu o bezrobociu...http://finanse.wp.pl/kat,1013819,title,Gdzie-jest-najwieksze-bezrobocie-w-Europie,wid,16516442,wiadomosc.html?ticaid=1135ce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A teraz Myszko Miki się poucz, poczytaj, zapoznaj z liczbami i faktami, potem mnie przeproś to może pogadamy.:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
Shatyn dziś ustawowa korupcja w działalności gospodarczej (bez znajomości na urzędzie można zbankrutować po 3 miesiącach) x x Można i ze znajomościami zbankrutować w dwa tygodnie jeśli się nie umie robić interesów. Poza tym co do tego mają urzedy? Może jakieś konkrety... Zobaczymy jaką masz wiedzę...smiech.gif x mam na bieżąco: są 3 lokale puste, jeden wynajęty od gminy - gość żada 150 tys odstępnego:-D, drugi czeka na "przetarg" z gminy, trzeci zbankrutował po 3 miesiącach bo nie dostal koncesji na alkohol (nie znal właściwej osoby, to informacja od tych co znają). Inny lokal - wynajmuje gostek od instytucji państwowej za 5000 pln miesięcznie i PODNAJMUJE innemu kolesiowi za 30 000 zl miesięcznie:-D A wracając do koncesji - w krajach Europy zach taki "system" jest nieznany :-D, ludzie rozdziawiają gęby z "podziwu" jakie to jaj w Polsce obowiązują ustawowo. W krajach zachodnich koncesji albo nie ma albo się wydaje W MOMENCIE ROZPOCZĘCIA DZIALALNOŚCI. Już nie będę się wyżywał nad tyakimi drobiazgami jak z Londynu - nie placi się podatków przez pierwsze 6 miesięcy, znajduje się prace po 2 dniach pobytu w Londynie (jeżeli zna się język), zus kilkakrotnie niższy niż w Polsce etc. Jeszcze jakieś pytania?:-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Miały być fakty a nie twoje wizje... Coś co można sprawdzić...Opowiadać takie bajki możesz dzieciom na dobranoc...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
dolicz do tego bezrobocia 2,7 MILIONA naszych obywateli za granicą, dolicz ukryte bezrobocie na etacikach po znajomości. To jest co najmniej 23%-25% bezrobocie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tusk tak załatwił, że jest chuj, dupa i kamieni kupa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to w innych krajach tez trzeba to doliczyc i wyjdzie na to samo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
fakty??? :-D :-D mam ci podać nazwiska i adresy ????????????? :-D Debil??????? :-D To sa fakty z dnia dzisiejszego boa ja, w przeciwieństwie do ciebie, nie pierdze w państwowy stołek tylko jestem w tym na co dzień:-D O jednym z tych faktow pisali w prasie ale przeszlo niezauważenie a ja ci nie będę podpowiadal gdzie bo okaże się że "nie potrafie prowadzić interesu" :-D :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
gość dziś to w innych krajach tez trzeba to doliczyc i wyjdzie na to samo x :-O a z jakich krajów wyjechało 2,7 miliona ludzi???? Matołku przed telewizorem:-D Jedź sobie do Hiszpanii lub Portugalii, ludzie calymi dniam siedzą po knajpach, NAWET BEZROBOTNI. W Londynie napłynęlo trochę Hiszpanów ale w porównaniu z polakami WOGÓLE ICH NIE WIDAĆ. A jest to kraj liczebniejszy od Polski:-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
znowu zatkalo kakao:-D hej, ty Antonio Fellatio, wyjmij mu knage z dupska bo się nudze :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
ok, zaplace w funtach, może być :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka Mikke
dziś gratulacje to naprawde wielkie wyroznienie dla PLoczko.gif A kaczorek wargi gryzie ,i nie tylko au boli usmiech.gif x dziękuję, Martha ze mnie doceniasz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozbiór ekonomiczny Polski trwa w najlepsze. Nie budujemy nic za swój własny POLSKI kapitał, bo go nie mamy. Już nawet Polskich banków praktycznie nie mamy. Ostatnie 25 lat "wolności" zrobiło z Polski kolonię Zachodu. A sami Polacy już nie mają nawet żadnej chęci czuć się z Polską związani, czuć się Polakami, wolą pracować przy byle czym na zachodzie i dostawać tam za byle co pensję o jakiej w Polsce mogą tylko pomarzyć. Polska tożsamość narodowa biorąc pod uwagę cały Naród zanika powoli, wraz z emigracją, stosunkiem do kraju czy po prostu ze zwykłym wymieraniem związanym z ujemnym przyrostem naturalnym. Wytrzymaliśmy wiele przez setki lat ale ile można, w końcu kiedyś będzie Nas tyle że już Polski nie damy rady utrzymać. A przed wiekami za czasów Korony Królestwa Polskiego dumny naród, a dziś murzyni( z całym szacunkiem do murzynów, nie jestem rasistą) Europy. Przykład Narodu Polskiego i Polski to niemalże idealny wzorzec upadku Narodu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Shatyn ty fanatyku .Kartki w witrynach "sprzedam , wynajme " w co trzecim lokalu mówią prawdę o rozwoju gospodarczym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale co propaganda tych lajdakow zrobiła w mniej rozgarnietych glowach .Są tacy którzy mimo tych rządów gotowi dalej głosować na PO I PSL.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×