Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Superdoktor

Calkowite wyleczenie hemoroidów

Polecane posty

Gość Superdoktor

Zajrzałem na tę stronę, ponieważ chciałem podzielić się ze wszystkimi doskonałymi metodami wyleczenia całkowitego hemoroidów, Choroba należy do grupy cywilizacyjnych, więc wielu ludzi ma z nią problemy. Po pierwze należy unikać słodyczy, alkoholu i nie popijać płynem podczas jedzenia kanapek. Płyny spożywajcie po posiłku. Jeśli ktoś nie ma czasu na takie śniadanie bo np, ma pracę gdzie wszystko wykonuje biegiem nawet posiłek, to musi ten czas tak zorganizować, żeby zastosować się do moich poleceń. Należy spożywać produkty które zawierają błonnik. Problem z wyleczeniem hemoroidów tkwi w złym odżywianiu i braku ruchu...po szczegóły zapraszam na email, pracuję bowiem nad poradnikiem dotyczącym całkowitego wyleczenia hemoroidów. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malgosiaaaa
wysłałam do Pana maila, mam nadzieję, że szybko Pan odpisze, pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bardzo odkrywcze
ruch i błonnik normalnie ameryka :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Całkowicie wyleczyć hemoroidów, tak, żeby nie zostało śladu po nich się nie da, ale można je unieczynnić do tego stopnia, że zamiast krwawiących, bolących, swędzących hemoroidów zostaną tylko miękkie guzki podobne do purchawweczki, w niczym nie przeszkadzające. No chyba, chce się mieć ładną pupę dla jakichś tam celów, to tylko kosmetyczny zabieg operacyjny. Proponuję postudiować z poniższej www takie tematy: Hipokinezja, Zasady dietetyczne, Hartowanie, 4 warunki determinujące zdrowie, Drobnoustroje a higiena somatyczna a stosując się do nich zapomnicie o hemoroidach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamikooo55345
Mi pomogły rady na http://wyleczyc-hemoroidy.pl/ ! Super stronka ! Dzięki temu wyleczyłem hemoroidy w 2 dni ! Normalnie super ! A jednak istnieją 100% :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Hemoroidy bardzo ładnie poddają się hirudoterapii. Doświadczyłam i polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego moja negatywna, aczkolwiek prawdziwa na temat lekarza on clinic w Chorzowie została usunięta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem dlaczego moja negatywna opinia, aczkolwiek prawdziwa na temat lekarza on clinic w Chorzowie została usunięta????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szanowny Panie! Bardzo prosiłbym informację na temat leczenia oraz stosowania diety przy dolegliwościach związanych z hemoroidami. Z poważaniem Ryszard Mleczko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karolka67
Mojemu ojcu pomogły wkładki chłodzące, które kupiłam mu w sklepie pod adresem http://anurex.intelishop.pl. Ich wybór okazał się strzałem w dziesiątkę. Najpierw nie był zachwycony metodą leczenia polegającą na chłodzeniu zmienionych chorobowo miejsc a teraz wychwala ją pod niebiosa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje rady ostatnio sprawdzone, a leczyłam się około 2 miechów: Ja jem ostatnio na śniadanie owsiankę z jabłkiem i bananem. Duszone owoce. Na kolacje popijam siemię lniane i czarnuszkę. Na noc szykuję wodę z miodem i cytryną i wypijam przed śniadaniem. Polecam też picia maślanki. Wyczytałam, że też pomaga mocz. Sprawdzone. Działa. Lepsze niż te maści, po których nie powiem co się robi i jest tylko gorzej. Lepiej się już czuje. Czy ktoś ma jakąś poradę na wzdęcia? Mam zespół jelita drażliwego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 3dytka
Ja tez mam zespol jelita drazliwego. Ciezka przypadłość ktora bedzie nam towarzyszyc do konca zycia :( Na wzdecia tez nie mam dobrego sposobu, jedynie espumisan? A co bierzesz na ogolne dolegliwosci ze strony jelita grubego? Ja w ciezkich przypadkach ratuje sie debutirem i bol mija :) ale wzdety brzuch mam bardzo czesto obojetnie po czym co zjem :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zauważyłam, że najgorzej ze wzdęciami jest po obiedzie u mnie. Zastanawiam się, czy po prostu faktycznie mniej jedzenia i częściej jest dobrym rozwiązaniem. Najgorzej też jest jak jest stres, ale nic na to nie poradzimy, a po espumisanie nieraz gorzej, nieraz jest lepiej. Czasami biorę nospę. Ostatnio też iberogast. Zobaczymy. Myślę też o poście owocowo-warzywnym ewy dąbrowskiej. Ponoć też pomaga na IBS. Zero słodyczy(ciężko z tym) i mleko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak chcesz całkowicie wyleczyć hemoroidy to musisz z tym iść przede wszystkim do lekarza który podejmie odpowiednie kroki, ja próbowałam różnego rodzaju maści i nic nie pomagało, dopiero jak poszłam do http://proctomed.pl lekarz mi pomógł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jest raczej metoda przeciw hemoroidom niż ich wyleczenie. Takie działania raczej nie pomogą. Trzeba wybrać się do lekarza. Mi lekarz zalecił picie ziół Procto Vitale, bardzo mi pomogły ale nadal je piję zapobiegawczo no i zostało mi dużo, bo opakowanie jest bardzo wydajne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chcesz sie pozbyc calkowicie hemoroidow bez operacj,laserow,masci ,czopkow i innych tego typu zabiegow to szukaj mnie na fb pod nazwiskiem Marek Wilgos. Bedzie kosztowac ponad 100zl ale bedziesz miec spokoj do konca zycia i jeszcze na tym zyskasz finansowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosciowa0912
Witajcie! Calkowite wyleczenie hemoroidow jest teoretycznie mozliwe, ale warto zadbac o leczenie objawow. Ja stosuje rowniez Procto Vitale i jest najskuteczniejsza mieszanką ziołową jakiej używam. Efekt przerósł moje oczekiwania bo po 2 miesiącach hemoroidy się wysuszyły, a nowe praktycznie w ogóle nie powstają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katrinke
Nie jest możliwe.Nie piszcie tutaj głupot. Jednak odpowiednie leczenie i to prowadzone przez lekarza a ni samodzielnie jest w stanie sprawić,ze hemoroidy będą praktycznie niewyczuwalne i z bolących krwawiących guzów przemienią sie w miękkie poduszeczki, ktore nie będą sprawiały nam problemów. Więcej informacji na tej stronie; http://uroda-nasza.pl/masz-zylaki-o***tu-kiedy-warto-udac-sie-do-lekarza/ Wiele osob obawia sie wizyty u lekarza ale naprawdę nie warto jest się katować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zgadzam się - wizyta u lekarza często jest koniecznością, niestety. Ale dieta też jest istotna. Przekonałam się o tym na własnym przykładzie. Kiedyś ciągle miałam zaparcia, teraz po włączeniu do diety więcej błonnika prawie ich w ogóle nie mam. Tak więc jeżeli nie chcecie jeść tych wszystkich warzyw, warto skorzystać z gotowych rozwiązań, np. powyżej podana mieszanka ziół jest dobrym wyjściem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Witam, lekko nie na temat, znalazłem patent na uśmierzenie bólu. Leczę u siebie hemoroidy już od jakiegoś czasu z różnym skutkiem, kilka dni temu miałem nawrót i pojawił się nowy, pierwszy zewnętrzny guzek. Po konsultacji z lekarzem dostałem maść, tabletki i przeciwbólowe - nimesil. Ból był nie do zniesienia, nimesil z paracetamolem praktycznie nie działają, od dwóch dni prawie nie śpię. A tu niespodzianka, dziewczyna mi powiedziała, że u kogoś ze znajomych zadziałało na ból palenie. Po małym joincie z haszyszu, bardzo słabym miałem spokój na 3-4 godziny. Zaznaczam, że na codzień nie palę więc na kogoś innego może zadziała inaczej ale myślę, że przy bólu nie do zniesienia jest to jakaś, nawet niezła opcja. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justynka004
U mnie hemoroidy pojawiły się po ciąży i żeby nie brać żadnych tabletek i tym podobnych z sama chemia, bo karmiłam to lekarz powiedział mi zebym piła naturalne zioła Procto Vitale. Teraz juz nie mam z tym problemu, a że troche przyzwyczaiłam sie do smaku tych ziólek to czasem pije sobie profilaktycznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość filipinka89
mi tez lekarz po ciazy polecił picie ziół na hemoroidy i sobie znalazłam w sieci właśnie te procto vitale. Na mnie podziałały super, ale smak to mi do tej pory przeszkadza :D wiem jednak, że są skuteczne, więc staram sie uwagi na smaku nie skupiać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
U mnie było tak, że już nie dałem rady pracować. Tyłek, za przeproszeniem odmawiał posłuszeństwa, ani siedzieć, ani spać, ani nic. Od ręki mnie wyleczono https://www.proctomed.pl. Gumkowanie hemoroidów miałem do wyboru lub radiowa fala. Lekarz wyjaśnił, co i jak. Wybrałem gumkowanie ostatecznie po konsultacjach. Nic strasznego, a po mniej więcej tygodniu ulga niesamowita w ciele. Wiem, że każdy ma różny przypadek, ale nie ma się czego bać. Operacja to jest ostateczność, a i tak w razie czego cię przeprowadzą. Empatia na miejscu w 100%. Jakość gabinetu zdecydowanie międzynarodowa w Jeleniej Górze. Oby, jak najdłużej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aleks
Dnia 29.10.2018 o 14:54, Gość filipinka89 napisał:

mi tez lekarz po ciazy polecił picie ziół na hemoroidy i sobie znalazłam w sieci właśnie te procto vitale. Na mnie podziałały super, ale smak to mi do tej pory przeszkadza :D wiem jednak, że są skuteczne, więc staram sie uwagi na smaku nie skupiać :)

ja też je pije ale do smaku już przywykłam :P ale mój facet fanem nadal nie jest :D niemniej jednak działają, i to jest najważniejsze, a nie smak czy opakowanie czy bóg wie co jeszcze :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×