Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chcę mieć ładne zęby co polecacie

Polecane posty

Gość gość

Od kiedy pamiętam miałam problemy z zębami, chociaż bardzo o nie dbałam. Zęby z przodu są połatane chyba we wszystkich możliwych miejscach. Ale najbardziej przeszkadza mi ich odcień. Każdy ząb jest innego koloru, szary, żółty :o Nie pomagały paski wybielające, żadne białe perły itp... Stwierdziłam, że najlepszym rozwiązaniem będzie poprawienie kosmetyczne u dentysty, ale nie bardzo sie na tym znam. Myslałam nad licówkami, ale może są jakieś inne metody? Oczywiście zależy mi też, abym nie musiała się zapożyczać do końca życia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperme. Wal zbieraj w sloik i smaruj. Serio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Amida Nambu
nie pic kawy, nie palic fajek. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
proteze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie pije kawy i nie pale papierosów, odżywiam się zdrowo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak masz polatane, to nie wybielisz. Xastanow się nad licowkami, ale oczywiscie co jakieś 7 lat trzeba je wymienić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A gdzie masz te wypełnienia? Jak nie nas zewnątrz to spróbuje wybierania w gabinecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sztuczna szczękę :D!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jest preparat którym zęby się maluje,ale to tylko w gabinetach,ja opowiadałam koleżance w niemczech ,że mam fajnego wujka młody facet a ma popielate zęby(kiedyś się wywrócił na motorze)a ma ślub (własny)i śmieje się całą gębą i na zdjęciach będzie brzydko wyglądało to ta mówi niech przyjedzie do mojego meża, będzie miał białe no i kurcze co jakiś czas przyjeżdża do niego i ten mu te ząbki maluje bo wybielić się nie da a póki co żal piłować pod licówki. Więc może o coś takiego popytaj w Polsce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moim zdaniem warto spróbować piaskowania, wybielania, ja co jakiś czas piaskuję zęby w http://www.j-dent.com.pl/ i mają dość ładny kolor

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość badminto
Pasta ajona, a do tego zachowanie odpowiedniego poziomu systematyczności - to ma właśnie kluczowe znaczenie. Dzięki ajonie udało się nam w zasadzie te zęby odmienić sobie całkowicie - i wyglądają ładnie i zdrowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ajona też doskonale dba o dziąsła. Miałam straszny problem z krwawiącymi dziąsłami a teraz problem znikł :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ludzie myślą, że zrobią sobie jednorazowy zabieg i wszystko super, a prawda jest całkiem inna, zobaczcie to - http://www.stomatologia-stencel.pl/wybielanie_zebow.html Zabieg nie może być jednorazowy, on wymaga późniejszej i dalszej opieki nad zębami, kontroli itp. ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Sperma pomaga. Musisz połykać. Ale nie każdego faceta sperma będzie działała. Musisz próbować aż trafisz na najlepiej wybielającą. Także do dzieła, czas zacząć obciąganie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Szczotkujcie systematycznie ajoną, dbajcie o totalne podstawy. Wiem że zęby nie wymagają cudów, tylko podstawowych kroków, a zdecydowana większość Polaków zwyczajnie nie potrafi zadbać o te kwestie. Mylę się?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×