Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chce wszystko rzucić

Polecane posty

Gość gość

Mam żonę, dzieci, firme, chatę, kasę i chcę to wszystko zostawić. Chyba mi lekko odpier... Po prostu brakuje mi czegoś, nie wiem czego. Pojade gdzieś, poszlajam się, nie wiem. Każda rada będzie cenna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Napij się wódki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki. Już próbowałem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Wsadź łeb pod kran z zimną wodą i poczekaj,aż ci przejdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
u nas sie mówi na takie cos " za dużo w du/pie ma"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mój mąż tez tak zrobił. Kryzys wieku średniego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zostan wolontariuszem choc na parè tygodni- hospicjum, dom opieki dla osòb starszych, schronisko dla trudnej mlodziezy. Straciles sens zycia, i taki wolontariat pomoze Ci spojrzec na swoje zycie z dystansu. Jesli na takie dzialanie masz opòr, pojedz na weekend nad morze- sam. Długie spacery, wewnètrzne wyciszenie Ci pomoze. Przydałaby Ci siè terapia, choc perè spotkan z dobrym terapeutą. Cos jest na rzeczy, ze boli Ciè dusza. Wizerunkowo wszystko wygląda ok- rodzina, dom, firma. Moze masz jakies ukryte marzenie, ktòre chcialbys spelnic, a boisz siè, ze nigdy tego nie zrealizujesz? Moze czujesz siè maszynką do robienia pienièdzy? Odnioslam wrazenie, ze forumowicze płytko potraktowali Twòj tekst, a problem jest głèbszy. Materialnie jestes zaopatrzony, a Twoje sprawy uczuciowe,emocjonalne? Do forumowiczòw- ci bogaci TEZ mają prawo do depresji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×