Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może dziwna

Chciałabym, ale on tego nigdy mi nie zrobi.

Polecane posty

Gość może dziwna

Jestem już w związku parę lat. Kochamy się często i namiętnie ale są takie moje fantazje w seksie których on nigdy nie spełni. Chciałabym, np. kochać się w sklepowej przymierzalni albo żeby np. kazał mi zdjąć swoją bieliznę podczas jakiejś imprezy. To nie jego klimaty niestety. Macie coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
tak tak tak ja mam mase fantazji które nie pokrywają się z mężem a z czasem myśli się o nich coraz bardziej intensywnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dziwna
A próbowałaś coś z tym zrobić jakoś go naprowadzić? Ja wysyłałam sprośne sms ale nie zaskoczył.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
trochę to frustrujące bywa czasami, tzn jak te fantazje się nie realizują, albo po prostu wzajemne upodobania się rozjeżdżają

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
"autorka" to znany forumowy zbok Piedestał :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Mam tak, mamy :-( Rozjeżdżają się fantazje niestety. Dobrze chociaż jak nawzajem stara się je choć częściowo spełniać, gorzej jak nie :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja mam takie fantazje ale moja sie boi moze razem to zrealizujemy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jest ktoras chetna na wspolna fantazje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mój ostatni związek rozpadł się począwszy od życia seksualnego, frustracja rosła coraz bardziej, myć się, kłaść, pieprzyć - spać... czułam się strasznie nie doceniona, nie myślałaś może żeby zacząć od małych urozmaiceń? Wspólne zabawy z dildo, nakładką na palec, etc. ?zależy co lubisz;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dla ciebie fantazja dla mnie częsta spontaniczna akcja:) lubie to ! robie to! a ją to kręci :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Musisz go prowokować. Np nie załóż bielizny ba imprezę i niech przypadkiem to zobaczy. Jak zależy ci na związku to próbuj bo takie rozbieżności z czasem spowodują zdechnięcie uczucia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dokładnie, urozmaić coś w łóżku, może to go otworzy, np na dyskrecja pl są teraz promocje andrzejkowo-mikołajkowe a wybór jest bogaty więc znajdź coś co urozmaici wasze życie seksualne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dziwna
Próby były ale mało skuteczne. Może jakiejś mężatce udało się pobudzić faceta w związku do ciekawszych zachowań? Jak to wyglądało? Czy jest lepiej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja nakleiłam na wygolonym łonie i nad pośladkami taki wodny tatuaż myślałam że odleci. Niby sztuczny a zaglądał pod spódnicę cały dzień a seks wieczorem?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może nakręć go afrodyzjakami? Ja stosuje to na moim mężu i bardzo dobrze działa. Nic już nie zamula :D jak chcę to jest na mnie nakręcony na maksa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja moge się z tb zabawic na dyskotece bez majteczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość może dziwna
Ok fajnie będzie skąd jestes i gdzie i kiedy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Moj adres email napisz. Artur.jakubowski34@o2.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Tez mam takie fantazje. W szczególności kręci mnie przymierzalnia w sklepie albo winda. Niestety jesli chodzi o mojego meza to nie tylko nie ciagnie go do takich akcji ale i w ogole do sexu. Jak sie raz na miesiac cos zdarzy to oczywiscie w sypialni w lozku w tej samej pozycji w ten sam sposób.... a ja leze i mysle co zrobic by bylo lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość1111
a widziecie, u mnie na odwrót , moja żona spoważniała ,ma teraz ok 40 lat i wychamowała zupełnie z fantazjami , a była szalona ...kiedyś,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość111
a seks, owszem jest ale jak ja ją za tyłek nie złapię to w ogóle nie zaproponuje sama , co ciekawe jak ja czasem mam dosyć ciągłego wykazywania inicjatywy to focha potrafi strzelić ,że niby seksu 2 tyg nie było , i weź człowieku zrozum kobietę.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość perwersyjny
chciałbym nasikać jej do ust...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja dla mojegofaceta robie wszystko i on nie ma z tym tak samo problemu kochalismy sie w samochodzi pod moim blokiem pare razy przez supermarketem w galerii w toalecie w swieta mialismy straszna ochote caly domu ludzi a mu w drugim pokoju :-) jeszcze dwulrtni synek mojego chlopaka cioci wszedl i zobaczyl jak ten mi lize cipke nie mamy zadnych zachamowan :-) to jest wspaniale :-) kochac sie z kim kto cie kocha a jesli chodzi o urozmaicenia w waszym zwiazku moze jak mu pokarzesz dasz mu cala siebie to wasz seks bedzie innym moze sprubuj najpierw czegos w domu na przyklad siedzicie ogladacie tv to zscznij robic mu loda ja lubie to robic dla mojego to duzo daje w zwiazku albo jakis analek faceta to nakreca albo niech chociaz paluszkami pogrzebie w twojej pupie :-) wejdz do niego gdy bedzie sie kapal powiedz cos sprosnego nie ci lize cipke ze tego pragniesz zalezy co lubisz :-) ja lubie wszystko gdziekolwiem nie wyjde z moim zawsze jestem przygotowana na seks :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny nie wierze wam, bo moja jest zimna jak lod... kiedys probowałem, to czułe słowka w dzień, to erotyczne sms-y, jakieś ciekawsze mms-y żeby nakręcić atmosfere... na imprezie, czułe łąpanie tu i tam, aż propozycj żeby iśc szybko... do wc;) itd, dużo tego było... i odbieram to tak że ona patrzy na mnie jak na kretyna ... a szkoda, bo życie krótkie a takby się chciało w różnych miejscach, chociaż an tym pieprzonym blacie w kuchni niż standardowo w łożku... chociaż by mamy w kuchni coś ala krzesła barowe, jakby tam siedziała, z lekko wypiętą pupą... już mam dreszcze na samą myśl... mowiłem jej to nie raz.... i co z tego... no ale to tak samo jak jej mówie że gdy nie bedzie mogła spać, żeby się mną pobawiła,bo jestem ciekawy czy się wybudze itd.. oczywiście bez skutku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zo zalezy od dziewczyny cos z tego ze teraz robie dla mojego daceta wszystko i jestem ciekawa roznych zabaw kiedys naszseks wygladal inaczej pozycja misjonarska i to tyle nawet cyckow wstydzilam sie pokazac a teraznie mamy nawet za grama wstydu u nas w lozku jest wszystko porozmawiaj z dziewczyna szczerze bo tez taka nie moze byc seks to przyjemnosc uczucia i oddanie w 100% moze jest cos co ha szczegolnie podnieca jak jest to rob to jak najczesciej mnie kiedys chlopak tak podniecil ze sprobowalismy nawet analka :-) powodzenia w rozmowie powiedz zenie okszuje uczuc ze jestes facetem potrzebujesz seksu i jej i takie tam pgadaj moze pojdziecie n zakupy do "sexchopu" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
mowie jej o tym, nawet u terapeuty. wyladowalismy. Ona nigdy nie widzi problemu, dla neij zawsze wszystko jest idealnie, tylko ja cały czas mam problem ... loda nie lubi robić, całowac sie nie lubi, dla niej najlepiej tylko jak lezymy, zebym sciagnał jej gacie i wszedł w nia, do oragzmow. to tyle...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
A moze jestes z niewlasciwa osoba jesli rozmowa nie pomaga twoje prosby tez nie a moim zdaniem jesli sie w lozku nie uklada to juz jest przeje***e nie wiem juz sama jestem calkowicie inna niz twoja dziewczyna przyjemnosc ktora sprawiam mojemu facetowi jest dla mnie najwazniejsza. Zastanow sie w takim razie czy to ma sens ? Nie wiem jaka moge ci dac jeszcze rade ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no wlasnie bo najlepiej jesli drugiej osobie dorbze, dobra ona i tak nie zmieni sie a pozniej zzdziwienie ze zdrada... ale tak jeszcze powiem ze jak mozna byc tak zaslepionym czlowiekiem zeby nie widzieec jak szkodzi brak seksu,c zulosci itd. jak mozna byc tak ograniczonym, brac nie dac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×