Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość może dziwna

Chciałabym, ale on tego nigdy mi nie zrobi.

Polecane posty

Gość gość
Wiem ze to psuje zwiazek czlowiek mysli ze wszystko jest dobrze ale seks jest potrzeby to jedna z najlepszych form wyrazania milosci to cos wspanialego ja uwielbiam seks w kazdej postaci i nie czuje sie z tego powodu szmata oralek analek 69 wszystko jest super moze ona cie zdradza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jak ci moge jeszcze pomoc ? Ty tez sam pomysl jesli ja bym musiala uprawiac taki seks ze najpierw lezymy sciaga mi chlopak majtki wchodzi 5 minut i wychodzi buzui w policzek i dobranoc to chba bym go z lozka wygonila jesli do twojej dziewczyny nie dociera ze potrzebujesz esksu milosci urozmaicenia to chyba wasza miloscwygasa zrob cos badz stanowczy albo miej to w d***e i wal konia a ona niech bedzie tak nie czula jak teraz. Przemysl to

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
co Ty, jakie buzi w policzek, ona nie lubi!! ona kompletnie tutaj zawodzi, oczywsicie uwaza ze wszystko ok a ja niewiadomo co wymagam... Kiedys moze to i jakos bylo ale terazz stop juz nie mam zamiaru sie prosic, naprawde dlatego ja nie inicjuje, jak juz to ona, czyli ok 1 na miesiac czy zdradza, jestem na 100% przekonany ze nie, bo caly dzien wiem co i gdzie jest. ALe znam jej siostry i sa takie same jak ona, szwagrowie czasami sa tak .... na nie, ze zimne i w dodatku maja to wszystko w d***e brak slow... wielkie ... trio.... jak to uwielbiam jak wychodzimy, ona po kapieli krzata sie w pieknej czarnej bieliznie, ponczochach, maluje sie itd. ja podchdoze, jestem strasnzi epodniecony, stane za nia, zaczynam calowac lekko szyje, ona czuje moj oddech i mowi, daj teraz spokoj, szykuje sie wiec nei sluchajm jej robie tak dalej, wiec ona swoje daj spokoj, nie mam czasu.... wiec licze ze jak przyjdziemy dotkne, zobacze, sciagne bo tak seksownie ubrana, nie zdąze nawet scignac butow a ona juz w pizamie i gotowa do spania.... ja p*****le

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Po ile macie lat ? Bo sadzac po jej zachowaniu to maja tak panie po 40 wtedy juz sa spelnione w zyciu maja dzieci i im nie zalezy tak na sekscie dobijasz mnie swoja sytuacja chcesz na recznym caly czas jechac ? A z drugiej strony po co ona zaklada jakas seksowna bielizne i ponczochy jak nawet seksu nie chce ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja 31 ona 30

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
No to mlodzi jestescie. Nie daj ie tak traktowac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość penektomia
nie mam członka, więc nie mogę uprawiać penetratywnego seksu. nie mam nic do powiedzenia :classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
trudny charakter, ciezka rodzina, wysokie ego, wszystko połączyć = mieszanka wybuchowa... mozna mowic, pokazywać, zalic sie, wyamgac ona nigdy nie zrozumie, dla niej zawsze jest idealnie... zreszta jak i reszta naszego zycia, właśnie kuleje, bo nie chce "czegos" dac mimo ze naprawde ja wiele nie oczekuje, tylko tgego zeby bylo zrozumienie drugiej osoby... no nic, nie kazdy ma tak super ze jego zona kusi, cos wymysli, przebiera sie itd, bynajmniej dba o cieplo.... ;) u mnie co ja mam wymagac od lozka jak przez 6 wspolnych lat nei zrobila nawet raz sniadania do pracy, coz.. tak juz musi byc, najwazniejsze ze moje dziecko mamame i tate a ja juz i tak na straty spisany...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
no nic czas na mnie, miłego popoldunia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Bóg się chyba pomylił przy parowaniu ludzi. Moj mąż jest dokładnie taki jak twoja żona. A ja chciałabym tego co Ty. Może zamiana?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×