Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość _Nosferatu

Chciałbym Wam opowiedzieć o moim hobby

Polecane posty

Gość _Nosferatu

Witajcie moi drodzy Chciałbym Wam opowiedzieć o moim hobby, a mianowicie po prostu uwielbiam bawić się dziewczynami:) Lubię rozkochiwać w sobie wszystkie dziewczyny w swoim otoczeniu. Tym fajnym i sympatycznym pozwalał o mnie marzyć, od czasu do czasu dojąc im nadzieję (jestem dla nich zawsze miły, zabieram od czasu do czasu na kawę, wykazując zainteresowanie ich sprawami). Ale jako prawdziwy cel wybieram taki tępe zadufanie w siebie lale w stylu wredny małpiszon, grzecznarozrabiara itp. I takie, jak już po paru tygodniach wspólnych spotkań marzą tylko o tym żeby mnie mieć na własność, rzucam je w najbardziej spektakularny sposób jak mi przyjdzie do głowy, po prostu to uwielbiam. Chyba jestem jakimś męskim odpowiednikiem femme fatale. Zaznaczam że tych normalnych sympatycznych dziewczyn nie krzywdzę, wręcz daję im nadzieję i chęć do życia. Płaczą tylko te niby pewne siebie laseczki z wydumanym ego. Co myślicie o takim zachowaniu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Twoje hobby jest żałosne:) Naprawdę, lepiej już kosić trawniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
myslimy ze jestes idiota z korniszonem w majtkach o tak drastycznie niskim poczuciu wlasnej wartosci ze obsesyjnie pragniesz podbudowania swojego nedznego ego dowolna dupa jakiej uda ci sie wcisnac chory tekst o milosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak przeczytałam pierwsze zdanie i przypomniałam sobie, że czytam je na kafeterii to wybuchnęłam śmiechem :D marzenia koniobijcy siedzącego na damskim forum żenua

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nosferatu
gość dziś A co na forum fanow startrecka miałem pisać? Chyba logiczne jest że wszedłem właśnie tu:) I sie są to żadne zmyślone fantazje:) P.S. A trawniki też uwielbiam kosić, niedawno kupiłem piękny dworek za miastem z dużym parkiem i samochodzik-kosiarkę, bardzo fajne spokojne zajęcie pozwalające na uporządkowanie myśli:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
biję brawo :) tym wrednym trzeba dać jednak nauczkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zrozum, gdyby choć słówko z tego co piszesz było prawdą, nie byłoby Cię tutaj. Jak ktoś wyżej zauważył- Twoje hobby to trzepanie i pisanie bajek na kafe. Bywaj:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nosferatu
Oj Kobitki małej wiary:) To nie tak, że ja tu siedzę. Mam akurat wolną chwiłę, wygooglałem to forum i postanowiłem w ramach rozrywki napisać i zobaczyć co o mnie sądzi większe grono kobiet:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Brawo dla tego pana:) Tak trzymaj chlopie, masz u mnie piwo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wierzę ci i tak :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nosferatu
Ale to wcale nie jest trudne. Zależnie od typu kobiet dla jednych trzeba być miłym eleganckim i zabawnym, dla innych tylko bogatym ale dla jeszcze innych szalonym i niebanalnym. Ja się nauczyłem łączyć te wszystkie cechy. Mam bardzo dobre wykształcenie(doktorat), dobrze płatną pracę, wysoki status społeczny, zawsze jestem elegancko ubrany w drogie ciuchy, mam kilka samochodów (choć 90% czasu jeżdzę i tak rowerem bo lubię). Lubię żartować w niebanalny sposób z siebie i innych. Posiadam bardzo różnorodne hobby, miedzy innymi mam licencję pilota PPL(A). Do tego mam nieduże mieszkanko w centrum oraz piękny dworek za miastem. I to wszystko w wieku 29 lat.Wiec jak już poznam kolejną ofiarę obserwuję ją, a następnie przy rozmowie uwydatniam te cechy które wiem, że zrobią na niej wrażenie. I każda się łapie, te sympatycznę trzymam później na lekki dystans, a z lalami o wybujałym ego rozwijam znajomość, a jak już jestem pewny że się zakochały po uszy to obmyślam.najbardziej wredny sposób na zerwanie:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
D**ek jesteś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I bardzo dobrze robisz , niech sie tepe d**y ucza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
żałosny jesteś. I co tak do 50tki będziesz się bawił? skończysz jako stary zgredziały dziad

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nosferatu
Do 50 to nie:) pobawię się tak jeszcze z 2-4 lata, a później znajdę sobie jakąś piękną i inteligentną panne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Idz się lecz głupi c***u

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bylam kiedys z takim na krotka chwile, ale w pore sie opamietalam i to ja go rzucilam. teraz on ma zone, coreczke i ciekawa jestem co on by zrobil gdyby jego corka byla tak wykorzystywana przez facetow jak on to robil z dziewczynami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nosferatu
his infernal majesty Dziękuję:) Gość Na jego miejscu bym dołożył starań, aby córki były przygotowane na taką ewentualność.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a mam takie dyskretne pytanie a ****asz je ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość _Nosferatu
Czasem tak ale nie jest to moim głównym celem. U pań w stylu "ale ja jestem świetna" bardziej buduje relację na polu emocjonalnym, tak żeby zerwanie było dla niej bardziej drastyczne:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kiedys tez poznalem taka kobiete no cóz zerwalem z nia po 1 zabawie w kotka i myszke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jako facet bardzo doceniam szlachetną pracę której się podjąłeś. Ucz laski pokory ucz, niech znają swoje miejsce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
wrak emocjonalny jestes

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×