Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

Chodziłam do szkoły z Zuzanną M...Marią Goniewicz i podpisałam petycje aby ją

Polecane posty

Gość gość

wyrzucili... Ona była po prostu zła...Torturowała psychicznie dziewczyny z klasy, cyrklem robiła sobie dziury w ręce i latała za nimi wycierając w nie krew, spała z chłopakami kiedy chciała i jak chciała - szkoła przyłapała ją kiedy uprawiała sex z czasie przerwy z jakimś facetem który miał 24 lata. Nie chcieliśmy jej dlatego ja też podpisałam te petycję. Na koniec nam powiedziała że pozabija nas wszystkich jak szczury. Że jesteśmy gównem i ma nas w d***e. Możecie nie wierzyć ale tak było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a która to szkoła była?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja Ci wierze. Wystarczy popatrzec na jej zdjecia w Google i widac od razu, ze cos z nia jest nie tak. Bardzo dobrze, ze ktos wpadl na pomysl tej petycji. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
I LO w Białej Podlaskiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:08 - to nie ja pisałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
obciągała psie szminy wszystkim pieskom w Białej Podlaskiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
a co jej matka na to wszystko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to tak jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
robiła to z koniem , obcią/gała koniowi i nadstawiła mu zada do bolcowania a koń robił "ihahahahaahahaaaaaa"

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jej matka przychodziła i ciągle mówiła że przesadzamy, że to nasza wina, ciągle zwalała winę na nas.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
opowiedz nam jeszcze o swoich fantazjach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość byłem to widziałem
ale wy jesteście popiertoleni :D tak robiła to z psami, koniem, całą stadninę obsłużyła, gwałciła ptaki, wykorzystała jelonka, współżyła ze zwłokami w miejskim prosektorium, molestowała pomniki i składała lubieżne propozycje drzewom

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to znaczy, przychodziła do szkoły i gadała z klasą? czy tylko z pedagogami? kim jest jej matka? no ja się wam nie dziwię, że mieliście jej dość, niestety fatalne to wszystko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Oglądałam reportaż na temat Zuzanny m. i na pytanie dziennikarza "czy były z nią jakieś problemy wychowawcze " dyrektor, szkoły z której została wyrzucona dosłownie uciekł i zakończył "wywiad". Dziewczynka która rozmawiała z dziennikarzem nie pokazując twarzy, powiedziała że petycję podpisała cała klasa. Dlatego wierzę w to co napisała autorka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
jak była u dyrektora to zdjeła majtki i pierdła w jego kierunku i śmierdziało strasznie a ona powiedziała że tak śmierdzi bo to kadź szatana a fotografie rodzinną dyrektora z biurka wsadziła sobie w rowa wszyscy mielismy jej dosyć :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ona pewnie tak sie zachowywala bo brakowalo jej milosci ze strony rodzicow, brak zainteresowania, rozmow, duzo mlodziezy tak ma a rodzice dopiero to zauwazaja jak wydazy sie jakas tragedia, ha kasa wszystkiego nie zalatwi, duzo rodzicow zajeci sa praca, gonia za pieniadzem a dzieci schodza na dalszy plan

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na lekcji biologii zdjęła majtki i rozkraczyła sie na biurku nauczyciela ,miała taka wielką łechtache długą i powiedziała żeby jej ciućkali ucielkliśmy z klasy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Rozmawiała z psychologiem, mieliśmy też konfrontację z nią na korytarzu, kiedy koleżanka pokazała jej co Zuza napisała jej w zeszycie, itd... Jej matka nam nie wierzyła. Nie interesuje mnie czy Zuza była kochana czy nie. Prawda jest taka że ludzie się jej bali. Jak dla mnie powinni są zabić. Powinni wykonać na niej karę śmierci. Bo ona się nie zmieni. Nienawidziła wszystkich, nienawidziła nas, nienawidziła siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
13:26 ŻAŁOSNE...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehhhhhhhh
żałosne ale prawdziwe :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gość dziś Rozmawiała z psychologiem, mieliśmy też konfrontację z nią na korytarzu, kiedy koleżanka pokazała jej co Zuza napisała jej w zeszycie, itd... Jej matka nam nie wierzyła. Nie interesuje mnie czy Zuza była kochana czy nie. Prawda jest taka że ludzie się jej bali. Jak dla mnie powinni są zabić. Powinni wykonać na niej karę śmierci. Bo ona się nie zmieni. Nienawidziła wszystkich, nienawidziła nas, nienawidziła siebie. x X X Kara śmierci to nie rozwiązanie. Do końca w swych marnych dni powinna być codziennie brutalnie katowana.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
owszem, wszystko ma swoje przyczyny i należy te przyczyny widzieć ale ludzie nie muszą znosić, nie powinni wręcz znosić osób niebezpiecznych dla otoczenia, które są agresywne, brutalne, stwarzają poczucie zagrożenia gdzie jest ten reportaż? można prosić o link?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
'żałosne ale prawdziwe' NIE. po prostu żałosne..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
bez przegięć tutaj nie ma żadnych rozwiązań dobrych, bo stała się tragedia z całą pewnością powinna z pierdla nie wyjść do końca swoich dni na karę śmierci zasługuje z całą pewnością natomiast katowanie, to nie jest zajęcie, które powinno popierać państwo państwo musi zachować minimum przyzwoitości ale można rozważyć jak bardzo ciężkie może być więzienie, jak bardzo wyniszczające? to się da zrobić, tylko żeby ci pseudohumaniści nie przeszkadzali

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
na karę śmierci zasługuje z całą pewnością natomiast katowanie, to nie jest zajęcie, które powinno popierać państwo państwo musi zachować minimum przyzwoitości ale można rozważyć jak bardzo ciężkie może być więzienie, jak bardzo wyniszczające? to się da zrobić, tylko żeby ci pseudohumaniści nie przeszkadzali x X X Nie państwo,a dziewczyny spod celi :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Słyszeliście o tym że ona oskarżała Jana Pawła II o pedofilię ? może sama była kiedyś ofiarą pedofila ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość absolwent kraszaka
do jakiej klasy chodziła i kto był ich wychowawcą?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
gdzie jest ten reportaż? można prosić o link? xxx To był reportaż w telewizji, więc link możesz poszukać sobie sama :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dziewczyny spod celi to między innymi Waśniewska, czyli podobna hołota do niej ona jest tak bezczelna, pewna siebie, że może zacząć rządzić celą, nie od razu, ale... mogę sobie poszukać, ale pomóż, w której tv? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×