Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

arpad17

Choroba Addisona -czy ktos to zna ?

Polecane posty

Moj lekarz dal mi skierowanie do endokrynologa, w kierunku badan na ta chorobe. Mam podobno wiekszosc objawow. Jednak to co czytam w internecie brzmi tak dziwnie. Jak ktos cos wie , to napiszcie prosze. Dziekuje .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Napiszcie cos , moze ktos z was to ma , i jak sie z tym zyje da rade ....?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jejku nie strasz , napisz , bo ja probowalam zrozumiec i jak narazie to tyle wiem ,ze sa na to jakies leki. Nie chodzi o ta niedokrwistosc tylko o ta cos z nadnerczami, sam si ew tym gubie. Niby mozna przyjmowac ajkies dawki sterydow , minimalne i zyc. Jak ktos cos wie wiecej , to piszcie prosze, bo nie wiem czy sie denerwowac , czy bac , czy plakac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
up up up , napiszcie cos, przeciez ktos z was na pewno cos wie, prosze. Juz kilka dni sie z tym mecze , prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość A może nawet urodziisz bobasa
:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to nie jest tak zle, mozna zyc. To co mi tu piszesz ,ze smiertelna. Dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziecko juz mam , 10 lat i wiecej nie planuje. Ciekawi mnie tylko jak to wyglada w zyciu codziennym, ja od 10 dni lece na tych sterydach i jest dobrze tylko mam apetyt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie też padlo podejrzenie na tę chorobę , jutro mam odebrać winiki na poziom kortyzonu. Podobnie jak moja przedmówczyni jestem ciekawa czy ktoś z Was cierpi na nią i jak sobie z tym radzi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×