Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość gość

chyba nigdy nie znajdę pracy :(

Polecane posty

Gość gość

Nie pracuję już od 3 lat :( szukam, szukam i nic. Brałam udział w setkach naborów/konkursów i nic, chodziłam z cv też nic, wysyłałam cv nic, zrobiłam prawo jazdy żeby poszerzyć obszar szukania pracy nic to nie dało :( jestem już załamana :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nikt nie chce dać mi szansy na zdobycie doświadczenia zawodowego :(, jedyne co mi zaproponowano to darmowy wolontariat na który bym musiała jeszcze dojeżdżać 30 km więc podziękowałam bo nic nowego by mnie nie nauczył, a jedynie bym wydała pieniądze na dojazd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
w wieku 27 lat mam tylko 3 lata doświadczenia zawodowego :( bo jak skończył mi się status ucznia to już pracy żadnej znaleźć nie mogłam :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
skad jestes? co potrafisz? jakiej pracy szukasz? jak dokladnie szukasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Nie wiem co robię nie tak :( biorę udział w różnych naborach, każde cv i list motywacyjny dopasowuję do wymagań danej oferty pracy, jak zaproszą mnie na rozmowę robię mały wywiad o firmie/instytucji przygotowuję się z wymaganych aktów prawnych czy zagadnień których dotyczy dane stanowisko i nic. Ostatnio zdobyłam na teście wiedzy w urzędzie x najwięcej punktów, była rozmowa kwalifikacyjna a i tak zatrudnili dziewczynę która jest dopiero na 1 roku studiów i była dopiero na 5 miejscu w teście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Jestem z wschodnio północnej Polski :(. Jak szukam pracy? Codziennie przeglądam oferty w gazecie, na internecie, na stronach urzędów, urzędu pracy, pytam wśród znajomych. Odpowiadam na każdą ofertę pracy, poskładałam dokumenty aplikacyjne do wszystkich urzędów, biur, szkół, prywatnych firm w okolicy 60 km od mojego miasteczka w sumie jakieś 5 miast i nic :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Chciałabym pracę związaną z obszarem księgowości/finansów/kadr/płac/administracji. Nawet na staż ciężko się dostać bo robią nabory jak na pracowników, lub biorą po znajomości :( a wiadomo że staż np jako sprzątaczka mi w cv się nie przyda do tego doświadczenia co już mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ale jak dokladnie na nie odpowiadasz? Bo ja jak zmienilam CV i taktyke odpowiadania na oferty pracy to z 5 rozmow na 5 mcy mialam 5 tygodniowo. Zapraszaja Cie na rozmowy chociaz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
moje cv wygląda tak moje dane imie i nazwisko adres nr tel e-mail szkoła doświadczenie zawodowe od do- nazwa pracodawcy i zajmowane stanowisko dodatkowe kwalifikacje mam wpisane ukonczone kursy i prawo jazdy umiejętności - ms office -płatnik -programy kadrowo płacowe firmy takiej i takiej zainteresowania wpisałam swoje zainteresowania prawo pracy, kodeks postępowania administracyjnego, pedagogika ogólna, historia starożytna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
zapraszają mnie na rozmowy i testy jak np staram się o pracę w urzędzie czy instytucji ale i tak to nic nie daje :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Na rozmowy też jak idę to zawsze schludnie ubrana , spódnia/sukienka do kolan, zakryte buty, biżuteria minimalistycznie, makijaż bardzo naturalny, prosta fryzura, delikatne perfumy, stonowane kolory czerń/szarości itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja byłam na stażu w urzędzie, niby coś tam robiłam, ale wiadomo, że w urzędzie jest praca specyficzna, mało przydatna np. w biznesie prywatnym, potem rok nie pracowałam i znowu byłam na stażu - tym razem w biurze rachunkowym - tam miałam zapieprz....no i po tym stażu znalazłam pracę w innym biurze rachunkowym, ale naprawdę na tym stażu to umierałam :-P ale się nauczyłam. Tam gdzie mieszkasz są biura rachunkowe ? spróbuj tam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Okay, ale czy masz cos co przyciaga wzrok na Twoim CV? Ja wprawdzie startuje na stanowiska tzw kreatywne, ale mozna lzejsza wersje zastosowac - ma byc estetyczne, mozna wprowadzic troche koloru (np. niebieski, szaroniebieski - uchodzi za biurowy i elegancki) Rekruterom nie chce sie czytac calego CV wiec mozesz albo wytluscic umiejetnosci ktore szczegolnie predysponuja Cie na dane miejsce albo wypisac ich streszczenie gdzies na gorze Wygooglaj sobie co to sa tzw. slowa klucze w CV Nastepnie Dzwonienie do pracodawcy przed wyslaniem CV zwieksza szanse na odczytanie Jesli zapraszaja Cie na rozmowy a nie proponuja pracy, pros na rozmowach o kontakt do rekrutera i dzwon/mailuj z pytaniem czemu nie spelnilas oczekiwan. Czasem to pomoze im Cie przypomniec, ale mozliwe ze uzyskasz niezbedne info (zle wypadasz, stresujesz sie) W wiekszych miastach PUPY i WUPy maja mozliwosc przeprowadzenia z Toba darmowej symulacji rozmowy kwal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Byłam przez rok na stażu w urzędzie miałam tam zapieprz ale nauczyłam się trochę, później miałam rok stażu przy głównej księgowej gdzie nauczyłam się bardzo dużo, po tym stażu udało mi się załapać na zastępstwo gdzie samodzielne stanowisko miałam kadry/płace i pomoc księgowej. Próbuję do biur rachunkowych ale dla nich mam za małe doświadczenie, albo chcą wykształcenia ekonomiczne/rachunkowość. a ja mam inne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
W takim razie proponowalbym sklamac ze masz wieksze dosw. (dopisac cos w CV, a pozniej poinformowac, ze to bylo na czarno, nazwy firmy nie podasz) albo pomyslec jakie inne masz zalety ktore moga zrekompensowac Twoje wyksztalcenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość man
To gdzie Ty mieszkasz że nie możesz pracy znaleźć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
to zrób roczną podyplomówkę z rachunkowości jak już masz doświadczenie to sobie poradzisz u mnie w biurze jest laska po historii, polonistyce, matematyce, marketingu, ja akurat jestem po rachunkowości, jest też po informatyce dziewczyna, wszystkie jesteśmy księgowymi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Zachęcam Cię zatem do skończenia kursu na instruktora jazdy, będzie to doskonałe rozwiązanie dla Ciebie. Ja się szkoliłam na kat. B www.havranek.entro.pl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może pójdziesz do szkoły policealnej,albo na jakiś kurs zawodowy? W centrum szkolenia http://www.kursal.pl/ jest sporo takich ofert. Takie wykształcenie zawodowe na pewno skutecznie zwiększa możliwości na rynku pracy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Może powinnaś odbyć jakiś kurs w Ośrodku Kształcenia Zawodowego? Mają np. na pracownika administracyjno-biurowego, sekretarkę i wiele innych, których skończenie daje większe szanse na znalezienie pracy. Odsyłam Cię tutaj: http://www.zdz.lodz.pl/kursy/administracyjno-biurowe. Nie poddawaj się! Powodzenia w szukaniu pracy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×