Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Czikita_22

CLIP IN włosy doczepiane

Polecane posty

Gość Czikita_22

Witam ! Chciałabym się dowiedzieć coś o firmie www.doczepiane.pl jest to firma sprzedająca włosy doczepiane CLIP IN w 100% naturalne REMY indyjskie o strukturze najbardziej zbliżonej do europejskiej. Planuje je kupić, dokładnie zestaw 40 cm 120 gram czy to dobry wybór ? co o tym myślicie ? Może macie jakieś zastrzeżenia, może właśnie przeciwnie ? Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepsze włosy w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepsze włosy w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
chyba najlepsze włosy w Polsce..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
słabe włosy cienkie i za drogie, nie polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jullli
jak kupowałam ze sklepu luxy.com.pl i nie wiem czy byly to wlosy indyjskie ale wygladaja bardzo ladnie, doradzam kupic dluzsze wlosy bo 40cm to troche malo, ja mam 50cm i mogly by miec w sumie jeszcze wiecej, ja mam 6 tasm i mi to wystarcza, doradzam kupić naturalne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pariskiss
Ja kupowalam już z kilku żródeł zarówno od doczpiane jak i na allegro od clipinfashion i jakosc taka sama, w tasmach z doczepiane.pl popsul mi sie bardzo szybko klips. 40 cm to u nie by nie dalo efektu kupowalam dluzsze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość MonikaKraszewska
Ja mam z tukkahouse.com i są w porządku, jak już zainwestować to w większy zestaw, miałam kiedyś 70 g z Allegro, trochę za mało, teraz mam 150 g i wygląda świetnie. Warto tylko podciąć profesjonalnie i pamiętać, która taśma gdzie na głowie to będzie wyglądać bardzo naturalnie. Fajna metoda bo nie kosztuje majątku jak ultradzwieki, ktore stosowalam do tej pory... teraz nie mam pieniazkow na takie szalenstwa ale tez dobrze to wyglada:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
nie wiem, o tej firmie pierwszy raz słysze, aczkolwiek temat przedłuzania włosów metoda clip in obcy mi nie jest, bo miałam w taki własnie sposób przedłużane włosy na ślub, tyle że tutaj - http://www.strefa-piekna.pl/strefa-uslug/fryzjerstwo.html i jak dla mnie to mega fajnie sie udało. Wiadomo, wiele zalezy od salonu, ale ja nie miałam żadnych zarzutów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×