Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

tryggon

co jest dla was w obecnej chwili luksusem ?

Polecane posty

czyms o czym marzycie, wam brakuje, i jest trudno dostepne. dla mnie - w obecnej sytuacji- jest to relacja z fajnym facetem, brakuje mi tego. nie jest to niezbedne, mam znajomych, ale potrzebuje tego jako kobieta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szz
własne mieszkanie i kasa na ślub :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KRAKÓW 30 + :)
praca za 1600 na rękę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my name is Nadia
mam wszystkko czego obecnie potrzebuję, milość, dom, samochod, dobrą pracę, spelniam marzenia - podrozuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zołzencja
zdrowie, spokoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wolne popołudnie
bez myśli i o pracy. I przespana noc (bez myśli o pracy).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość biedaczka
weekend w spa. Teoretycznie stać mnie na to, ale jestem taka zapuszczona, ze się wstydzę tam iść. Luksusem dla mnie to być codziennie zrobiona jak po spa. Ja to tylko zwykłe mycie, włoski zgolone żyletą i tusz na rzęsach. ubogo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość to i ja się wypowiem
zdrowie i spokój jestem chora od ponad dwóch tygodni, marzę o tym by wreszcie wyleczyć chore zatoki i czuć się zdrowa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pinestka
nie mam swojego domu, takiego wy,arzonego, tylko mojego...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jkhcduipwhwdji
1. tydzień wolnego od rodziny, tzn żeby mąż z dizećmi wyjechał. żebym mogła sobie pospać do woli. żebym mogła wysprzątać dom i nikt mi nie nabrudził. żebym mogła sobie poczytać. 2. zwolnienia mojego stanowiska pracy z połowy obowiązków. 3. podwyżki, sporej. 4. chyba powinno byc na pierwszym miejscu-świętego spokoju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ;km;lknm
praca !!!! normalna, zgodna z moim wyksztalceniem i dziecko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stlamszony...
Sił abym mógł odejść od mojej partnerki i znaleźć normalną kobietę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Znależć normalnego
miłego uczciwego mężczyznę ,mam wszystko co można osiągnąć w wieku 40 lat ,dom ,bardzo dobrze płatną prace ,dziecko , samochód ,kota, duży ogród .Brak tylko tego jednego, żeby przytulić się do kogoś w męskim wydaniu .To dla mnie jest luksus .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w pierwszej chwili pomyślałam, że właściwie to wszystko mam. ale potem stwierdziłam, że brakuje mi mojego męża na codzień. luksusem byłoby, gdyby miał pracę tak dobrze płatną jak teraz, ale był codziennie w domu,a nie ciągle w rozjazdach. jakby mi z nieba spłynęły pieniądze na natychmiastową spłatę kredytu to też bym się nie obraziła ;-) no i żeby mój dom był już wykończony,a ja mogłabym zająć się tylko oczekiwaniem na mojego synka, którego noszę pod sercem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elemeleeee
Dobra praca, zdrowe jedzenie, dobrej jakosci ubrania i wartosciowy facet o pieknym umysle i usmiechu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawy.................
Elee.........Kasia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość annnkha
dla mnie luksusem jest rozsądny facet na moim poziomie czyli: mądry, zaradny, wolny z pasjami i zainteresowaniami nie dążący do małżeństwa i posiadania dzieci....luksus jak na mój wiek i czasy nie realny mam 38 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kiedyś coś
"czyms o czym marzycie, wam brakuje, i jest trudno dostępne." Przeprowadzka tam, gdzie cały rok jest lato... Nierealne, choćby ze względu na rodzinę tutaj...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tydzień w górach w samotności w domku z kominkiem. Niby mogę jechać ale co kobicie powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość można tylko pomarzyć...
własne nowoczesne mieszkanie znalesc dobra prace poszukac fajnego i sympatyczego chlopaka. bo narazie to sie na to nie zapowiada mieszkam z rodzicami nie mam pracy ani chlopaka :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Czy to dziwne??
Żeby moja żona zmądrzała i zaczęła o siebie dbać. Nie wiem jak to zrobić żeby chciała. Nie wiem, nie umiem, nie jestem psychiatrą :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Aparat007
Fajnej zadbanej, szczuplej, usmiechnietej dziewczyny bez zobowiazan i z rowno wyszpachlowanym sufitem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość w tej chwili luksus
dla mnie to bochenek chleba..... praca stała.... pieniądze na rachunki.... miłość z facetem który nie tylko o seksie myśli.... niekryzys....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona82mmm
dzień bez kłótni z mężem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość vgtf66666666666pracy, domu
pracy , domu , tylko tego nie mam i miec nie bede mam 39lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość skutke
weksze mieszkanie, jesze jedno dziecko, możliwości wsparcia matki, normalna praca i pencja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×